reza m

تاپیک جامع کروز کنترل و اسپید لیمیتر 206 (آموزش،نصب،مشکلات)

1,883 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 40 دقیقه قبل، arash_ir1984 گفته است :

دوستان من بلاخره نصب کردم رو 206 تیپ 2 مدل 90 خیلی راحت نصب شد فقط دستک گذاشت و تعریف کرد کروز رو حتی نیاز به تغییر نرم افزاری ecu نبود کلا با همه چی 250 تومن تو مشهد درامد

فقط سوال دارم که اگر تو دنده 4 فعال کنی و سرعتو با خود دستک مثلا ببری 100 110 نیاز نیست دنده رو بزنی 5؟

و اینکه عمر کروز چقدره کم مصرف کنم بزارم همون جاده یا نه تو بزرگراهام میشه با خیالت راحت استفاده کردم زود خراب نمیشه؟

قطعا نیاز هست که دنده را 5 کنید. برای دنده های دستی این مشکل هست.

از لحاظ خرابی هم دسته کروز یک وسیله بسیار ساده هست و یک اتصال برقرار میکنه خیلی نیاز به مراعات نداره و عموما 5 تا 6 سال به راحتی کار میکنه.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

تیپ 206 تیپ 2 مدل 94 دارم میخاستم کروز کنترل نصب کنم

فقط میخام بدونم روی ماشین من فقط کروز یونیورسال قابل نصب شدن هست و اینکه چه تغییراتی باید ایجاد بشه هزینش چقدره و روی کارکرد ماشین اثر بد نمیزاره و خرابی ممکن نیست ایجاد کنه در سایر قسمتها؟

ویرایش شده در توسط Javad Khodadadi
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Javad Khodadadi گفته است :

تیپ 206 تیپ 2 مدل 94 دارم میخاستم کروز کنترل نصب کنم

فقط میخام بدونم روی ماشین من فقط کروز یونیورسال قابل نصب شدن هست و اینکه چه تغییراتی باید ایجاد بشه هزینش چقدره و روی کارکرد ماشین اثر بد نمیزاره و خرابی ممکن نیست ایجاد کنه در سایر قسمتها؟

یه جستجو کنید اینجا : 

لینک به ارسال

سلام دوستان من یدونه از این دسته کروزها گرفتم تحت عنوان ساخت تایوان! با قیمت 200 هزار تومن که حالا نمیدونم همون چینی حساب میشه یا درجه چنده اصلا!

فقط سوال واسه نصبش دارم اینه که حتما باید با PPS فعال شه؟ با دیاگ هایی که قابلیت کانفیگ کردن BSI دارن شدنی نیست؟ چون اطراف خودمون هیچ باتری سازیی رو ندیدم که اصلا PPS رو بشناسن و همشون میگن دیاگ دیاگه دیگه چه فرقی داره :))

در ضمن مدل 90 تیپ 5 عه و طبق گفته یه مکانیک دو تا سنسور اکسیژن داره!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، Imanhp گفته است :

سلام دوستان من یدونه از این دسته کروزها گرفتم تحت عنوان ساخت تایوان! با قیمت 200 هزار تومن که حالا نمیدونم همون چینی حساب میشه یا درجه چنده اصلا!

فقط سوال واسه نصبش دارم اینه که حتما باید با PPS فعال شه؟ با دیاگ هایی که قابلیت کانفیگ کردن BSI دارن شدنی نیست؟ چون اطراف خودمون هیچ باتری سازیی رو ندیدم که اصلا PPS رو بشناسن و همشون میگن دیاگ دیاگه دیگه چه فرقی داره :))

در ضمن مدل 90 تیپ 5 عه و طبق گفته یه مکانیک دو تا سنسور اکسیژن داره!

با همین دیاگ دستی ها هم میشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان، ماشین من بعد از نصب کروز و فعال کردنش با دیاگ ویمکس صفحه کیلومترش از کار افتاد و با قطع سوییچ و سرباتری درست نشد مجبور شدم دوباره غیر فعالش کنم کروز رو! چاره چیه؟ تیپ ۵ مدل ۹۰ با دو تا سنسور اکسیژنه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Imanhp گفته است :

سلام خدمت دوستان، ماشین من بعد از نصب کروز و فعال کردنش با دیاگ ویمکس صفحه کیلومترش از کار افتاد و با قطع سوییچ و سرباتری درست نشد مجبور شدم دوباره غیر فعالش کنم کروز رو! چاره چیه؟ تیپ ۵ مدل ۹۰ با دو تا سنسور اکسیژنه

سلام از هر سه قسمت فعال کردی؟ باید هم از بی اس ای هم ای سیو هم کیلومتر فعال شه اگه از یک جا فعال نشه این مشکل پیش میاد مثلا یه بنده خدایی بود کیلومترش کروز نبود دقیقا اینجوری شده بود یا خود من برنامه ایسیوم کروز نبود طرف از رو بی اس ای و کیلومتر فعال کرد ولی از ای سیو فعال نمیشد روشن کردیم کلا همه چیش قات زده بود غیر فعال کردیم درست شد

شما وقتی کروز رو فعال کردی یعنی کروزت کار میکرد و فعال میشد؟ یا کروز هم نصب نبود؟

کلا طرف وارد نبوده برو پیش یکی که وارده برات ردیف میکنه هر مدلی یه قلق خاص داره مثلا بعضی مدلها کیلومترشون باید عوض شه بعضیا برنامه ایسیو و ..  ولی فکر کنم تیپ 5 90 هم کیلومترش کروزه هم برنامه ای سیو کروز ساپورته بدون دردسر فعال میشه و احتیاج فقط به دیاگ داره و یه کسی که وارده و قبلا اینکارو کرده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/22, 00:18:45، aidin1384 گفته است :

سلام از هر سه قسمت فعال کردی؟ باید هم از بی اس ای هم ای سیو هم کیلومتر فعال شه اگه از یک جا فعال نشه این مشکل پیش میاد مثلا یه بنده خدایی بود کیلومترش کروز نبود دقیقا اینجوری شده بود یا خود من برنامه ایسیوم کروز نبود طرف از رو بی اس ای و کیلومتر فعال کرد ولی از ای سیو فعال نمیشد روشن کردیم کلا همه چیش قات زده بود غیر فعال کردیم درست شد

شما وقتی کروز رو فعال کردی یعنی کروزت کار میکرد و فعال میشد؟ یا کروز هم نصب نبود؟

کلا طرف وارد نبوده برو پیش یکی که وارده برات ردیف میکنه هر مدلی یه قلق خاص داره مثلا بعضی مدلها کیلومترشون باید عوض شه بعضیا برنامه ایسیو و ..  ولی فکر کنم تیپ 5 90 هم کیلومترش کروزه هم برنامه ای سیو کروز ساپورته بدون دردسر فعال میشه و احتیاج فقط به دیاگ داره و یه کسی که وارده و قبلا اینکارو کرده

متاسفانه اکثر باتری سازها دوره های مختلف رو نمیگذرونن و فقط در حد تعویض لامپ و دیاگ زدن به جهت پاک کردن خطاها کارایی دارن

من بعدش مراجعه کردم به یه باتری ساز دیگه و دستگاهش که اونم v-max بود رو خودم گرفتم ازش شروع کردم به فعالسازی مجدد، این بار تو BSI محدود کننده سرعت رو غیرفعال کردم دیدم در جا کیلومتر به حالت قبلش برگشت و گزینه cc - OFF پشت آمپر اومد و تا این لحظه بدون مشکل داره کار میکنه. طبق کار من فقط تو ECU و BSI باید کروز بدون محدود کننده سرعت فعال بشه در حالتی که لیمیتر نمیخوایم، غیر از این هنگ میکنه همه چیش

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Imanhp گفته است :

متاسفانه اکثر باتری سازها دوره های مختلف رو نمیگذرونن و فقط در حد تعویض لامپ و دیاگ زدن به جهت پاک کردن خطاها کارایی دارن

من بعدش مراجعه کردم به یه باتری ساز دیگه و دستگاهش که اونم v-max بود رو خودم گرفتم ازش شروع کردم به فعالسازی مجدد، این بار تو BSI محدود کننده سرعت رو غیرفعال کردم دیدم در جا کیلومتر به حالت قبلش برگشت و گزینه cc - OFF پشت آمپر اومد و تا این لحظه بدون مشکل داره کار میکنه. طبق کار من فقط تو ECU و BSI باید کروز بدون محدود کننده سرعت فعال بشه در حالتی که لیمیتر نمیخوایم، غیر از این هنگ میکنه همه چیش

بله متعصفانه درسته تازه این یه 206 داخلیه که الان 18 ساله داره تو ایران تولید میشه حالا خودت ببین خودروهای جدید چی میکشن نمایندگیها ام همینه ها حتی بدتر یه نفر وارد هست توشون 20-30 نفر غیر وارد که فقط ادعا دارن و اطلاعات غلز میدن یا کارهای اشتباه رو ماشین انجام میدن و تونشو راننده بنده خدا باید بده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی می‌دونه این کروز کجاییه و استوکش الان چقدر قیمت داره؟

IMG_20181115_000200.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری