محمود

مشکلات و مباحث مربوط به رادیاتور و قمقمه آب(اب کم کردن و...)

1,278 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

دقیقا منم همین مشکل رو دارم.اما کمتر شده جدیدا.یه سوال دارم.اگه از واشر سر سیلندر باشه و روغن با آب قاطی بشه در مخزن آب رادیاتورو باز کنیم آب چه رنگی دیده میشه؟آخه واسه من رو آب یه لایه مایع نارنجی پر رنگ بوجود میاد.مشکل از کجاس؟این مایع چیه؟

ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نیست راهنمایی کنه؟ممنون میشم.

لینک به ارسال

واي به حال 206ي كه بخواد واشرش سر سيلندشو عوض كني

لینک به ارسال
سلام

دقیقا منم همین مشکل رو دارم.اما کمتر شده جدیدا.یه سوال دارم.اگه از واشر سر سیلندر باشه و روغن با آب قاطی بشه در مخزن آب رادیاتورو باز کنیم آب چه رنگی دیده میشه؟آخه واسه من رو آب یه لایه مایع نارنجی پر رنگ بوجود میاد.مشکل از کجاس؟این مایع چیه؟

ممنون.

این مایع کف مانند که چربم هست روغنه

واشر سر سیلندرت مرخصه

arya مشکلی نیست واشرو وقتی یه مکانیک درست حسابی با جنس خوب عوض کنه اگه بهتر از روز اول نشه بدتر نمیشه

من مال تیپ 2 رو یه بار عوض کردم مشکلی هم نداشت

ماشین داییم هم دادم عوض کردن اونم مشکل نداشته تا الان تازه میگه از وقتی عوض کردیم بهتره راه میره

لینک به ارسال

والا تا حالا هرچي 206 ديدم واشر عوض كرده ديگه اون ماشين قبلي نشده.مخصوصا اگر روي سرسيلندر خوردگي ايجاد شده باشد و احتياج به كف سابي يا تراش باشد.

لینک به ارسال
سلام

ممنون.

این مایع کف مانند که چربم هست روغنه

واشر سر سیلندرت مرخصه

arya مشکلی نیست واشرو وقتی یه مکانیک درست حسابی با جنس خوب عوض کنه اگه بهتر از روز اول نشه بدتر نمیشه

من مال تیپ 2 رو یه بار عوض کردم مشکلی هم نداشت

ماشین داییم هم دادم عوض کردن اونم مشکل نداشته تا الان تازه میگه از وقتی عوض کردیم بهتره راه میره

اما من 45 روز پیش واشر سر سیلندرو عوض کردم.به یه نفر دیگه گفتم گفت واسه رسوب رادیاتورته.

راستی میگن این آب رادیاتورهایی که 4 لیتریه و سبز رنگه و حدود 1500 تومنه اصلا خوب نیست موادی توشه که باعث خوردگیه آهن میشه

حقیقت داره؟میگن آب کولر باید ریخت.

لینک به ارسال

اب کولر همون اب مقطر هست که تقریبا بدون املاح و مواد معدنیه.

فکر میکنم اب مقطر با ضد یخ و ضد جوش کافی باشه.

لینک به ارسال

سلام

درسته این آبهای رادیاتور سبز رنگ که البته آبی رنگش هم هست اصلا خوب نیست و باعث خوردگی مخصوصا برای مدت طولانی یا اینکه آب کم کنه و ما حواسمون نباشه و غلیظ بشه هم سریع رسوب می کنه و هم باعث خوردگی رادیاتور میشه.

من از یه رادیاتور ساز قدیمی و با تجربه پرسیدم گفت اول همون آب مقطر که بدون املاحه و بعدش آب شهری معمولی حتی از این آب رادیاتور های سبز و آبی رنگ بهتره.

البته یکی از دوستانم هم که به علت همین خوردگی رادیاتور و سوراخ شدن رادیات رفته بود و رادیاتش رو عوض کرده بود فقط همون آب خالی ریخته بود براش و گفته بود نیازی نیست هیچی بریزی الان مگه تابستون بری بوشهر یا زمستون یخ بندون بری تبریز اونم چیزی نریخته و مسافرت هم می ره هیچ مشکلی هم نداره

لینک به ارسال

ممنون از همه ی دوستان.

حالا یعنی واشر سر سیلنر ماشینو عوض نکنم؟

لینک به ارسال
ممنون از همه ی دوستان.

حالا یعنی واشر سر سیلنر ماشینو عوض نکنم؟

شما که گفتین 45 روز پیش واشر رو عوض کردین؟

اگر روغن میاد رو آب واشر باید عوض بشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری