reza m

تاپیک جامع کروز کنترل و اسپید لیمیتر 206 (آموزش،نصب،مشکلات)

1,843 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 13 ساعت قبل، arash_ir1984 گفته است :

سپاس از پاسختون

اینو طرف به من 280 قیمت داده رفتم مغازه یکی یک دستک آورد گفت اسپانیایی اصله 330 کدوم ازش داره برا خرید؟

من مشهدم

سلام دوست عزیز پارسال که من دسته خریدم دو مدل بیشتر دسته تو کل کشور نبود یکی  اینها که 206 میارن و خورد میکنن و لوازم ار سی میفروشن دسته کروز اورجینال فرانسه داشتن ولی دست دوم که خوبه اگه سالم باشه مرگ نداره نوع دوم این چینیها که نو هست و داخل بازار پره و هیچ جعبه و بسته بندی نداره من پارسال 80 خریدم ولی تا 100 هم قیمت میدادن این نوع دسته ام کیفیت بسیار خوبی داره و به ندرت خراب میشه ولی بعضی دوستان همین دسته چینی رو که خودم با چشم خودم دیدم بماند کجا داخل جعبه سفید پژو سیتروعن میزاشتن و به اسم اسپانیایی دو برابر میفروختن یعنی دسته اسپانیایی همون چینی بود فقط میزاشتن تو جعبه اگه دوستی خواست به شما به اسم اسپانیا دسته کروز بده حتما ازش بخواید روی دسته کلمه مید این اسپانیارو نشون بده یا شماره سربال هک شده ای یا هر چی به غیر جعبش که فرقشو با نوع چینی نشون بده 

نوع سوم دسته ام که امسال اومده و به اسم مموری دار میفروشن و حتی دیجی کالا ام داره و تا چند روز پیش 185 بود و الان کرده 240 که در طراحی فرقهایی با دسته فابریک داره این نوع هم فکر میکنم همون نوع چینیه که امسال مقداری قیافشو تغییر دادن تا بهتر بفروشن ولی من استفاده نکردم و در مورد کیفیت و کارایی چیزی ازش نمیدونم

خلاصه کلام اگه عشق جنس اورجینال داری و دنبال جنس اصلید برید از استوک فروشیها و کانالهایی که لوازم ار سی دارن دسته استوک فرانسوی بخرید قیمتشم زیاد نیست پارسال من 120 دیدم تو یه کانال 

اگرم کیفیت و کارایی براتون مهمه همون چینیو بخرید و مطمعن باشید با خیال راحت استفاده کنید من ندیدم تا حالا کسی خریده باشه و ناراضی باشه

quality,q_80

این نوع جدید فیس لیفت شدس که به اسم مموری دار میفروشن که بنده هیچ اطلاعاتی ندارم و نمیدونم ایا اینم کیفیت و جنسش خوب هست یا نه

quality,q_80

اینم همون مدل چینی هست که تو بازار پره و هیچ جعبه و بسته ای نداره و من خودم خریدمو خیلی راضیم این نوع رو بعضیا داخل جعبه میزارن به اسم اسپانیا میفروشن

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان جدیدا کروز من زمان روشن کردن ماشین خیلی ارور میده.گاهی با خاموش روشن کردن درست میشه و گاهی با چند بار خاموش روشن کردن.سوییچ ترمز و کلاچ سالمه و ریگلاژ.البته یه دو سه باری با زدن نور بالا کروز خاموش شده که با دکمه دوباره ست کردم.در ضمن گاهی بعد از ترمز گرفتن وقتی میخام ست کنم خط تیره میاد و ست نمیشه تا چند ثانیه

ویرایش شده در توسط hamid-fateh
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام ، من پدال ۵ سیم دارم و هم کروز و هم لمیت فعال کردم قبلا با فشار دادن کامل پدال گاز از حالت لمیت در می اومد ولی الان این کار رو می‌کنم ارور میده یعنی لمیتر فعال میشه و چراغ در صفحه سبز میشه و وقتی پدال گاز رو تا آخر فشار دادم ارور میده تو حالت کروز خوبه ولی لمیتر این مشکل رو دارم ، ماشین بعضی وقتا ارور چراغ چک میده همون ارور  انتی پولیشن و‌ اون موقع قدرت ماشین کم میشه کلا جون نداره مثل اینکه کپ کنه و شتاب نداشته باشه موندم که چطور میشه دیاگ زدم هیچ خطایی نشون نمیده ولی چراغ چک روشنه رو صفحه آمپر بعد از خاموش کردن و دوباره روشن کردن ( مثل رسیت کامپیوتر) خطا میره و دوباره یا بعد ۵ دقیقه میاد یا از اهواز تا مشهد رفتم روشن نشد بعد از ۲ روز روشن شد ( یه وضعی) آدم کلافه میشه درد ماشین رو ندونی حتی میگفتم کاش سنسور اکسیژن یا مپ سنسور خراب باشه حداقل عضو میکردم جهنم ضرر و پول ولی ندونی از کجاست اون  یه چیزی هست برای خودش، لطفا دلداری بدین😢😢😢

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mohsenzacki گفته است :

سلام ، من پدال ۵ سیم دارم و هم کروز و هم لمیت فعال کردم قبلا با فشار دادن کامل پدال گاز از حالت لمیت در می اومد ولی الان این کار رو می‌کنم ارور میده یعنی لمیتر فعال میشه و چراغ در صفحه سبز میشه و وقتی پدال گاز رو تا آخر فشار دادم ارور میده تو حالت کروز خوبه ولی لمیتر این مشکل رو دارم ، ماشین بعضی وقتا ارور چراغ چک میده همون ارور  انتی پولیشن و‌ اون موقع قدرت ماشین کم میشه کلا جون نداره مثل اینکه کپ کنه و شتاب نداشته باشه موندم که چطور میشه دیاگ زدم هیچ خطایی نشون نمیده ولی چراغ چک روشنه رو صفحه آمپر بعد از خاموش کردن و دوباره روشن کردن ( مثل رسیت کامپیوتر) خطا میره و دوباره یا بعد ۵ دقیقه میاد یا از اهواز تا مشهد رفتم روشن نشد بعد از ۲ روز روشن شد ( یه وضعی) آدم کلافه میشه درد ماشین رو ندونی حتی میگفتم کاش سنسور اکسیژن یا مپ سنسور خراب باشه حداقل عضو میکردم جهنم ضرر و پول ولی ندونی از کجاست اون  یه چیزی هست برای خودش، لطفا دلداری بدین😢😢😢

سلام بیار درستش میکنم

لینک به ارسال

اساتید بزرگوار

از کجا باید تشخیص بدم که کیلومتر ماشین کروز ساپورت هست یا خیر؟

ماشین من تیپ 3 مدل 88 هست و کیلومتر هم روش مارک magneti marelli خورده

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، tukanet گفته است :

اساتید بزرگوار

اون نشانه شماره 6 علامت روشن شدن یا فعال شدن کروز هست که باید سمت چپ و بخش بالای کیلومتر جاش باشه که تو نور پیداست.

The_Complete_Car_Dashboard_Light_Guide_farsi.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، tukanet گفته است :

اساتید بزرگوار

سلام

با پی پی اس می تونید تست کنید و مطمئن بشید

http://www.notashan.org/index.php/product/view/1/2

این لینک هم نوشته بخونید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/07/17, 04:40:45، tukanet گفته است :

اساتید بزرگوار

کروز ساپورته.

مدلای ۸۵ به بالا کروز ساپورتن.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/07/04, 21:47:22، aidin1384 گفته است :

سلام یورو چهار دو سنسوره اگه سنسور دوم ببندی که اقا مهدی گفتن حدود 300 قیمتشه کار سنسور دوم چک کردن عملکرد کاتالیزوره اگه کاتالیزورت سالم باشه که هیچ وگرنه چراغ چک روشن میشه کاتالیزور هم فقط باید اصلی بندازی جواب بده قبل عید 400-500 بود ایران دلکو کد دار الان نمیدونم اونم در بهترین حالت با این بنزین 4-5 سال بیشتر کار نمیکنه چون کیفیتش خیلی پایینتر از اونیه که ایرانخودرو میبنده پس اگه سنسور دوم رو ببندی و کاتالیزور هم اوکی کنی برنامه یورو چهار بهتره هم شتابو بهتر میکنه کمی هم مصرف بهینه میشه ولی خوب 206 همینجوری با یه سنسور اکسیژن هم دردسرهایی داشت و حالا با دو تا و همینطور چک کردن مداوم کاتالیزور بعد چند سال هزینه های سرویس بیشتر میشه الان خیلی از ماشینهایی که دو سنسوره هستن بعد 4 -5 سال به دلیلهایی مثل خالی کردن کاتالیز یا پر شدنش یا خرابی سنسور یا شبیه ساز میبندن یا در صدد تک سنسوره کردن هستن اگرم بخوای با شبیه ساز برنامه یورو 4 رو نصب کنی مشکلاتی دچار ماشین میشه گاهی اون شبیه ساز میسوزه گاهی چک روشن میشه شما چند صفحه قبلتر مطالعه کنید اقای ملکی یورو چهار با شبیه ساز نصب کرده بودن هر 600 کیلومتر چک روشن میشد و ماشین بد کار میکرد میبردن دیاگ میزدن مجدد شبیه ساز میبستن ولی بعد 500-600 کیلومتر دوباره تکرار میشد 

ولی اگه بیشتر مد نظرتون نصب کروز و لیمیتر هست و از کارکرد ماشین راضی هستید برنامه یورو3 تک سنسوره کروز ساپورت نصب کنید به نظر من برای تیپ دو که میخواد کروز نصب کنه بی دردسرترین راهه من خودم یکساله این برنامه رو در نمایندگی نصب کردم بدون هیچ مشکلی یک ساله با خیال راحت دارم از کروز و لیمیتر استفاده میکنم بدون هیچ دردسری 

و اینم بگم چون محله ما کسی طریقه نصب رو تیپ دورو بلد نبود ناچار برای اولین بار رفتم نمایندگی تو عمرم  یه نمایندگی 300 قیمت داد که خدارو شکر ندادم یه نمایندگی دیگه رفتم 50 برای تغییر برنامه و نصب کروز و 50 برای نصب لیمیتر ازم گرفت نمیدونم این حرفم چقدر درسته ولی حس میکنم برنامه هایی که نمایندگیها دارن اصالت دارن و اورجینالن و با هماهنگی پژو هست ولی برنامه های جاهای متفرقه از نت دانلود میکنن که ممکنه کپی باشه و نواقصی داشته باشه 

یعنی فقط برنامه ecu رو به تک سنسور یورو ۳ ارتقا بدیم و دسته کروز نصب کنیم و با دیاگ فعالش کنیم؟برای لیمیتر هم مثل اینکه سیمکشی نیازه؟من میخوام نصب کنم مشکلی نداشتید تا حالا باهاش؟بعد پدال پنج سیم برای لیمیتر ضروری نیست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام , دوستان برای 206 های تیپ 2 قدیمی تر با پدال گاز سیمی مدل 83-84راهی برای نصب کروز و یا سیستم مشابه هست ؟ فابریک یا مودیفای شده , لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

ویرایش شده در توسط hjtherock

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری