محمود

مشکلات و مباحث مربوط به رادیاتور و قمقمه آب(اب کم کردن و...)

1,251 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام
اگه فکر میکنید سوراخ شدن منبع از کمپرس موتور هست بنظر من بعیده چون کمپرس اول از همه به شلنگ ها فشار میاره و متورم میشه

راه ساده تست هم اینه وقتی ماشین سرده درمنبع رو باز کنید و محکم گاز بدین ...ببینید آب حباب میده و بالا میاد....

این سوراخ  رو دوستان گفتن احتمالا موقع نصب یا .... فشاری وارد میشه و یا جنسش خیلی بده

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام
اگه فکر میکنید سوراخ شدن منبع از کمپرس موتور هست بنظر من بعیده چون کمپرس اول از همه به شلنگ ها فشار میاره و متورم میشه

راه ساده تست هم اینه وقتی ماشین سرده درمنبع رو باز کنید و محکم گاز بدین ...ببینید آب حباب میده و بالا میاد....

این سوراخ  رو دوستان گفتن احتمالا موقع نصب یا .... فشاری وارد میشه و یا جنسش خیلی بده

ممنونم از راهنمایی همه دوستان.انشااله که همین طور باشه.من مجدد منبع رو عوض کردم.این سری از جایی خریدم که مطمئن بودم جنس متفرقه نداره.همه مراحل نصب و هواگیری هم خودم انجام دادم.تا الان که همه چی درسته.توکل به خدا

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/03/27, 12:51:37، endwaiter گفته است :

چند روز پیش اینجا مشکلم رو که کم کردن آب بود مطرح کردم. ایراد از اورینگ سه راهی پشت موتور بود که با باز کردن پلوس و دسته موتور، تعویض شد. الانم فکر کنم مشکل حل شده. چند روز چک کنم ببینم اگه کم نکرد آب مقطر و ضدیخ توش بریزم.

فقط یه نکته رو توجه کنن دوستان که ضدیخ زیادش هم مضره. این نسبت ۵۰-۵۰ که دوستان گفتن فکر کنم زیاد باشه. شایدم من اشتباه میکنم، ولی من همیشه تو سیستم گردش آب که خالی باشه دو تا میریزم که میشه دو لیتر.

دوست عزیز ازتون چقدر اجرت گرفت؟

منم به چند ماه پیش  همون هوزینگ سه راهی واتر پمپ اب میداد که گذاشتم پیش یه مکانیک برام باز کرد من هوزینگمم پوسیده بود که واتر پمپو هوزینگو 140 خریدم کامل ولی اورینگ نداشت رو پکش کلی دنبال اورینگ گشتم 140 تومنم مکانیکه اجرت ازم گرفت تسمه تایمم کامل وا شد ولی گفت تسمم خوبه عوض نکرد ولی فکر میکنم زیاد گرفته بی وجدان 140 اجرت سرسیلندر باز کردنه که خود مکانیکه گفت این از سر سیلندر سختره اط صبح ماشینو گذاشتم تا عصری یه کله روش کار میکرد تا جمع کنه

لینک به ارسال

نه دوست عزیز، زیادم نگرفته. اجرتها همینه.

واسه من شکر خدا فقط اجرت بود و یه اورینگ. ماشین شما احتمالا تیپ دو باشه. چون خودشم گفت اگه تیپ دو بود باید کامل هوزینگ رو عوض میکردم.

گفت ۱۵۰ اجرتشه ولی هرچی دوست داری بده. منم ۱۲۰ بهش دادم. البته رفیقمه، غریبه نیست.

پلوس و دسته موتور پایین رو باز کرد. واسکازین رو خالی کرد. تسمه دینام باز شد، ولی تایم نه. به نظرم زیاد نگرفت. اما دو سه ساعته جمعش کرد.

شمام اگه تسمه تایمت وقت عوض کردنش نزدیکه، باید عوض میکردی. چون یه اجرت جلو بودی.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

بعد از تعویض واشر مشکل بالا رفتن آمپر رو دارم  

ترموستات تعویض کردم فنم دور تند و کند و چک کردم دو تا نشتی روی هوزینگ و لوله هوزینگ به رادیاتم بود که بر طرف شد اما کماکان آمپر بالا میره ممنون میشم در مورد اشکالات احتمالی دیگه هم یه راهنمایی بکنید 

ویرایش شده در توسط amir17

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، amir17 گفته است :

ترموستات تعویض کردم فنم دور تند و کند و چک کردم دو تا نشتی روی هوزینگ و لوله هوزینگ به رادیاتم بود که بر طرف شد اما کماکان آمپر بالا میره ممنون میشم در مورد اشکالات احتمالی دیگه هم یه راهنمایی بکنید 

بالا رفتن آمپر میتونه از عدم هواگیری مناسب هم باشه. هواگیری درست انجام بدید دوباره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

بالا رفتن آمپر میتونه از عدم هواگیری مناسب هم باشه. هواگیری درست انجام بدید دوباره.

هواگیری فکر کنم اولین چیزی است که بررسی میشه ! 

مشکل جدی تر از این حرفا باید باشه دوست عزیز ! 

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amir17 گفته است :

سلام

اینکه بالا میره؛ یعنی تا چه دمایی میره؟؟

چون معمولا بعد از تعویض ترموستات این تصور پیش میاد که زیادی بالا میره....!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، amir17 گفته است :

با سلام

لطفا بگین که دما تا چه درجه ای بالا میره و فن دور کند در چه دمایی روشن میشه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، sajaddj گفته است :

با سلام

لطفا بگین که دما تا چه درجه ای بالا میره و فن دور کند در چه دمایی روشن میشه؟

در 1 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

اینکه بالا میره؛ یعنی تا چه دمایی میره؟؟

چون معمولا بعد از تعویض ترموستات این تصور پیش میاد که زیادی بالا میره....!

والله خیلی اروم تا ناحیه قرمز میره اگه همینجوری روشن باشه و اگه دست رو کاپوت بزاریم کاملا گرما مشخصه 

دور کندم خیلی عادی و زمانی که یه خط بالا میره روشن میشه 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری