ماهسون

معرفی و آدرس تعمیرگاه های مورد اعتماد برای 206

448 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام

پيشنهاد مي كنم مكانيك و صافكار خوب را در اين سايت معرفي كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان به خصوص كساني كه براي تهيه اين سايت زحمت كشيدند، من كاملا موافقم كه مخصوصا خود admin يه مكانيك خوب معرفي كنه ما ممنونش ميشيم ،

من به تازگي يه 206 تيپ 2 جديد گرفتم 20 روزه تحويل ميگيرم خوشحالم به جمعتون اضافه شدم البته اگه لايق باشم...

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

خوش اومدی و مبارک باشه

ایشالله چرخش برات بگرده و خوب سواری بهت بده

لینک به ارسال
با سلام و احترام

من یه مکانیک خوب سراغ دارم که چند ساله مشتریش هستم کارشم واقعا خوبه یه خوبی دیگه هم داره اینه که کل کار تعویض روغن و فیلتر و... را هم خودش انجام میده:

آرمن جوادیانس - مهندس مکانیک

مجیدیه جنوبی (استاد حسن بناء) - کوچه فرهاد حسینی - کوچه قلی بیگیان - پلاک 18 - خدمات تخصصی آرمن

اگر رفتین بگید از دوستان دادبه هستین.

لینک به ارسال

دوستان گلگیر جلو رو بی احتیاطی کردم موقع دنده عقب زدم به سپر یه پراید یکم رفته تو و لی رنگش سالمه صافکار حرفه ای سراغ دارین که بدون رنگ و چروک و ترک بتونه در بیاره؟

لینک به ارسال
دوستان گلگیر جلو رو بی احتیاطی کردم موقع دنده عقب زدم به سپر یه پراید یکم رفته تو و لی رنگش سالمه صافکار حرفه ای سراغ دارین که بدون رنگ و چروک و ترک بتونه در بیاره؟

با سلام،

1- اگه تهران هستید:

میدان سنگی انتهای شهران یا اول شهر زیبا اونجا صافکار زیاد هست ولی یکیشون 207 یا 307 ! هست (خیلی وقته نرفتم پیشش) خیلی مرد خوبیه عروسی یکی از اشنا ها بود زد ماشین رو از جلو اورد پایین (C200!!) ولی دمش گرم کل مغازه رو بست 5 نفری ریختن تو ماشین و درست کردن

یه بار هم ماشین مامان رو زدم گلگیرشو عوض کرد 2 ساعته تحویل داد

2- اگه شمال هستی

طرفای ماسوله اگه بگی چکش طلا میبرنت اونجا کارش حرف نداره اینقدر معروفه مه بهش میگن چکش طلا

شاید گرون بگیره ولی حرف نداره کارش

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یک مکانیک خوب سراغ دارم که کارش تخصصی پژو هست و من و کلی از 206 بازای اون منطقه میریم پیشش.هم کارش خیلی عالیه و هم خیلی منصفه.

اینم آدرسش:

پاسداران-خیابان گیلان-خیابان شهید عراقی-خیابان کشوری-کوچه پایدارفرد تعمیرگاه پژو 2000 آقای غفاری

لینک به ارسال

دوستان عزیز لطف می کنید مکانیک خوب سمت غرب تهران (ترجیحاً شهرک غرب) واسه 206 معرفی کنید که برای سرویس های دوره ای (روغن و جلوبندی و...) برم اونجا؟

باید ماشین رو ببرم سرویس 10000 تا و البته قصد ندارم ببرم نمایندگی.

ممنونم.

لینک به ارسال
با سلام و احترام

من یه مکانیک خوب سراغ دارم که چند ساله مشتریش هستم کارشم واقعا خوبه یه خوبی دیگه هم داره اینه که کل کار تعویض روغن و فیلتر و... را هم خودش انجام میده:

آرمن جوادیانس - مهندس مکانیک

مجیدیه جنوبی (استاد حسن بناء) - کوچه فرهاد حسینی - کوچه قلی بیگیان - پلاک 18 - خدمات تخصصی آرمن

اگر رفتین بگید از دوستان دادبه هستین.

من هم با دوستمون موافقم بنده 6 سال پیش ایشون میبرم و ماشینم هم دست کسی نمیدم جز خودش کارش واقعآ عالی هر سال هم دوره های ایران خودرو میره در ضمن قبلا کارشناس ایران خودرو بوده در کل با خیال راحت ببرید پیشش فقط دست موزد را بالا میگیره نسبت به جاهای دیگه ولی می ارزه رفتید اسم من هم میتونید بگید تومیک

لینک به ارسال

فكر كنم اعضاي اين سايت فقط فقط تهراني هستن

شهرستان ها ?No body

اراك:

مكانيك تون آپ:صفي اله ايزدي :بلوار سردشت به سمت ميدان بسيج بعد از نمايندگي ايران خودرو زندوكيلي كوچه قندريزي اسلامي 100 متر داخل كوچه سمت راست

عامليت برقكار ايران خودرو: سهرابي :خيابان ادبجو ميدان البرز عامليت مجاز برق ايران خودرو

جلوبندي ساز: محمد كرمي :خيابان شريعتي روبروي شوراي حل اختلاف تعميرگاه اطمينان

رينگ و لاستيك اسپرت: حسني :ابتداي خيابان ادبجو

دزدگير و سيستم حفاظتي:محمد كريمي :بلوار ميرزاي شيرازي بين پل برق و پل فرنگي جنب هنرستان پسرانه

فروشگاه دزد گير راد

روكش صندلي: فروشگاه احسان :ابتداي مصطفي خميني روبروي فروشگاه رفاه

سيستم صوتي:فروشگاه كسري :ابتداي خيابان دانشگاه جنب مصلي

آپشن هاي تخصصي 206: مهندس رضا آرمين : همه ايران به خصوص تهران و شهرهاي شمال (مثل ايرانسل به تدريج فراگير ميشهkhande.gif )

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری