amirsaman

تاپیک جامع صدا گیری اتاق پژو 206

1,592 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان من با سرو وصدا و تق تق اتق ماشینم خیلی مشکل دارم وکلا صدا بد جور رو نروم هست. دیگه کلافه شدم چی کار کنم

ماسین من وی 8 مدل 89 هست

اول که گرفته بودم خیلی خوب بود. ولی شیشه های جلو که نصفه پایین بود وقتی در رو میبستم لق میزد و صدا میداد. ماشین قبلیم که مدل 85 بود انجوری نبودو واسه همین برم که دستی بهش بزنن که از آون ببعد بقل در هام به صدا افتاده تو دست انداز.

مشکل دیگه تکه بالای کنسول یعنی lcd هست همچنین کامپ.*** گیج که رو اسفالت خشک که میرم صدا و لرزش ممتد و ریزی داره. انگار یه چیزی شله.

بلند گو سمت چپ عقب هم روی بعضی آهنگ ها لرزش داره انگار گه تو جاش محکم نیست .اولا انجوری نبود. بردم میگن ایرادی نداشت ما تست کردیم.

اگزوزم از سمت عقب بعد از یه روزی که روی آسفالت تراشیده کمی راه رفتم بلرزش افتاد. فقطم روی اسفالت خشک یا دست انداز های ریز صداش در میاد . صداش مثل ضربه زدن به فنره. چند بارم بردم درست نشده. ایندف لوله اگزوز رو عوض کردن ولی بازم میاد صدا منتها کمتر.

غربیلک فرمون ها وقتی که میپیچونمش صدا میده. صداش مثه فیش فیش میمونه. انگار یه چیزی به چیزه دیگه سایده میشه .مطمئنم از پمپ هیدرولیکش نیش. یه بار که بردم بوق رو دردس کنند اینجوری شد بعدش.

نمی دونم اینا چرا اهمیت نمیدن به این چیزا و همش دو در میکنن. انگارحتما باید موتورت بیاد رو زمین که ماشین نیاز به تعمیر داشته باشه.

موتورم هم بعد از مدتی صدای تیک تیک استکانیهاش در اومده خودشم که تر تر میکنه انگار موتور پیکانه. لطفاً بهم بگین کجا برم چی کار کنم درست شه. هر وقت بردم ایرانخودر یه جا دیگشم خراب کردن تحویلم دادن

با سلام،

تک تک این چیزایی که گقتی نشونه ای از یک خودروی صفر از ایران خودرو هست

اکثر این چیزایی که گفتی حل میشه

مثلا

برای موتور دسته موتور ها رو چک کن

برای اون اگزوز ببر اگزوز سازی ببین کاری میتونه براش انجام بده

برای اون باند عقب هم اون رودری رو باز کن پیچ هایش رو سفت کن (forum-f19/topic-t207.html )

کلا باید یه دستی به سر و رویش بکشی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی از جوابت ولی میترسم دس بزنم صرو صداش بیشتر شه یا یه چیزیو خراب کنم (منضورم صدا گیری بغل در هاست)

لینک به ارسال
مرسی از جوابت ولی میترسم دس بزنم صرو صداش بیشتر شه یا یه چیزیو خراب کنم (منضورم صدا گیری بغل در هاست)

با سلام،

بهترین کار اینه که دست یه مکانیک این کاره بدید تا براتون انجام بده

لینک به ارسال

سلام دوستان

یک مدتی هست که یک صدای جیر جیر یا صدای شبیه به این از صندوق عقب ماشین ممیاد مخصوصا" زمانی که روی دست انداز میرم ، رفتم صافکاری نشون دادم گفت عادیه و همه 206 ها بد از مدتی این صدا رو دارن !!! سوال من اینه که واقعا" هیچکاریش نمیشه کرد ؟ چون بعضی وقتها مخصوصا" زمانی که پخش خاموشه خیلی میره تو اعصاب .

لینک به ارسال

اگه sd هست ممکن از صفحه محافظ حرارت بین منبع اگزوز و محفظه زاپاس باشه. مله منم تو دست انداز گاهی صداش در میاد. میگن باید بری زیر با چسب آکواریوم با بتونه ای که تو صندوق عقب بکار رفته درزش رو پرکنی که صدا نیاد

لینک به ارسال
سلام دوستان

یک مدتی هست که یک صدای جیر جیر یا صدای شبیه به این از صندوق عقب ماشین ممیاد مخصوصا" زمانی که روی دست انداز میرم ، رفتم صافکاری نشون دادم گفت عادیه و همه 206 ها بد از مدتی این صدا رو دارن !!! سوال من اینه که واقعا" هیچکاریش نمیشه کرد ؟ چون بعضی وقتها مخصوصا" زمانی که پخش خاموشه خیلی میره تو اعصاب .

ماشینوتون هاچ بکه یا صندوقدار صفره یا نه

لینک به ارسال

مرسی از جوابتون

ماشین هاچ بکه مدل 86

لینک به ارسال
سلام دوستان

لینک به ارسال

سلام به همه

ماشین منم بعضی وقتها همین جوری صدا میده !

ممنون میشم کمک کنید.(تیپ2 مدل84)

لینک به ارسال

think.gifthink.gifthink.gifmayi.gifmayi.gif راستش من که از صدای جیر جیر متوجه منظورتون نشدم یعنی چی ؟ چه جوری؟ به نظرتون از کدوم قسمت و سمت میاد؟

اگه خوب معلوم نیست خودتون بشینین عقب و بگین یکی رانندگی کنه و خوب و دقیق ببینین صدا از کجا یا کدوم سمته , یه صدای جیر جیر خیلی گنگه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری