206

آشنایی با MAP سنسور و تمیز کردن آن

531 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام,

خیر, فقط کاپوت رو باز کنید و همه ی در هارو ببندید ( قفل نکنید ). بعد 5 دقیقه صبر کنید تا BSI به خواب بره. بعد کارتون رو شروع کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام,

هیچ کاری نداره, برای این کار فقط به یک اسپری کنتاکت شور خشک و یک اچار نیاز دارید. سنسور رو باز میکنید و بعد هم سوکتش رو میکشید, جاهایی که توی تاپیک گفته شده رو با اسپری شستوشو میدید و بعد سنسور رو میبندید و سوکتش رو متصل می کنید. اصلا سخت نیست. فقط مراقت باشید اون چیز زرد رنگی که مثل چوب کبریته تکون نخوره.

سلام

اين چیز زرد رنگی که مثل چوب کبریته(سنسور دما) اگه يه لحظه هواسمون نباشه يه كم تكون بخوره دوباره بياد سر جاش چيزي ميشه؟آخه من دو هفته پيش كه داشتم مپ سنسورو تميز ميكردم اينطوري شد.

لینک به ارسال

سلام,

فکر نکنم تا این حد حساس باشه, ار ماشینتون درست کار میکنه نباید خراب شده باشه.

لینک به ارسال

اون سنسوره دست نخوره بهتره ولی اگهم خورد چیزی نمیشه تا وقتی پایه هاش قطع نشه یعنی کنده نشه

لینک به ارسال
سلام,

هیچ کاری نداره, برای این کار فقط به یک اسپری کنتاکت شور خشک و یک اچار نیاز دارید. سنسور رو باز میکنید و بعد هم سوکتش رو میکشید, جاهایی که توی تاپیک گفته شده رو با اسپری شستوشو میدید و بعد سنسور رو میبندید و سوکتش رو متصل می کنید. اصلا سخت نیست. فقط مراقت باشید اون چیز زرد رنگی که مثل چوب کبریته تکون نخوره.

سلام

اين چیز زرد رنگی که مثل چوب کبریته(سنسور دما) اگه يه لحظه هواسمون نباشه يه كم تكون بخوره دوباره بياد سر جاش چيزي ميشه؟آخه من دو هفته پيش كه داشتم مپ سنسورو تميز ميكردم اينطوري شد.

نترسيد! اون چيز زرد رنگ اگر قرار بود تكون نخوره ثابت درستش مي كردن. فقط زياد بهش فشار نياريد و داخل سوراخ سنسور فشار هم چيز نوك تيز فرو نكنيد براي تميز كردن. مشكلي پيش نمياد.

لینک به ارسال

مرسي خيالم راحت شد خدارو شكر.

لینک به ارسال

سلام

دوستان امروز به ماشینم دیاگ زدم دیدم یه ارور داشت : سنسور هوای منیفولد یه همچین چیزی. این همون سنسور مپ هست یا سنسور هوای منیفولد چیزه دیگه ای؟؟

لینک به ارسال

سلام,

قبلا مپ سنسور رو باز کردید؟ کد خطا یادتون هست؟ شاید خطای سنسور اکسیژن در منیفولد خروجی بوده؟

لینک به ارسال
سلام,

قبلا مپ سنسور رو باز کردید؟ کد خطا یادتون هست؟ شاید خطای سنسور اکسیژن در منیفولد خروجی بوده؟

نه عزیز خطای سنسور اکسیژن قشنگ قید میشه oxigen sensor اما این خطا ترجمه اش این بود: خطا در منیفولد هوای ورودی موتور.

حالا این خطا مربوط به سنسور مپ هست یا نه؟

سنسسور مپ رو هم قبلا باز کردم تمیز کردم ولی این خطا رو تازه دیدم. هنوز وقت نکردم مپ رو باز کنم ببینم درچه وضعیتی هست ولی قطعا کثیفه چون 2 سالی میشه تمیز نشده.

لینک به ارسال

خطا بعد پاک کردن باز هم برگشت؟

بهتره مجددا map sensor تمیز بشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری