ماهسون

معرفی و آدرس تعمیرگاه های مورد اعتماد برای 206

493 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/06/18, 13:45:23، yoosefheidari گفته است :

سلام حمید خان-ممنون میشم اطلاع بدین

پدال یک سانت خلاصی داره و هیچ عکس العملی نشون نمیده و بعد یه دفه عمل میکنه

در صورتی که باید از همون اول با کمی فشار به پدال ترمز عمل کنه

سلام وقت بخیر امروز رفتم مشکل ترمز تا حد زیادی رفع شد 09122848402 مصطفی سمت شرق . چند جا رفتم تا اینکه ایشون مشکلم پیدا کرد شما میخایید جای دیگه هم نشون بدید اینجاهم بر ید 

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام وقت بخیر امروز رفتم مشکل ترمز تا حد زیادی رفع شد 09122848402 مصطفی سمت شرق . چند جا رفتم تا اینکه ایشون مشکلم پیدا کرد شما میخایید جای دیگه هم نشون بدید اینجاهم بر ید 

حمید خان ممنون لطف کردی یه سری بهش میزنم ببینم نظرش چیه

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 17 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

حمید خان ممنون لطف کردی یه سری بهش میزنم ببینم نظرش چیه

خواهش میکنم :razz: گفتم شاید شما برید اینجا هم نشون بدید شاید مشکل حل بشه 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام عزیزان

206 مدل 82 دارم

مشکل کپ کردن موتور دارم

قبلا این مشکلو داشتم اما یکبار تصادفا یه مکانیک یه برنامه جدید ریخت روی ایسیو درست شد تا اینکه دوباره یه مکانیک بدون هماهنگی با من دیاگ زده بود و ریست کرده بود که مشکلم دوباره برگشت.

کسی میتونه از غرب تهران اطراف ستارخان کسی رو معری کنه که اینکاره باشه؟

ممنون میشم

لینک به ارسال

باسلام

خدمت دوستان

نام تعمیرکار:مالک

به معنای واقعی تعمیر کار.

1540349882261438419517.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

صافکار و نقاش خوب کرج اشنا دارید؟

لینک به ارسال

سلام

یک نفر مکانیک متخصص 206 توی اصفهان میخوام. 206 من تیپ 2 مدل 88 هست که موتور توی دور بالا غرش میکنه. بردم یه مکانیک کفت صدای یاتاقانه (گفت احتمالاً موتور بی روغن شده که البته یکی ماه پیش بعد از اینکه یک ما از خریدنش کذشته بود من متوجه نشده بودم خیلی روغن کم کرده بود-وقتی خالی کردم حدودآ روغنش 2 لیتر بود) کارتل را بازکرد یاتاقان متحرکها را عوض کرد (یاتاقانها را دیدم خش های عمیقی افتاده بود) اویل پمپ را هم برای افزایش فشار روغن عوض کرد ولی تقریباً فرقی نکرد. این مکانیک میگه نیاز به تعمیر کامل موتور هست (صدا مربوط به یاتاقانهای ثابت که برای تعویضش باید موتور کامل بیاد پایین) ولی میگه چون الان قطعات افتضاحه ردش کن بره تعمیر کنی چند ماه دیگه دوباره موتور ایراد پیدا میکنه. این مکانیک همه ماشینها را کار میکنه و من کمتر 206 دیدم داشته باشه به همین خاط میخوام ببرم پیش یک مکانیک که تخصصش 206 باشه تا نظر بده و تصمیم بگیرم چکار کنم. اگر کسی تو اصفهان سراغ داره معرفی کنه. تشکر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Javad Esmaily گفته است :

سلام

یک نفر مکانیک متخصص 206 توی اصفهان میخوام. 206 من تیپ 2 مدل 88 هست که موتور توی دور بالا غرش میکنه. بردم یه مکانیک کفت صدای یاتاقانه (گفت احتمالاً موتور بی روغن شده که البته یکی ماه پیش بعد از اینکه یک ما از خریدنش کذشته بود من متوجه نشده بودم خیلی روغن کم کرده بود-وقتی خالی کردم حدودآ روغنش 2 لیتر بود) کارتل را بازکرد یاتاقان متحرکها را عوض کرد (یاتاقانها را دیدم خش های عمیقی افتاده بود) اویل پمپ را هم برای افزایش فشار روغن عوض کرد ولی تقریباً فرقی نکرد. این مکانیک میگه نیاز به تعمیر کامل موتور هست (صدا مربوط به یاتاقانهای ثابت که برای تعویضش باید موتور کامل بیاد پایین) ولی میگه چون الان قطعات افتضاحه ردش کن بره تعمیر کنی چند ماه دیگه دوباره موتور ایراد پیدا میکنه. این مکانیک همه ماشینها را کار میکنه و من کمتر 206 دیدم داشته باشه به همین خاط میخوام ببرم پیش یک مکانیک که تخصصش 206 باشه تا نظر بده و تصمیم بگیرم چکار کنم. اگر کسی تو اصفهان سراغ داره معرفی کنه. تشکر

سلام

چراغ روغن روشن میشه؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 دقیقه قبل، saeid206h گفته است :

سلام

چراغ روغن روشن میشه؟

نه اصلاً فقط صدا میده نه شتاب کم شده و نه چراغ روغن روشن میشه. حتی از وقتی یک ماه پیش روغن عوض کردم روغن هم تقریباً کم نکرده.

ویرایش شده در توسط Javad Esmaily

لینک به ارسال

سلام دوستان.

کسی صافکار بدون رنگ عالی سمت غرب تهران سراغ نداره؟ اگه جای دیگه هم بود موردی نداره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری