Mehdi.T

تاپیک جامع کمربندهای ایمنی

91 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخوام انشاالله برم سفرمیخوام صتدلی عقب روبرای درآوردن کمربندوسط دربیارم رفته توی تشک نمیدونم چطوردرمیاد اگرباعکس یاشه ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اقا مهدی اگه میخاید کمربند رو از زیر نشیمنگاه که کمربند زیرشه در بیاری باید همین که روش میشینی رو بگیری لبشو و به سمت بالا بکشه میاد بالا و میتونی کمربند رو در بیاری عکس در دسترس نیست وگرنه واست میزاشتم

لینک به ارسال
سلام اقا مهدی اگه میخاید کمربند رو از زیر نشیمنگاه که کمربند زیرشه در بیاری باید همین که روش میشینی رو بگیری لبشو و به سمت بالا بکشه میاد بالا و میتونی کمربند رو در بیاری عکس در دسترس نیست وگرنه واست میزاشتم

برادرگلم وقتی که توی نمایشگاه برای ماشین کفی وروکش گذاشتن اون کمربندوسط که سوکت نرداره روگذاشته توی صندلی عقب به اصتلاح پشت کمری سمت راننده عقب

لینک به ارسال

شرمنده من منظورت رو نمیفهمم .... موفق باشید

لینک به ارسال

سلام عزیزم یه پیشنهاد دارم اگه جای کمربندها اذیت میکنه کاری رو که من کردم بکن پشتی عقب رو بخوابون و ماده گی هارو اززیر به داخل صندوق عقب هدایت کن خیلی خوب میشه و صندلی هات هم خراب نمیشه ولی هیچ وقت به صورت کامل بازشون نکن

لینک به ارسال

سلام نشدکه نشدجای اون ظامن پشتی روپیدانکردم دوستان کسی عکسی ازظامن نداره

لینک به ارسال

سلام,

از مراحل کار براتون عکس گرفتم:

1- لبه ی بیرونی صندلی رو بگیرید و به بالا بکشید. نترسید هیچ اتفاق بدی رخ نمیده.

90DSC00008.jpg

2- بعد که لبه ی بیرونی اومد بیرون و از لبه ی داخلی صندلی بگیرید, به طرف بالا و صندلی راننده بکشید و اینجوری تا کنیدش.

90DSC00009.jpg

3- حالا کمربند ها رو که در عکس زیر میبینید بالا نگه دارید و لبه ی داخلی صندلی رو مثل حالتی که باز کردید به حالت قبل برگردونید.

90DSC00010.jpg

4- در نهایت لبه ی بیرونی صندلی رو به طرف پایین فشار بدید تا صندلی جا بیوفته.

بستن صندلی درست مثل باز کردنش هست. فقط کافیه مراحل رو برعکس برید.

تمام!!

لینک به ارسال

کمر بندای سرنشینان جلو رو چطوری میشه از روی ستون باز کردشون؟؟

کمر بند تا اون قسمتی که روی ستون وصله خیلی نرم میاد اما بعد از این که از اون قسمت رد میشه خیلی سفت میشه که به خاطره کثیف شدن اون قسمته میخام اون قسمتو باز کنم و تمیزش کنم اما نمیدونم چطوری از رو ستون باز میشه

عاجزانه نیازمند کمک دوستانم

لینک به ارسال

salam.gifدوستان عزیز لطف کنید در این تاپیک در مورد کمربند ایمنی هر چیزی که می دونید رو به دیگران هم یاد بدید.

به عنوان مثال اگه کسی می دونه منظور از کمربند پیش کشنده چیه، بگه تا ما هم بدونیم...

با تشکر

لینک به ارسال

کمربند پیش کشنده به کمربنهایی میگن که در زمان وقوع تصادف به سمت عقب کشیده میشن . و داخل اون چاشنی هست که زمانی که ماشین ضربه میخوره توسط ای سی یو ایربگ ( که جای اون تو 206 زیر جاسیگاری هست ) بهش فرمان میده که چاشنی عمل کنه و وقتی شلیک شد کمر بند به عقب کشیده میشه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری