محمود

مشکلات و مباحث مربوط به رادیاتور و قمقمه آب(اب کم کردن و...)

1,460 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/11/21, 10:04:30، aidin1384 گفته است :

سلام داداش ضد یخ آماده توتال رو لیتری چند خریدی؟  پنج لیترش چقدر شد؟  ميخوام ببینم چقدر تفاوت قیمت داره با دو لیتر ضد یخ 

ولی به نظرم ارزش داره تو سایت توتال خوندم تا پنج سال احتیاج به تعویض نداره البته اگه شیلنگها و رادیات و ترموستات و واتر پمپ و کلا سر سیلندر و موتور پنج سال عمر بکنه 

دوست عزیز من از دیجی کالا گرفتم پنج لیتریشو 80 هزار تومان .بازرگانی پانته ا تو ملت هم داره یکم ارزون تر میده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Saeedsuprise گفته است :

دوست عزیز من از دیجی کالا گرفتم پنج لیتریشو 80 هزار تومان .بازرگانی پانته ا تو ملت هم داره یکم ارزون تر میده

ممنون از پاسخت ولی واقعا گرونه یعنی لیتری 16 هزار حدودا تازه اگه میخواستید شش لیتر بریزید ميشد 95 هزار من خودم دو لیتر ضد یخ ایساکویی که تو ظرفهای یک لیتریه و رنگ سبز فسفری داره خریدم روشم نوشته استفاده شده ازپایه مواد آلی با آب مقطر قاطی كردم کلا 25 هزار شد اون هم سه سال یک بار توصیه میشه که باید عوض شه  واگه از پایه مواد معدنی باشه ضد یخ هر سال باید عوض شه ولی همیشه پیش خودم میگفتم ایکاش توتال آماده میریختم ولی قیمتشو نمیدونستم 80_90 هزار میشه وگرنه فکر هم نمیکردم بهش :grin:

فقط چیزی که باید بهش توجه کرد ضد یخ باز هست و توی مدت زمان کارکرد به تدریج تبدیل به اسید میشه کم کم  و باید بعد مدت توصیه شده عوض شه و تو مدت کارکرد هم اصلا نباید ضد یخ برند یا مدل ديگه ای باهاش قاطی شه من دیدم خيليا زمستون که ميشه يه لیتر ضد یخ ميخرن و میریزن رو همون مایع قبلی رادیاتورشون که کار اشتباهیه چون ممکن پایه ساختشون و مواد تشکیل دهندشون متفاوت باشه و با هم واکنش شیمیایی نشون بدن و تبدیل به اسید بشن شما ام اگه تو این مدت احيانا ماشینتون آب کم کرد یا از همین توتال آماده بهش اضافه کنید یا آب مقطر 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام:

من ضدیخ کاسپین خریدم یک لیتری پلمپ شده با قیمت 10000 تومان روزجمعه 21/11/96. پس از باز کردن درب پلمپ شده، با دستگاه ضدیخ سنج تست کردم  نقطه انجماد منهای 55 درجه سانتی گراد. ( بدون مخلوط با آب)

clv3g.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان سوالی داشتم

اول فصل سرما  اوایل پاییز ترموستات با نمونه  ایساکویی عوض کردم

هفته پیش بعد از 3 سال رادیاتور ماشینم قسمت پلاستیکی بالاش ترک خورد دو روز قبل از ترکیدگی اب داخل منبع انبساط اضافه کردم تهش ضدیخ بود دیگه اونم ریختم اخه یکم نشت دارم اب کمی از نشانه max بالاتر اومد

ایا به نظرتون میشه ایراد از ترموستات باشه لطفا راهنمایی بفرمایید که اخر هفته عازم سفر هستم اخه خیلی بعید قسمت پلاستیکی رادیاتور بترکه

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر بعضی وقتها که ماشین رو روشن میکنم و یا ماشین رو گاز میدم صدای آب میاد از پشت داشبورد و قطع میشه .بعضی وقتها هست این مشکل گاهی اوقاتم نیست.آب قمقمه کم و زیاد نمیشه .روغن هم مشکلی نداره و رنگش طبیعی هست.ممنون میشم راهنمایى کنین.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

سلام و وقت بخیر بعضی وقتها که ماشین رو روشن میکنم و یا ماشین رو گاز میدم صدای آب میاد از پشت داشبورد و قطع میشه .بعضی وقتها هست این مشکل گاهی اوقاتم نیست.آب قمقمه کم و زیاد نمیشه .روغن هم مشکلی نداره و رنگش طبیعی هست.ممنون میشم راهنمایى کنین.

احتمالا لوله های بخاری هوا دارن. هواگیریشون کن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

اول شیلنگ ها رو چک کنید ببینید سالم هستند و از جایی نشتی ندارید

دوم اتصالات رادیاتور بخاری رو چک کنید، نشت و هوا کشیدن از اورینگ های رادیاتور بخاری اپیدمی هست

در آخر هوا گیری کنید و میزان آب خودرو رو هم چک کنید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

آب قمقمه را بیشتر بریز

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

احتمالا لوله های بخاری هوا دارن. هواگیریشون کن.

از کجاو چطوری؟راستیتش تازه خریدم ماشین رو قبلأ پراید داشتم

در 4 ساعت قبل، tukanet گفته است :

اول شیلنگ ها رو چک کنید ببینید سالم هستند و از جایی نشتی ندارید

دوم اتصالات رادیاتور بخاری رو چک کنید، نشت و هوا کشیدن از اورینگ های رادیاتور بخاری اپیدمی هست

در آخر هوا گیری کنید و میزان آب خودرو رو هم چک کنید

آب کم و زیاد نمیشه.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Ramazantaky گفته است :

شاید یکی از لوله ها نشتی داره بررسی کنید

رطوبت یا خیس شدن یا بوی نم احساس نمیکنید ؟

زیرپای راننده قسمت کفی پا خیس نشده ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری