ماهسون

معرفی و آدرس تعمیرگاه های مورد اعتماد برای 206

448 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/10/16, 05:24:10، white lion گفته است :

سایت اتوکلینیک گلی راه اندازی شده که آدرس و گوگل مپ و مشخصات تعمیرگاه توی سایت هست

http://goliautoclinic.ir/

لام شما ادرس قبلا گذشته بودی خیلی خوش برخورده مودب و به نظر میرسه کار درست باشه من احساس کردم ماشینم سرسیلندر زده رفتم پیشش ایشان گفتن سرسیلندر نزده و به خاطر سرماست الان یکسال هم گذشته و سرسیلندر یکسال مشکلی نداره ولی اون روز از پمپ هیدرولیک ماشین روغن میداد گفتم که برام درست کنه درست کرد بردم خونه ولی انگار موقع جا انداختن با فشار مخزن از زیر شکست که موجب تخلیه روفن شد و پمپم سوخت پمپ قدیمی و اورجینال، البته اینو بگم من فرداش پلوس عوض کردم ولی فکر نمیکنم که باعث نشتی روغن هیدرولیک بشه ،بهشون مراجعه کردم ایشون قبولا کرد و گفتن یه پمپ میخرن از بازار(چینی) حدود 100 البته منظورم ماه و ستناره هست که من قبول نکردم چون هم چینی بود هم باید هزینشو من میدادم این شد که دیگه پمپ من پمپ نشد قبلشم تو گاراز روبروی دانشگاه شریف پیش ستایش لوازم پمپ عوض کرده بودم که بازم روغن ریزی میکرد و راضی نبودم در نتیجه پمپ ماشین موقع داغ شدن صدا میده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

البته اینم بگم ایشون به نظرم وارد میاد ولی کلا مکانیک باید خودش کار کنه نه شاگرد و اینکه تو ایران مکانیک نسبیه مثلا یه مکانیک تو خیلی بحث ها وارده ولی توی بعضی چیزا وارد نیست  اشتباه میکنه  من پیش مکانیک های زیادی رفتم که وارد بودن و تعریف میکردن و انصافا هم خیلی جاها کارمو راه انداختن  ولی بعضی جاها خراب کاری کردن و ضرر زیادی به من زدن ، ماشین من نوسان دور موتور  زیادی داشت پیش همه رفتم 4 تا استپر خریدم پیش دیاگ کار سمت پیروزی رفتم مشکل من از دیناتم بود که برق درست تأمین نمیکرد اما همین دیاگ کار موقع بستن پیچ دریجه گاز خراب کاری کرد باعث شد من کلی هزینه کنم تا درست بشه هیچ کس هم متوحه نمیشد عیب ماشن از کجاست 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000

لینک به ارسال

دوستان عزيز لطفا يه مكانيك كه تخصصش تعمير گيربكس باشه معرفي كنين البته منصف باشه

ممنونم

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mohsen2011 گفته است :

دوستان عزيز لطفا يه مكانيك كه تخصصش تعمير گيربكس باشه معرفي كنين البته منصف باشه

ممنونم

گیربکس اتومات یا دستی؟

کجا هستی شما؟

لینک به ارسال

دوست

در در 1396/11/05, 15:20:36، endwaiter گفته است :

گیربکس اتومات یا دستی؟

کجا هستی شما؟

دوست عزيز گيربكس دستي هست MA5   و تهران هستم محلش مهم نيست هر ج باشه ميرم و انجام ميدم

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، mohsen2011 گفته است :

دوست

دوست عزيز گيربكس دستي هست MA5   و تهران هستم محلش مهم نيست هر ج باشه ميرم و انجام ميدم

آدرس آزادی  روبرو دانشگاه شریف گاراژ زمانی تعمیرگاه امید .  09121152926 خطیبی 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mohsen2011 گفته است :

دوست

اتومات کار خوب سراغ دارم، ولی دستی نه. تجربه خوبی هم از تعمیرش ندارم. معمولا خراب میشه یه استوک تمیز و سالم اروپایی جاش نصب بشه خیلی بهتره. خیلیام این کارو می کنن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام،

لطف کنید یه مکانیک خوب معرفی کنید سمت غرب تهران (ترجیحاً آریاشهر و ستارخان) برای جلوبندی. ممنون.

لینک به ارسال

سلام بوستر سازی خوب سمت شرق معرفی کنید ممنون

لینک به ارسال

دوستان، این آقا ابراهیم کارش هیدرولیک و فرمون هستش. آدم منصفیه و کارشم خوبه.

تهرانپارس، میدان پروین، انتهای خیابان ۱۹۶ شرقی، خیابان ۱۳۷، نبش کوچه هادی، پلاک ۱۸، هیدرولیک ابراهیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری