amirsaman

تاپیک جامع صدا گیری اتاق

1,558 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/09/10, 10:55:31، hjtherock گفته است :

سلام

چند وقتی هست وقتی دور موتور ماشین میاد روی 2 تا 2.5 صدای لرزش دار مثل قر قر یه قطعه پلاستیکی یا اگزوز از پشت آمپر میاد و تا زمانی که دور موتور پایین تر از 2 یا بالاتر از 2.5 نره قطع نمیشه , توی دنده خلاص بخصوص وقتی ماشین سرده هم این صدا به طور کمتر هست ولی  توی سرعت بیشتر مشخصه چون دور موتور روی 2 یا 2.5 ثابته معمولا , کسی نظر خاصی داره که مشکل از چی ممکنه باشه ؟ ممنون

سلام

داخل اتاق ماشین منم همچین صدایی میومد هر کسی مینشست داخل ماشین یه قسمت رو نشون میداد که صدا از اونجا میاد یکی میگفت از داخل درب سمت راننده ست یکی میگفت از قاب کولر میانی خلاصه آخر صدا رو پیدا کردم

زیر صندلی راننده وسط یه تسمه ست که دو طرف پایه صندلی رو به هم متصل کرده که پرچ شده کارشم این که وزن اضافه روی صندلی رو مهار می کنه که فشار بیش از حد به فنر ها نیاد ابر صندلی خراب بشه اون تسمه تو دور موتوری که شما اعلام کردین صدای لرزش میومد بیشتر هم دنده 2 به 3 صندلی رو باز کردم دیدم هر طرف جای سه تا پرچ هستش ولی متاسفانه یه دونه پرچ شده و دوتای دیگه رو نزدن خودم دوتا هر طرف رو پرچ کردم صدا قطع شد

قبلش برای پیدا کردن صدا

قاب کیلومتر رو باز کردم . پنل وسط داشبورد رو باز کردم . قفل کمربند ها رو باز کردم کلا صدای تو مخی بود حالا شاید مشکل شما هم همین باشه اون تسمه رو نگاه کنید ببینید لرزش نداشته باشه

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون , بررسی میکنم اطلاع میدم 

واقعا صدای ازار دهنده ای هست , چندجا بردم یکی دو نفر گفتن از گیربکسه , ولی بعید میدونم چون صدا خیلی واضح از پشت آمپر میاد و یه زمانایی که ماشین توی دنده نیست هم گاز میدم دقیقا میرسه به دور موتور 2100 شروع میشه و دقیق 2400 قطع میشه

دوستان نمیدونم کمکی میکنه یا نه ولی یه فایل صدا هم ضبط کردم از این صدا شاید راحت تر بشه تشخیص داد

http://s9.picofile.com/file/8348046534/VoiceRecorded.3gp.html

ویرایش شده در توسط hjtherock

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/10/16, 10:23:00، hjtherock گفته است :

ممنون , بررسی میکنم اطلاع میدم 

واقعا صدای ازار دهنده ای هست , چندجا بردم یکی دو نفر گفتن از گیربکسه , ولی بعید میدونم چون صدا خیلی واضح از پشت آمپر میاد و یه زمانایی که ماشین توی دنده نیست هم گاز میدم دقیقا میرسه به دور موتور 2100 شروع میشه و دقیق 2400 قطع میشه

دوستان نمیدونم کمکی میکنه یا نه ولی یه فایل صدا هم ضبط کردم از این صدا شاید راحت تر بشه تشخیص داد

http://s9.picofile.com/file/8348046534/VoiceRecorded.3gp.html

ممکنه از قاب صفحه کیلومتر باشه

ویرایش شده در توسط vahid201687

لینک به ارسال

سلام دوستان ۲۰۶ تیپ ۵ ایرانیزه دارم از صدای موتور به شدت وارد اتاق میشه 

ماشین رو دست دو خریدم فک کنم داشبورد باز شده 

صدای بسیاز ازار دهنده موتور وارد اتاق میشه ممنون میشم راهنمایی کنین که چطوری این مشکل رو رفع کنم

اگه نیاز به عایق کاری هست راهشو بهم بگین ممنون

لینک به ارسال

دوستان من در حال سرعت از سمت راست ماشین جلوی ماشین صدای زوزه میاد!! درب  رو لاستیکش رو روغن کاری  کردم حل نشد! هیچی به ذهنم نمیرسه!!! از چی ممکنه باشه؟؟؟ انگار باد میپیچه داخل یه چیزی!

بعد یه صدای دیگه! وقتی بخاری یا کولر روشنه با ترمز من صدای جیر جیر از زیر پام میاد!!!! این دیگه چیه خدایی؟؟ وقتی بخاری رو خاموش میکنم نمیاد دیگه...

یکی گفت از  فن کوچیک  بخاریه که بالای داشبورده!!!  ۵۰۰ تومنم پولشه!!!! چرت گفته؟

ویرایش شده در توسط Ali207

لینک به ارسال
در در 1397/10/21, 22:52:06، aminnasiry گفته است :

سلام دوستان ۲۰۶ تیپ ۵ ایرانیزه دارم از صدای موتور به شدت وارد اتاق میشه 

ماشین رو دست دو خریدم فک کنم داشبورد باز شده 

صدای بسیاز ازار دهنده موتور وارد اتاق میشه ممنون میشم راهنمایی کنین که چطوری این مشکل رو رفع کنم

اگه نیاز به عایق کاری هست راهشو بهم بگین ممنون

صدای سوزن انژکتور از سمت راست داشبورد شنیده میشه تا این حد صدا بد هست فک کنم باید عایق کاری بشه راه حلی ندارین به بنده بدین 

لینک به ارسال
در در 1397/10/22, 23:37:11، aminnasiry گفته است :

صدای سوزن انژکتور از سمت راست داشبورد شنیده میشه تا این حد صدا بد هست فک کنم باید عایق کاری بشه راه حلی ندارین به بنده بدین 

ممنون میشم جواب بدین خیلی صداش ازار دهنده هس

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، aminnasiry گفته است :

ممنون میشم جواب بدین خیلی صداش ازار دهنده هس

سلام

میشه یک فیلم با کیفیت از این صدا برای ما بگیرین و ارسال کنید تا ببینیم و بشنویم که چه خبره؟

شاید شما بیش از حد حساس هستین ( با توجه به افت کیفیت تولیدات جدید )

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری