amirsaman

تاپیک جامع صدا گیری اتاق پژو 206

1,625 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوست عزیز صندلی راننده من هم از اول اینطوری بود ارتفاعش را زیاد کردم فعلا صداش کم شئه ولی نشیمنگاه شاگرد غیژ غیژ می کنه یه مشت ابر زیرش گذاشتم یه کم بهتر شده مال منم صفره متاسفانه همشون اینجوریند باهاش بساز

ممنون سر و صداش طوری که از فنرشه امتحان می کنم بلکه بهتر شه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید دوستان

2 احتمال وجود داره!

1. فنرهای زیر ابر نشینمن صندلی، ممکنه پلاستیکی چیزی توش باشه!

2. ریل جلو و عقب رو صندلی ممکنه زیر ریل یکم گشاد بشه!

ولی حقیقتا من صندلی 206 باز نکردم!

لینک به ارسال

دوتا ریل پلاستیکی هست که چرم روکش را نگاه میدارد

اگه اونارو چرب کنید دیگه صدا نمیده

لینک به ارسال

احتمالا مال همون دسته زیر صندلی که باهاش صندلی رو عقب و جلو میکنن. چون مال منم صفره و همون صدا میده توی چاله چوله حالا میخوام برم ببینم از پیچشه که شله یا یه چیزیش شکسته....

لینک به ارسال

سلام

شک نکن فوم پشت درب یا یک جاییش پارست یا کنده شده و باید اصلاح بشه

وحید

لینک به ارسال

با باز کردن رودری مشکل باید که به راحتی قابل حل باشه

لینک به ارسال

منم ماشینم وی هشت 89 هست . 3 ماهی هست که صدای صندلی و گیره کمربند های منم در آومده. صدا از کف نشیمنگاه هستش. مثل این مبل های قدیمی فنری قرچ قرچ میکنه. واقعاً خجالت آوره چند بارم بردم ولی درستش نکردن

لینک به ارسال

صندلی های عقب هئ دودست انداز صدا میدن انگار پرت میشن بالا شایدم صدا از جای دیگه باشه ولی بردم نمایندگی شماره 3 بازم همونجوری هست یکی رهانماییم کنه چی کار کنم

لینک به ارسال

دوستان لطفاً تجربیات و راه کار های صدا گیری قسمت های مختلف اتاق 206 رو مطرح کنید.

لینک به ارسال

دوستان من با سرو وصدا و تق تق اتق ماشینم خیلی مشکل دارم وکلا صدا بد جور رو نروم هست. دیگه کلافه شدم چی کار کنم

ماسین من وی 8 مدل 89 هست

اول که گرفته بودم خیلی خوب بود. ولی شیشه های جلو که نصفه پایین بود وقتی در رو میبستم لق میزد و صدا میداد. ماشین قبلیم که مدل 85 بود انجوری نبودو واسه همین برم که دستی بهش بزنن که از آون ببعد بقل در هام به صدا افتاده تو دست انداز.

مشکل دیگه تکه بالای کنسول یعنی lcd هست همچنین کامپ.*** گیج که رو اسفالت خشک که میرم صدا و لرزش ممتد و ریزی داره. انگار یه چیزی شله.

بلند گو سمت چپ عقب هم روی بعضی آهنگ ها لرزش داره انگار گه تو جاش محکم نیست .اولا انجوری نبود. بردم میگن ایرادی نداشت ما تست کردیم.

اگزوزم از سمت عقب بعد از یه روزی که روی آسفالت تراشیده کمی راه رفتم بلرزش افتاد. فقطم روی اسفالت خشک یا دست انداز های ریز صداش در میاد . صداش مثل ضربه زدن به فنره. چند بارم بردم درست نشده. ایندف لوله اگزوز رو عوض کردن ولی بازم میاد صدا منتها کمتر.

غربیلک فرمون ها وقتی که میپیچونمش صدا میده. صداش مثه فیش فیش میمونه. انگار یه چیزی به چیزه دیگه سایده میشه .مطمئنم از پمپ هیدرولیکش نیش. یه بار که بردم بوق رو دردس کنند اینجوری شد بعدش.

نمی دونم اینا چرا اهمیت نمیدن به این چیزا و همش دو در میکنن. انگارحتما باید موتورت بیاد رو زمین که ماشین نیاز به تعمیر داشته باشه.

موتورم هم بعد از مدتی صدای تیک تیک استکانیهاش در اومده خودشم که تر تر میکنه انگار موتور پیکانه. لطفاً بهم بگین کجا برم چی کار کنم درست شه. هر وقت بردم ایرانخودر یه جا دیگشم خراب کردن تحویلم دادن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری