ماهسون

معرفی و آدرس تعمیرگاه های مورد اعتماد برای 206

519 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 45 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

بگذارید قربان! اصلا این تاپیک برای همین هست.

سلام مهرداد جان، ممنون

انتهای خیابان معلم، خیابان گوهری، کوچه قنبری، خیابان شهید اقا بیگی، نبش کوچه عطرچی.           

بعضی کوچه هاش یکطرفه هست طبق ادرس از روی مپ راحت پیدا میکنید

۸۸۴۵۸۶۸۱

اسم خودشون امیر هست، قبلش هم باهاشون تماس بگیرید که بگه کی برید پیشش وقت داشته باشه، از اونجایی که دنبال خرج تراشیدن الکی نیست ایرادات جزئی رو میگه فعلا دست نزن یا فعلا قطعه کار میده استفاده کن ، مثلا فرمون اگه خیلی ناچیز میزون نباشه باید بهش گیر بدید که میزون بزن:-) شایدم من حساسم و هی میرم اذیتش میکنم با من سختگیری میکنه:grin:

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

امروز روی حساب تعریف شما کوبیدم رفت اینجا!

همین آقا فرق ان رو از گوشت کوبیده تشخیص نمیداد! فرار کردم! یعنی ندادم روغنم رو عوض کنه!

مردیکه میگفت هیچ فرقی نداره چه نوع روغن هیدرولیکی بریزی توی ۲۰۶ !!! اصلا atf 3 نمیدونست چیه؟! میگفت ول کن بابا حساس نباش! برو از همین ۱۸ تومنیا بخر بیا بریزم!!!!  منم دیدم اینقد بی سواده گفتم بذار برم بخرم بیام! رفتم پشت سرم رو هم نگاه نکردم...

لطفا کسی رو معرفی نکنید که یه دفعه رفتید پیشش و یارو یه چیزی رو تعویض کرده براتون!

وقتی ما راهنمایی میخوایم یعنی کسی که چند ساله بشناسیدش!

دوست عزیز، اولا که این نوع ادبیات مناسب این انجمن نیست، بعدشم من گفتم ایشون هیدرولیک کار خوبیه. انواع ماشین رو تعمیر می کنه و مثل بقیه مکانیک ها، نمی تونه تخصصی برای هر مدل ماشینی بره یک سال تحقیق کنه که چه روغنی خوبه. مهم اینه که کارشو بلده. هنوزم میگم کارش عالیه.

شما روغن مورد نظر خودت رو می دادی میگفتی اینو بریز. این که کاری نداره. ماها که رو ماشینامون حساسیم و راجع بهش بصورت تخصصی تحقیق می کنیم، باید تو یه کارایی کمی دخالت کنیم. حالا شما برو پیش یه هیدرولیک کار که فرمول انواع روغن رو بدونه. من از شما معذرت می خوام.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 8 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

دوست عزیز، اولا که این نوع ادبیات مناسب این انجمن نیست، بعدشم من گفتم ایشون هیدرولیک کار خوبیه. انواع ماشین رو تعمیر می کنه و مثل بقیه مکانیک ها، نمی تونه تخصصی برای هر مدل ماشینی بره یک سال تحقیق کنه که چه روغنی خوبه. مهم اینه که کارشو بلده. هنوزم میگم کارش عالیه.

شما روغن مورد نظر خودت رو می دادی میگفتی اینو بریز. این که کاری نداره. ماها که رو ماشینامون حساسیم و راجع بهش بصورت تخصصی تحقیق می کنیم، باید تو یه کارایی کمی دخالت کنیم. حالا شما برو پیش یه هیدرولیک کار که فرمول انواع روغن رو بدونه. من از شما معذرت می خوام.

طرف توی شیب اون خیابون ماشین من رو نگه داشته میخواد روغن هیدرولیک عوض کنه هواگیری کنه! بعد شما میگی طرف نمیتونه بره تحقیق کنه!!!!! من نمیگم هیدرولیک کار باید فرمول روغن برای هر ماشین رو بدونه ولی اینقدر باید سواد داشته باشه که بدونه هر نوع روغن هیدرولیکی مناسب هر ماشینی نیست! باید بدونه یا نه؟؟؟ مگه تعویض روغنیه !!! طرف میگه من روغن هیدرولیک کاسپین ۶ تومنی رو میریزم توی ماکسیما!!!! دقیقا خودش گفت! بعد شما  داری از طرف حمایت میکنی! آره کارش خیلی عالیه!!! برگشته میگه روغن چی میخوای بگیری میگم ادینول!! میگه نهههههههههههههههههههههههههه! ادینول نگیری اصلا خوب نیست!!!! خندم گرفته میگم چرا چشه روغن آلمانی!!! جوابش چیه؟؟؟ جوابی نداره بده!!میگه برو توتال بگیر!! رفتم میگم توتال مناسب ۲۰۶  نداشت! میگم یکی داشت به ۲۰۶ نمیخورد میگه بابا میخوره بیا فرقی نداره!  ولش کن همون کاسپین رو بگیر بیار فرقی نداره توی ماکسیما هم همینو میریزم:::P:::P میگم اون روغن مناسب ۲۰۶ نیست ! میگه ول کن حساس نباش. بعد خیلی عالیه! کارشو بلده آره!٬!!! هیدرولیک کاری که کارشو بلده اینجوری حرف میزنه:::P بله شاید میگیم حالا مهم نیست طرف بدونه atfچیه! با اینکه من میگم یه هیدرولیک کار باید بدونه! ولی دیگه هر روغنی رو توی هر ماشینی نمیشه ریخت رو تعویض روغنی ها هم میدونن دیگه! چه برسه به یه متخصص هیدرولیک!!!!! و بله آخرش به من گفت برو روغنی که فکر میکنی مناسبه رو بخر بیار...ولی من ماشینمو دست همچین فردی نمیدم...شما بده.

مطمئن باش کسی که همچین ایده ای داره که هر چیزی رو توی هر ماشینی بریزی فرقی نداره توی کارش هم همینه! بقیه قطعات و چیزای دیگه رو هم همین کار رو میکنه.

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

سلام، یه جلوبندی کارسراغ دارم سمت خیابان معلم، هم قدیمیه هم کار درست هم منصف به هیچ عنوان هم دزدی تو کارش نیست، قطعه ای رو هم تست کنه مطمئن باشه ۶ ماه تا ۱ سال کار میده رو هم الکی تعویض نمیکنه الکی هم خرج نمیتراشه، با اخلاق هست و سوالتونو وقت میزاره کامل توضیح میده، براش هم فرقی نمیکنه که بالاسر ماشین باشید یا نه، من خودم تابحال ۳ تا ۲۰۶ بردم پیشش و اوانته و سمند و گلف، ۳ دهنه مغازه هست و کارای جلوبندی، عقب بندی، کمک ، دسته موتور، میزان و تنظیم ارتفاع و.... انجام میده،  چند نفر رو بردم پیشش که همگی مشتریش شدن

من خودم روی ماشین حساسم ، اینارو گفتم که خیالتون از بابت معرفیم و جنساش و قیمتش راحت باشه، نمیدونم توی پیج میشه شماره و ادرسشو بذارم یا نه

مرسی دوست عزیز

اتفاقا نزدیک محل کارمه..عالی شد.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 4 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

مرسی دوست عزیز

اتفاقا نزدیک محل کارمه..عالی شد.

خواهش میکنم، ان شاالله رفتید کارتون انجام شد خبرشو بدید

ویرایش شده در توسط mahdi777

لینک به ارسال

سلام

کسی رو میشناسید که هم دیاگ هم    PPS  و هم تنظیم موتور حرفه ای انجام بده؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

سلام

کسی رو میشناسید که هم دیاگ هم    PPS  و هم تنظیم موتور حرفه ای انجام بده؟

بردم پیش امامی..

حالا همچنان دنبال هیدرولیک کار با حوصله و دقیق

لینک به ارسال

تجربه بهم ثابت کرده کسی که تعمیرگاه خوب میشناسه معرفیش نمیکنه اصلا خخخخخ

من سال هاست دنبال یه مکانیک خوب و یه تعویض روغنی با انصاف و جلوبندی کار خوب هستم که هر موقع نیاز شد بهش رجوع کنم ولی هنوز نیافتم.

جالب اینجاست تو تاپیک ها افراد اجرت های خیلی پایینی مینویسن ولی وقتی میری مکانیکی دوبرابر میشه

وقتی میام اینجا میپرسم ادرس کجاست کسی جواب نمیده.

لینک به ارسال

در در 1397/04/25, 10:43:47، alex_pk گفته است :

من سال هاست دنبال یه مکانیک خوب و یه تعویض روغنی با انصاف و جلوبندی کار خوب هستم که هر موقع نیاز شد بهش رجوع کنم ولی هنوز نیافتم.

جالب اینجاست تو تاپیک ها افراد اجرت های خیلی پایینی مینویسن ولی وقتی میری مکانیکی دوبرابر میشه

داستان اینه که تلقی مردم از مکانیک یا فلان تخصص خاص غلطه! رفتن براشون قطعه رو تعویض کرده طرف بعد چون مشکل حل شده اومدن میگن برو پیش فلانی! این که نشد تعمیرکار خوب! تعویض کارن اینا...نتیجه ش این میشه که کسی که تخصص ش مثلا هیدرولیکه برمیگرده میگه فرقی نداره هر روغنی رو توی هر ماشینی میتونی بریزی...بعد میای اینجا میگی طرف میگه سخت میگیری!!!! برو روغنت رو خودت بهش بده!

من یه زمانی پراید داشتم...سوییچ ش مشکل داشت ...پیش هر کی میرفتم میگفت تعویض.....یکی رو پیدا کردم تعمیرش کرد..دقیقا نیم ساعت به چشم دیدم کل قطعات سوییچ رو از هم جدا کرد و تعمیر کرد!  همین مشکل هم با دینام پیدا کردم بردم باز کرد جلو خودم تعمیرش کرد! نگفت برو بعدا بیا!  به اون میگن تعمیر کار ماشین!!! همشم دستاش و  کل هیکلش سیاه و کثیف بود...سنی هم ازش گذشته بود! قشنگ مشخص بود تعمیر کاره! فقط مشکل اینه گمش کردم طرف رو.

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دلیل اینکه الان بیشتر شدن تعویض کار، قیمت پایین قطعات در مقایسه با جنس تعمیریه. طرف می خواد وقت بذاره فلان قطعه رو باز کنه و تعمیر کنه و مثلا ۱۰۰ تومن اجرت بگیره، تازه آیا بشه یا نشه. بعد اون جنس نوش ۱۴۰ تومنه. حتی اگه چینی یا ایرانی باشه بیشتر از اون قطعه تعمیری کار می کنه.

همون هیدرولیک کاری که به شما معرفی کردم، در عرض نیم ساعت مثل آب خوردن جعبه فرمون منو کشید بیرون و شیر فرمون رو عوض کرد. روغن جدیدم ریخت. هیچ وقتم ازش نپرسیدم چه روغنی با چه فرمولاسیونی مناسب پمپ هیدرولیک منه. شما میری واسه طرف ژست متخصص فرمول روغن و این چیزا میگیری، طرفم بهت میگه سخت نگیر بابا.

اینج ایرانه. قبلا هم گفتم. خود نمایندگی هم نمی دونه مناسب ترین روغن چیه.

کسانی که مثل شما حساسن باید خودشون تحقیق کنن و مواد مصرفی مورد نیازشون رو تهیه کنن.

من میرم تعویض روغنی، از قبل خودم نیم لیتر روغن رو برداشتم. بعد میگم آقا این روغن و این فیلتر رو برای من تعویض کن و اجرتت هم هرچی میشه در خدمتم. دیگه از تعویض روغنی نمی پرسم که چه روغنی مناسب TU5 هست و اطلاعات و سوادش رو تست نمی کنم. من که معلمش نیستم. قرارم نیست بهش نمره بدم.

در در 1397/04/25, 10:43:47، alex_pk گفته است :

جلوبندی ساز معرفی کردم، طرف رفته پیشش. آخر کار لیست قیمت قطعات امیرنیا در کارخونه رو درآورده میگه باید این قیمت حساب کنی. داری گرون حساب می کنی. بعد جلوبندی سازه میگه این عطیغه رو از کجا فرستادی؟

شما صفحات قبل رو مرور کنی جلوبندی ساز معرفی کردم.

خواستی پیام بده آدرسشو دوباره بدم. تعویض روغنی منصف هم بهت معرفی کنم. سمت شمال شرق تهران.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری