iran45.mehran

چي شد عشق 206 شديد؟؟؟

99 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifبه همه دوستان گل ir206 .

هر كس بالاخره عشق 206 رو از يه جايي شروع كرده، يه اتفاق خاص يا ...

از شما ميخوام خاطرات خودتون را در اين زمينه بگيد.

اول هم خودم.

داستان از جايي شروع ميشه كه ما توي دوران تحصيلي با يه نفر آشنا ميشيم كه اطلاعاتش در مورد 206 بالا بود.

اين دوست خوبمون هميشه در مورد 206 برام صحبت ميكرد و از مزيت هاش ميگفت. من ديگه تصميم گرفتم برم توي سايت هاي مختلف (مثل تيونينگ تاك) در مورد 206 تحقيق كنم.36121_Laie_21.gif596821_Laie_100.gif

بعد از كلي توي نت چرخيدن فهميدم 206 هم براي خودش سالاري هست.

حالا اون دوستم از تعجب شاخ در آورده و ميگه تو چطور اينقدر سريع عاشق 206 شدي و اطلاعاتت كامل شد؟؟؟؟YaKhoda.gifYaKhoda.gif

داداش اين دوستم يكي از كاربران فعال اين سايت هست و ايشون من رو با اين سايت آشنا كردن. (mj_3191)17402_(64).gif

در نهايت از دوست عزيزم (امير حسين) و داداششون (آقا حسام) تشكر ميكنم كه من رو با اين سايت و 206 آشنا كردند.127213_owy69h4z8efzd89m.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

معمولا عشق ماشین ذاتیهMrgreen.gifیعنی بعضیا از همون کوچکی عشق ماشین بازی دارن اما بعضیا هم اصلا علاقه ای به داشتن ماشین ندارن.یادم میاد حدودا 11 12 سالم بود ماشین بابا رو میدزدیدم میرفتم واسه خودم عشق صفاraghs.gifتا الان 3 تا ماشین عوض کردم و دوست دارم تا جایی که میتونم همه ی ماشینها رو تست کنم.البته من فقط از 206 اس دی خوشم میاد چون فنر بندی نرم و راحتی بیشتری داره.خدا کنم اون دنیا هم خدا به فکرمون باشه به هممون یه 206 RC بدهMrgreen.gif

لینک به ارسال

اول هم خودم.

داستان از جايي شروع ميشه كه ما توي دوران تحصيلي با يه نفر آشنا ميشيم كه اطلاعاتش در مورد 206 بالا بود.

اين دوست خوبمون هميشه در مورد 206 برام صحبت ميكرد و از مزيت هاش ميگفت. من ديگه تصميم گرفتم برم توي سايت هاي مختلف (مثل تيونينگ تاك) در مورد 206 تحقيق كنم.36121_Laie_21.gif596821_Laie_100.gif

حالا اون دوستم از تعجب شاخ در آورده و ميگه تو چطور اينقدر سريع عاشق 206 شدي و اطلاعاتت كامل شد؟؟؟؟YaKhoda.gifYaKhoda.gif

داداش اين دوستم يكي از كاربران فعال اين سايت هست و ايشون من رو با اين سايت آشنا كردن. (mj_3191)17402_%2864%29.gif

در نهايت از دوست عزيزم (امير حسين) و داداششون (آقا حسام) تشكر ميكنم كه من رو با اين سايت و 206 آشنا كردند.127213_owy69h4z8efzd89m.gif

salam.gifبه دوست عزیزم مهران عشق۲۰۶ از زمانی منو خورد که همسایمون یه ۲۰۶ tayp 2خرید منم از امکاناتش خوشم امد raghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gifraghs.gif

لینک به ارسال

عشق من از اون جايي شروع شد كه يه يادم نيست 4 يا 5 سال پيش بود يه 206 رو از تو اخبار ديدم كه داره تو رالي شركت ميكنه ديدم انگار تنها ماشيني هست كه هم تو ايران توليد ميشه و هم هنوز هم در خارج كشور و كشورهاي پيشرفته هست...پس بنابر اين با خودم گفتم حتما ماشين به روز و پيشرفته اي هست كه تو رالي هنوز شركت ميكنه و تو كشور هاي پيشرفته هس.از اون جا شد كه عشق 206 شدم.اهان يه خاطره يادمه كلاس پنجم بودم موضوع انشامون اين بود كه در اينده ميخواهيد چيكاره بشيد...اون موقع تازه تلويزيون تبليغ پژو 206 رو ميكرد كه يه 206 ابي رنگ بود كه تو يخ و برف راه ميرفت ...من اون سال تو انشام نوشتم خلاصش اين بود كه ميخوام دكتر بشم و يه 206 ابي رنگ بخرم...اخر انشا معلمم گفت 206 چيه!!!!!!گفتم يه ماشينه جديده...الان دكتر نشدم ولي به ارزوي 206 نه ابي ولي سفيدش رسيدم...

لینک به ارسال

سلام ، من هم از وقتی‌ ۹ - ۱۰ سالم بود توی ماشین روی پای بابام میشستم و فرمون و میپیچوندمhappy2.gif. یکم که بزرگ تر شدم توی پارکینگ خونه ماشین و روشن می‌کردم و توی پارکینگ میچرخیدم wink.gif، تا پارسال که مامان و بابام رفتن مکه ، ماشین بابایی و بردم بیرون ، اما چون ابعاد ماشینو نیدونستم(ماشین پرشیا بود) به یه ماشین مالوندمش و در رفتمbikh.gif. بابا فهمید Aha.gif، با این کار انقلابی ۸۶ میلیون خرج انداختم روی دستش. ۶۸م‌ت برا خودش ماشین خرید ، ۱۸ت‌م هم برا من ۲۰۶ تیپ ۵ خرید ، یعنی‌ کلا علاقه ای در کار نبوده25r30wi.gif25r30wi.gif

لینک به ارسال

اول هم خودم.

داداش اين دوستم يكي از كاربران فعال اين سايت هست و ايشون من رو با اين سايت آشنا كردن. (mj_3191)17402_(64).gif

salam.gif

داداش مهران گل.اقا ما خیلی مخلصیم127213_owy69h4z8efzd89m.gif.فعلا که شما از ما جلو زدین توی اطلاعات در مورد 206104.gif.

من از بچگی عشق 405 مشکی بودم ولی وقتی 206 و امکاناتش رو دیدم عاشق این ابر ماشین شدم.هنوز که هنوزه 206 ماشین روز و کاملی به شمار میاد.من تا تونستم دوستان خوبی چون شمارو به این انجمن معرفی کردم.و مخلصه تمام دوستان انجمن IR206 هستیم.17402_(64).gif

لینک به ارسال

سلام

عشق 206 من هم از انجایی شروع شد که تازه سمند و 206 را به بازار امده بودذ اگه اشتباه نکنم سال 81 یا 82 بود خلاصه ان موقع بود که به فکر خرید یک 206 رنگ نقره ای افتادم فقط هم تیپ 5 چون ان موقع 6 وجود نداشت خلاصه انجایی که هنوز گواهینامه نداشتم و پدر هم کلا نمی گذاشت بودن گواهینامه پشت ماشین بشینم باخودم عهد بستم که تا زمان گواهینامه 4 سال مانده تا ان موقع پولها را جمع کنم یکی برای خودم بخرم تا اخری 84 من پول جمع می کردم تا اینکه روزی گواهینامه را که گرفتم دوستان یکی از بهترین روزه های زندگی من بود وقتی در امتحان قبول شدم به سراغ پدرم امدم با کمی سرکار گذاشتن من برایم یک سروپرایز باحال داشت من را به یکی از نمایندگی های ایران خوردرو برد و یک 206 تیپ 2 برایم خرید از انجایی که من تیپ 5 خیلی دوست داشتم و ماشین کارده هم نمی خواستم ایران خودرو هم تیپ 5 نداشت cry0.gif انقدر خوشحال بودم که به فکر تیپ 5 یا 2 یا امکاناتش نبودم اما هیچ اشکالی نداشت چون هم پول یک 206 را پس انداز کردم هم یک 206 نوک مدادی داشتم تا حالا هم تمام تیپ های 206 را داشتم و سوار شدم اما sd یا تیپ 6 یک چیزه دیگست این هم از خاطره 206 ی من 15.gif15.gif15.gif15.gif15.gif15.gif

لینک به ارسال

به طور خلاصه در محدوده قیمتی 10 تا 20 میلیون به دلایل زیر عاشق 206 هستم :

زیبایی-کم مصرف-اسپرت-آپشن پذیری بالا-باکلاس-ایمنی بالا-مطمئن و . . .

لینک به ارسال

salam.gifمن از همون بچگی و اولی که 206 رو دیدم عاشق قیافش شدم و خیلی ازش خوشم اومد، تا اینکه چند ماه پیش، وقتی با پراید (89) خیلی سالم و سرحالم تو اتوبان ساوه (یه جای نسبتا کفی)، هرچی گاز دادم بیشتر از 80 تا نرفت که نرفت، حالم ازش بهم خورد و تصمیم گرفتم عوضش کنم. با توجه به اینکه از ماشینایی مثل سمند و پرشیا و... بخاطر طراحی و مصرف بالاشون خوشم نمیاد و پول ماشین خارجی رو هم نداشتم، توجهم به 206 جلب شد و میخواستم 206 همکارم (تیپ 2) رو بخرم که شکر خدا نفروخت. وقتی شروع به تحقیق تو اینترنت کردم و دیدم تیپ 5 حدود 35 اسب از تیپ 2 قویتره، کلا قید تیپ 2 رو زدم. هرچی بیشتر راجع به تیپ 5 تحقیق میکنی، بیشتر به هیولا بودنش پی می بری...

هر شرکتی معمولا همه امکانات رو یه جا و تو یه محصول جمع نمی کنه، اما هر چند وقت یه بار یه محصول استثنایی و تقریبا فول میزنه. مثل نوکیا N8. تیپ 5 هم همچین حالتی داره و واقعا برای خودش شاهکاریه. به نظر من با توجه به گرونی بیش از حد خودرو در ایران، تنها ماشینی که اندازه پولی که میدی بهت حال میده تیپ 5 ه. البته فرانسویش نه ایرانیش...

تو ژاپن بهش میگن ماشین خوشگله... خداییش هاچ بکش خیلی خوشگله...15.gif

لینک به ارسال

سلام منم عشق این ماشین رو از اونجا پیدا کردم که قبلش من پراید هابکی داشتم که یار دیرینه من بود در تمام جاده های ایران من تمام مسافرت هامو بااون رفتم یه دفعه دایی م امد خونه ما گفت که من ماشینم رو فروختم و تیپ2 ثبت نام کردم ولی نمی خوام سوارش شم بدردم نمی خوره و از اونجایی که بابام ضامن وامش بود به بابام گفت که بیا اگه میخایی الویت با شماست بابا هم که 405 داره به من گفت می خواهی بخریش منم یه کم در موردش تحقیق کردم دیدم اکثرا رضاین ازش منم خوشم امد خریدمش چون من عاشق ماشین هاچ بکم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری