persham

مزایا و معایت پخش مانیتور و جی پی اس فابریک pg206 (امکانات)

657 ارسال در این موضوع قرار دارد

با تشکر از دوست عزیزمون که این مطالب ارزشمند رو گذاشتند . اگه میشه از کابلهای ارتباطی و پشت دستگاه و همچنین آنتن جی پی اس و سوکتهاش هم تصویری بذارید . باز هم ممنون منتظر قسمت چهارم هستیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قسمت چهارم و آخر:

معرفی:

منوی تنظیمات

دیگر امکانات و خصوصیات

منوی تنظیمات:

89479647421396667544.jpg

.

اولین بخش از این منو،منوی تنظیمات صدا است که میتوان با فشار دادن دکمه ولوم و یا از طریق مانیتور وارد این قسمت شد و تنظیمات دلخواه را روی صدا انجام داد.

تنظیمات خروجی صدا بصورت گرافیکی میباشد.

.

00328416926059017657.jpg

.

بخش بعدی منوی تنظیمات ویدئو است که با استفاده از این منو میتوان میزان نور و شفافیت و .... را تنظیم نمود.

.

80337529598053009433.jpg

.

بخش بعد،منوی تنظیمات طبیعی است که این بخش،تنظیمات عمومی سیستم میباشد.

.

69455058414369522907.jpg

.

بخش بعدی،منوی کالیبره کردن صفحه نمایش یا مانیتور میباشد.

.

53024876043088134086.jpg

.

بخش بعدی منوی تنظیمات،منوی اطلاعات میباشد که در این قسمت اطلاعات ولتاژ باطری و اطلاعات سخت افزاری سیستم نمایش داده میشود.

.

79812229625300986621.jpg

.

منوی بعدی منوی تنظیمات عملگر سیستم است

.

33702005803108879662.jpg

.

منوی بعد،منوی تنظیمات سیستم میباشد(تنظیم زبان ، ساعت ، رست دستگاه)

.

72240036822044224197.jpg

.

و آخرین منو،منوی تنظیمات دلخواه کنترل فرمان ضبط میباشد که این بخش بصورت پیش فرض تنظیم شده و قابل تغییر نمیباشد.(برای بنده که اینطور بود)

.

67042950754781209328.jpg

.

از دیگر امکانات این سیستم :

ست کردن تصویر دلخواه برای بک گراند

نصب گیرنده دیجیتال برای دریافت شبکه های تلویزیونی

4 خروجی صدا و تصویر برای استفاده سیستم صوتی و مانیتور سرنشینان عقب(پشت صندلی)

خاموش کردن مانیتور در مواقع نیاز بدون اختلال در کار سیستم(هنگام رانندگی در شب و ... )

ست کردن ولوم برای هر یک از منوها بصورت جداگانه(GPS , DVD , USB , navigation و ....)

رست کردن دستگاه به دو طریق،روش اول با استفاده از منوی تنظیمات سیستم و گزینه بازگرداندن به تنظیم اولیه،روش دوم با استفاده از دکمه رست که در جلوی پنل ضبط قرار داده شده.

...........................................................................................................................................................................................................................

پایان

لینک به ارسال

سلام با تشکر از شما دوست عزیز توضیحات مفید و کاملی بود ..این سیستم و من 2 روز پیش از اقا امید (irteravel ) خریداری کردم واقعا عالیه چیزی کم نداره فقط نمیدونم برای فعال کردن دکمه سر برف پاک کن باید تایپ b تهیه کنم ؟؟ که بتونم با زدن این دکمه به جای باز و بسته کردن در برای فعال شدن car info (کامپیوتر سفری) استفاده کنم ..هم اینکه بتونم کیلومتر طی شده توسط کامپیوتز سفری رو صفر کنم ..؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
سلام با تشکر از شما دوست عزیز توضیحات مفید و کاملی بود ..این سیستم و من 2 روز پیش از اقا امید (irteravel ) خریداری کردم واقعا عالیه چیزی کم نداره فقط نمیدونم برای فعال کردن دکمه سر برف پاک کن باید تایپ b تهیه کنم ؟؟ که بتونم با زدن این دکمه به جای باز و بسته کردن در برای فعال شدن car info (کامپیوتر سفری) استفاده کنم ..هم اینکه بتونم کیلومتر طی شده توسط کامپیوتز سفری رو صفر کنم ..؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

داداش مبارکت باشه برای ریست کردن به تایپ بی احتیاج داری. دکمه سر برف پاکن رو برای دسترسی به car info نیاز داری.یا میتونی دستگاه رو خاموش کنی تا دسترسی به car info داشته باشی.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست بسیار عزیزمون لطفا از کابلها و سوکتها و همچنین پشت دستگاه هم تصویری بزارید چون من هم ازاین دستگاه دارم ولی منوی car info فعال نیست تا با پشت و سوکتهای دستگاه خودم تطبیق بدم . برای فعال بودنش چیکار باید بکنم در ضمن ال سی دی تایپ بی هم روش نصبه . برای فعال شدن دستگاه نیاز به دیاگ هست یا نه ببخشید سوالهام زیاد شدند ماشین من v2 دوگانه سوز هستش . باز هم ممنون از مطالب بسیار پر ارزشتون .

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

برای راه اندازی منوی carinfo نیازی به تایپ B ندارید و با تایپ A قابل راه اندازی میباشد

دیسپلی تایپ بی فقط برای رست کردن اطلاعات کامپیوتر سفر مورد استفاده قرار میگیرد

با سلام خدمت دوست بسیار عزیزمون لطفا از کابلها و سوکتها و همچنین پشت دستگاه هم تصویری بزارید چون من هم ازاین دستگاه دارم ولی منوی car info فعال نیست تا با پشت و سوکتهای دستگاه خودم تطبیق بدم . برای فعال بودنش چیکار باید بکنم در ضمن ال سی دی تایپ بی هم روش نصبه . برای فعال شدن دستگاه نیاز به دیاگ هست یا نه ببخشید سوالهام زیاد شدند ماشین من v2 دوگانه سوز هستش . باز هم ممنون از مطالب بسیار پر ارزشتون .

سلام دوست عزیز

متاسفانه برای تصویر،به دوربین دسترسی ندارم

فقط در این مورد یه نکته ای است که یکی از دوستان گفتن این سیستم(pg206) دو مدل هستن،یکی همراه با کامپیوتر سفری و دیگری بدون کامپیوتر سفری!

این تاپیک رو مطالعه کنید(چند صفحه آخر)

راهنمایی در مورد انتخاب مانیتور

دوستان خواهشا سوالات مربوط به انواع مانیتور و غیره را در تاپیک بالا مطرح کنید

ممنون

لینک به ارسال

دیاگ نمی خواهد

برای دکمه سر برف پاککن آموزش اون رو توگوگل سرچ کنید دوستان زحمتش رو کشیدن.

مبارک باشه

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

برای راه اندازی منوی carinfo نیازی به تایپ B ندارید و با تایپ A قابل راه اندازی میباشد

دیسپلی تایپ بی فقط برای رست کردن اطلاعات کامپیوتر سفر مورد استفاده قرار میگیرد

ممنون

سلام

برای ریست کردن کامپیوتر سفر راهی جز خرید دیسپلی تایپ بی هست ؟

لینک به ارسال
"]

سلام

برای ریست کردن کامپیوتر سفر راهی جز خرید دیسپلی تایپ بی هست ؟

سلام دوست عزیز

تا این لحظه خیر

ولی من فکر میکنم میشود با PPS این کار رو انجام داد ولی امتحان نکردم

دوستانی که به pps دسترسی دارن یه تست بزنن نتیجه رو اعلام کنن

لینک به ارسال

سلام

تشکر از پاسختون

ولی منظور من اینه که درحال حاضر کامپیوتر سفری فعاله و استفاده میکنم فقط برای دیدنش مجبورم یا دستگاه و خاموش و روشن کنم یا در ماشین و یک بار باز و بسته کنم ..سوال من اینه که اگر دکمه ی سر برف پاک کن فعال بشه این مشکل حل میشه که بتونم با زدن این دکمه از این سیستم استفاده کنم ؟؟ تشکر..

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری