ماهسون

معرفی و آدرس تعمیرگاه های مورد اعتماد برای 206

855 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 41 دقیقه قبل، علی طبا گفته است :

واقعاً دست کمی از جهاز نداره . اکثر جنس ها هم که خارجی و اروپایی به نظرم میادش . به سلامتی استفاده کنن امابه نظرم اگر بخوان تر و تمیز بمونه، نمیشه گربه و جونور اونجا رفت وآمد داشته باشه . چون کثیف می کنن و شاید مثلاً یک قطعه رو نخوان، جعبش کثیف و پاره شده باشه ؛ دیگه راحت نمی تونن تعویضش کنن . البته به نظر من اومد . چون خود من هم یه جورایی نمیزارم گربه که هستش، بره داخل انباری . 

بله ممکنه دقیقاً همون مورد پیش بیاد و بدهکار هم بشین . ضمناً اگر قطعه ای موجود نباشه، یا درخواست می زنن و بعد که اومد بهتون اطلاع میدن که برین تعویض کنین ویا کلاً میگن موجود نیست . بیشتر برای موارد گاانتی هست که سفارش میزارن ، چون ناچاراً تامینش کنن . ضمناً اورجینال رو فراموش بفرمایید، تمام صحبت ها براساس قطعه ایرانیه .:-(

اصلا حیوان دوست نیستید :sad:

بچه گربه چیکار به جعبه داره آخه ... من بودم اصلا میاوردمش توی خونه که کنار جعبه ها نباشه :::P

@aidin1384

ولی آیدین من جای تو بودم اصلا دلم نمیومد این قطعات رو بندازم روی ماشین

چند روز پیش از آقا حمید یه جفت دیسک چرخ trw گرفته بودم ، انقدر خوشگل و تمیز بودن تو تعمیرگاه دلم نمیومد بندازمشون روی ماشین

راستی به مبارکی و میمنت امروز جنس تقلبی trw  رو هم از نزدیک دیدم ... موجگیر زده بودند و برندش مثلا trw بود ولی کلا بسته بندی و چاپ بسته فرق داشت

کیفیت جنس رو هم که دیگه خودتون میتونید تخمین بزنید و نیاز به توضیح نیست ... انگار داده بودن دست یه بچه 10 ساله خوشکاری کرده بود انقدر کثیف و بی کیفیت بود

ویرایش شده در توسط tukanet
پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

بچه گربه چیکار به جعبه داره آخه ... من بودم اصلا میاوردمش توی خونه که کنار جعبه ها نباشه :::P

والا د حال حاضر 3-4 تا گربه و 2تا بچه گربه رو دارم و درگیر با مشکلاتش و تهیه غذا و ... ولی واقعاً بچه گربه کوچیک شیطونه و اولاً بهم میریزه و دوماً کثیف میکنه . چون خودم مبتلا هستم میگم . ولی خوب شیطنت هاشون هم جالبه . واقعیتش بنده هم یه جورایی اوردم تو خونه . ولی اجازه رفتن توی انباری رو نمیدم . چون ممکنه بره قایم بشه و بعدش هم یا گرسنه میمونه ویا کثیف میکنه .

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، tukanet گفته است :

آیدین جهیزیه عروس رو چیدی دیگه حالا وقت پیدا کردن شوهره ... :::P

و یک سوال چرا اون بچه گربه رو انداختی بیرون؟ [dastbesine]

:::P یه خواستگار تیپ 5 داره فقط فکر کنم معتاد باشه همش مکمل و انژکتور شور مصرف میکنه وگرنه جواب مثبت بود تیپ 2 من از هر انگشتش یه هنر میباره  جلو عقبشم ضربه نداره فقط مالیدگی داره که دیگه عادیه :grin: راستی تیپ 5 اگزوزشم خیلی بزرگ بود

میدونی بچه گربه هه از کجا میاد درست زیر اتاقک پشت بوم دیوارو کردن و زیر اتاقک خالیه مثلا توش قدیم کفتر نگه میداشتم یا حالت انبار بود توش خرتو پرت میریختن بعد گربه هه رفته اونتو بچه زاییده که مشکلی نداره چون تو اون سوراخخ چیزی نیست اجرو موزاییکو اینچیزا بعد کف اتاقک یه سوراخ بوده که بچه گربهه از سوراخ میومده تو اتاقکه  اونجا ام لباس هست کتابو دفتر هست  مثلا پشتی و پادری و اینجور چیزا هست میره نجس میکنه دسشویی میکنه پرنده میگیرن مثلا میبرن اونجا میخورن و اتاقکو به گندو کثافت میکشن بعد گربه که بچه میزاد خونریزی داره جفت داره میمونه  اونجا و کرم میزنه و ... 

کلا خونه ما شده حیاط وحش 3 تا لونه یا کریم هست یه لونه پرستو اینک که گربه ایکاش میشد ازشون پول پیش و کرایه بگیرم :grin: وعضم خوب میشد

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

:::P یه خواستگار تیپ 5 داره فقط فکر کنم معتاد باشه همش مکمل و انژکتور شور مصرف میکنه وگرنه جواب مثبت بود تیپ 2 من از هر انگشتش یه هنر میباره  جلو عقبشم ضربه نداره فقط مالیدگی داره که دیگه عادیه :grin: راستی تیپ 5 اگزوزشم خیلی بزرگ بود

میدونی بچه گربه هه از کجا میاد درست زیر اتاقک پشت بوم دیوارو کردن و زیر اتاقک خالیه مثلا توش قدیم کفتر نگه میداشتم یا حالت انبار بود توش خرتو پرت میریختن بعد گربه هه رفته اونتو بچه زاییده که مشکلی نداره چون تو اون سوراخخ چیزی نیست اجرو موزاییکو اینچیزا بعد کف اتاقک یه سوراخ بوده که بچه گربهه از سوراخ میومده تو اتاقکه  اونجا ام لباس هست کتابو دفتر هست  مثلا پشتی و پادری و اینجور چیزا هست میره نجس میکنه دسشویی میکنه پرنده میگیرن مثلا میبرن اونجا میخورن و اتاقکو به گندو کثافت میکشن بعد گربه که بچه میزاد خونریزی داره جفت داره میمونه  اونجا و کرم میزنه و ... 

کلا خونه ما شده حیاط وحش 3 تا لونه یا کریم هست یه لونه پرستو اینک که گربه ایکاش میشد ازشون پول پیش و کرایه بگیرم :grin: وعضم خوب میشد

آقااااا در مورد این خواستگاری و وصلت و اینا خیلی وارد نکات ریز نشیم دیگه :::P

راستی آیدین جان اون تعمیرگاهی که حمید معرفی کرده بود توی جاده مخصوص ، تقریبا کجاهاش بود؟

میخوام ببینم اگه سر راهم هست یه موقع کاری داشتم برم اونجا شاید بهتر از این مکانیکی بود که الان میرم

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، tukanet گفته است :

@aidin1384

ولی آیدین من جای تو بودم اصلا دلم نمیومد این قطعات رو بندازم روی ماشین

چند روز پیش از آقا حمید یه جفت دیسک چرخ trw گرفته بودم ، انقدر خوشگل و تمیز بودن تو تعمیرگاه دلم نمیومد بندازمشون روی ماشین

راستی به مبارکی و میمنت امروز جنس تقلبی trw  رو هم از نزدیک دیدم ... موجگیر زده بودند و برندش مثلا trw بود ولی کلا بسته بندی و چاپ بسته فرق داشت

کیفیت جنس رو هم که دیگه خودتون میتونید تخمین بزنید و نیاز به توضیح نیست ... انگار داده بودن دست یه بچه 10 ساله خوشکاری کرده بود انقدر کثیف و بی کیفیت بود

در 1 ساعت قبل، tukanet گفته است :

آقااااا در مورد این خواستگاری و وصلت و اینا خیلی وارد نکات ریز نشیم دیگه :::P

راستی آیدین جان اون تعمیرگاهی که حمید معرفی کرده بود توی جاده مخصوص ، تقریبا کجاهاش بود؟

میخوام ببینم اگه سر راهم هست یه موقع کاری داشتم برم اونجا شاید بهتر از این مکانیکی بود که الان میرم

اتفاقا ورداشته بود جعبه چراغ زنبوریو یه تیکشو پاره کرده بود البته شایدم پاره بود و این فقط با اون تیکه بازی کرده بود چون داشت میبرد تو سوراخش بچه گربه خیلی شیرینه ولی شیطونم هست همه جارو به هم میریزه

جدی میگی؟ trw تقلبی؟ ایکاش عکس میگرفتی 

اون تعمیرگاه هم مهندس شاملو رفیقه حمیده کیلومتر 14 فقط سرش شلوغه قبلش زنگ بزن وقت بگیر

کارای الکترونیک حمید میگه وارده مکانیکیشم قطعا باید خوب باشه هر کی رفته خداروشکر راضی بوده بگو از طرف مومنی اومدی 207 سفیده چون چندتا مومنی هستن پسر عموها و فامیلای دور حمید میرن پیشش ممکنه یادش نیاد البته اشناییت هم ندی فرقی نداره ادمی که کارش خوبه برا همه خوب انجام میده

09393680130

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اتفاقا ورداشته بود جعبه چراغ زنبوریو یه تیکشو پاره کرده بود البته شایدم پاره بود و این فقط با اون تیکه بازی کرده بود چون داشت میبرد تو سوراخش بچه گربه خیلی شیرینه ولی شیطونم هست همه جارو به هم میریزه

جدی میگی؟ trw تقلبی؟ ایکاش عکس میگرفتی 

اون تعمیرگاه هم مهندس شاملو رفیقه حمیده کیلومتر 14 فقط سرش شلوغه قبلش زنگ بزن وقت بگیر

کارای الکترونیک حمید میگه وارده مکانیکیشم قطعا باید خوب باشه هر کی رفته خداروشکر راضی بوده بگو از طرف مومنی اومدی 207 سفیده چون چندتا مومنی هستن پسر عموها و فامیلای دور حمید میرن پیشش ممکنه یادش نیاد البته اشناییت هم ندی فرقی نداره ادمی که کارش خوبه برا همه خوب انجام میده

09393680130

دستت درد نکنه آیدین جان ، اتفاقا میخوام برم یه جای درست حسابی برای آپدیت ای سی یو و فعال کردن کروز کنترلر

حتما قبل اینکه برم با خود آقا حمید هماهنگ میکنم و به خود تعمیرگاه هم زنگ میزنم

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در در 1399/02/30, 00:05:53، tukanet گفته است :

دستت درد نکنه آیدین جان ، اتفاقا میخوام برم یه جای درست حسابی برای آپدیت ای سی یو و فعال کردن کروز کنترلر

حتما قبل اینکه برم با خود آقا حمید هماهنگ میکنم و به خود تعمیرگاه هم زنگ میزنم

قرار بزار با هم بریم.

میخام ریمپ کنم،درجه تب فانتوم بیارم پایین،دور کند رو۹۰درجه بزنه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

باسلام ،

توی این وضعیت خداییش خرج مخارج بالاست

همه مکانیکا نقاط ضعف و قوت دارن،حالا میخاد هرکی باشه،

من خودم سمت جاده ساوه یه مکانیک هست همیشه می رم پیشش،

بهش اعتماد کردم ولی همیشه سعی کردم بالاسر کار باشم

آخرین بار واشر سرسیلندر عوض کرد برام ،متاسفانه ماشین آب کم میکنه،

خداییش زور داره یه بار دیگه باید باز کنم

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Iran National گفته است :

باسلام ،

توی این وضعیت خداییش خرج مخارج بالاست

همه مکانیکا نقاط ضعف و قوت دارن،حالا میخاد هرکی باشه،

من خودم سمت جاده ساوه یه مکانیک هست همیشه می رم پیشش،

بهش اعتماد کردم ولی همیشه سعی کردم بالاسر کار باشم

آخرین بار واشر سرسیلندر عوض کرد برام ،متاسفانه ماشین آب کم میکنه،

خداییش زور داره یه بار دیگه باید باز کنم

سلام سعید جان کی باز کردی؟ تراش هم دادی ؟ سرسیلنر تراش چندم بود؟ الان مطمئنی ایراد از واشره و نشتی ریز نداره ؟ گاهی نشتی جوریه وقتی ماشیت داغ میشه و فشار سیستم میره بالا شروع میکنه به نشتی و جایی هست که دید نداره و میریزه مثلا رو سیلندر یا قسمتی از موتور که داغه و تبخیر میشه و روی زمین چکه نمیکنه تا متوجه شیم کلا گاهی این نشتی آب و آب کم کردن خیلی پیدا کردنش سخته 

بعد چقدر کم میکنه؟ مثلا هفته ای یا یه ماه یه بار قمقمه تقریبا خالی میشه؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام غرب تهران دیسک و صفحه کجا عوض کنم که مطمئن باشه؟

ترجیحا اگه بشه خودم هم موقع کار باشم بهتره.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری