persham

مزایا و معایت پخش مانیتور و جی پی اس فابریک pg206 (امکانات)

673 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان گرامی

همانطور که میدانید پخش جدید مانیتور دار برای 206 امده است که در وسط داشبورد جلو قرار میگیرد علاوه بر مزایا معایبی هم هست و ان سرقت این مونیتورها به سادگی است برای اینکه این مونیتورها علاوه بر کارکرد فوق العاده در معرض دید به سادگی است و نمیتوان ان را مانند پنل ضبط جابه جا کرد.

حال از شما دوستان تقاضا میشه هرکسی نظری برای این مشکل بزرگ دارد بیان کنیم تا در پایان به نتیجه خوبی برسیم . ممنون از شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیزشاید پوشاندن ال سی دی ومخفی نگه داشتن ازدیدعموم گزینه خوبی باشه

لینک به ارسال

بله حق با شماست اما وقتی که وسط داشبورد جلو 10 سانتی متر بالا بیاید با چه چیزی میخواید انرا مخفی نگه دارید این راهش نیست . باید فکری جدی براش کرد مثلا برای ضبط یک ضد سرقت هست که مخصوص 206 هستش اما برای این فکری و نظری جدید باید باشه تا ی چیزی منحصر به فرد را به همراه داشته باشه . راستی من خودم وقتی از ماشین پیاده میشم ی افتاب گیر دارم میندازم رو داشبورد جلو اما راه مناسبی رو باید در نظر بگیرم شاید در مجموع نظرات دوستان به نتیجه ای برسیم که راه خوبی باشه برای همه ممنون از شما

لینک به ارسال
بله حق با شماست اما وقتی که وسط داشبورد جلو 10 سانتی متر بالا بیاید با چه چیزی میخواید انرا مخفی نگه دارید این راهش نیست . باید فکری جدی براش کرد مثلا برای ضبط یک ضد سرقت هست که مخصوص 206 هستش اما برای این فکری و نظری جدید باید باشه تا ی چیزی منحصر به فرد را به همراه داشته باشه . راستی من خودم وقتی از ماشین پیاده میشم ی افتاب گیر دارم میندازم رو داشبورد جلو اما راه مناسبی رو باید در نظر بگیرم شاید در مجموع نظرات دوستان به نتیجه ای برسیم که راه خوبی باشه برای همه ممنون از شما

salam.gif

به نظر من یک دزد گیر تصویری 206 بگیر.اگه به ماشین ضربه ای وارد بشه شروع به اژیر زدن می کنه.اگه حتی صدای دزد گیر رو نشنوی ریموت شروع به بوق زدن یا لرزش می کنه.

hi.gif

لینک به ارسال

اگراین سیستم روروی ماشین خودم داشتم کاری میکردم که این مانیتوربه شکل کشابی بالا وپایین بشه وبرای قفل کردنش هم یک گیره مخصوص روریل بالاوپایین میزاشتن تاخیالم راحت بشه

لینک به ارسال

اگراین سیستم روروی ماشین خودم داشتم کاری میکردم که این مانیتوربه شکل کشابی بالا وپایین بشه وبرای قفل کردنش هم یک گیره مخصوص روریل بالاوپایین میزاشتن تاخیالم راحت بشه

salam.gifعزیز اگه بخواد بره پایین ساف میره وسط کانال های کولر.اخه چجوری؟؟؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟؟YaKhoda.gif

لینک به ارسال

سلام

من با این آفتابگیرها روش رو وقتی ماشین جایی پارکه میپوشونم

اصلا معلوم نمیشه

سعی میکنم وقتی جایی تو خیابون میخوام پارک کنم (مخصوصا شب) قبل از رسیدن به محل پارک صفحه مونیتور رو خاموش کنم تابلو نباشه

یه جورایی پیشگیری میشه کرد ولی راه حل اساسی فکر نکنم داشته باشه

لینک به ارسال
[

salam.gifعزیز اگه بخواد بره پایین ساف میره وسط کانال های کولر.اخه چجوری؟؟؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟؟YaKhoda.gif

باید ابعادمانیتوردستم باشه وروش کار کنم ووقت بزارم فکرکنم بشه تاجایی که دسیبلی فابریک باشه پایین آورد من فقط یه مدل از طراحی رابدون دیدوابعادگفتم برای مثال میشه کاری کرد که دسیبلی به جای کشابی کردن برروی کنسول بخوابونی میگم که خلاقیت میخواد

ترفندهایی زیادی هست که بافکرکردن وبه کاربردن خلاقیت شدنی هست تمیزدرآوردنش هم به دقت نیازداره وهمه چیز شدنیه به غیرازجونی که ازراعیل ازطرف خدابخوادبیاد وببره

لینک به ارسال

اگر بیمه بدنه دارید داخل مشخصات اقلام بیمه شده سیستم پخش (gps) هم وارد کنید ارزش تقریبی رو اعلام کنید تا در صورت خسارت زدن یا سرقت هزینشو بیمه متقبل بشه .

لینک به ارسال
اگر بیمه بدنه دارید داخل مشخصات اقلام بیمه شده سیستم پخش (gps) هم وارد کنید ارزش تقریبی رو اعلام کنید تا در صورت خسارت زدن یا سرقت هزینشو بیمه متقبل بشه .

ممنون از همه شما برای نظرات و پیشنهادهای زیبایتان . حالا اگر کسی به نظر من بتواند راهی دیگر یا کاری مفید یا طراحی داشته باشه اولین نفری هست که میتونه ضمانت و تولید قطعه ای را داشته باشه لطفا بهترین فکر و طراحی در این خصوص را انجام دهید .

همه موارد بالا ساده ترین راه فرار از سرقت شدن است اما راهی که بشه سرقت را سخت تر کند را پیدا کنید . ممنون از زحمات همه شما

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری