khani

روشن شدن چراغ STOP ، چک(ENGINE CHECK) ، روغن، خطا های ثبت شده و دلایل انها

1,193 ارسال در این موضوع قرار دارد

معمولا این خطا بخاطر سوکت های پدال 5 سیمه میاد. سیمهای سوکت اتصالی داشته باشند این طور میشه. نصب کروز و پدال همزمان بود؟ لیمیتر هم فعاله؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول 5 سیم نصب کردم این اواخر کروز.لیمیتر هم نداره پدال .چند روز پیش دیاگ زدم خطا از عدم جرقه زنی شمع نوشته بود رفتم شمع و روغن عوض کردم فعلا خوب شده ولی چیزی که هست حس میکنم ماشین اون شتاب اولیه رو اصلا از دیروز که تعویض روغن کردم نداره.شمع و روغن رو از جای معتبر گرفتم.شمع super bosch سبز رنگ و روغن توتال 7000 استاندارد تولید ایران.قبلا 5000 ایران بود.

و اینکه دیاگ خطایی ثبت نکرده بود چرا؟

لینک به ارسال

[JUSTIFY]با سلام[/JUSTIFY][JUSTIFY]خودرو 206 تيپ 3 مدل 84 [/JUSTIFY][JUSTIFY]ماشين هيچ مشكلي نداشت داستان از جايي شروع شد كه يك روز بعد از اين همه سال ما رو در خيابون گذاشت اين ماشين!‌ [/JUSTIFY][JUSTIFY]امداد خودرو زنگ زدم اومد گفت از موتور هست قفل كرده زنگ زدم مكانيك اشنام گفت بيار اينجا خلاصه برديم با جرثقيل اونجا نگاه كرد گفت پمپ بنزين هست![/JUSTIFY][JUSTIFY]پمپ بنزين عوض شد و تشكر و رفتيم!‌ [/JUSTIFY][JUSTIFY]از فردا شبش در حالي كه ماشين مشكلي نداشت جايي پارك كرده بودم بعد از دو ساعت روشن كردم راه افتادم يه اخطار بيپ بيپ زد چراغ انژكتور روشن شد و ماشين خاموش شد! و استارت نخورد!‌تماس با مكانيك و باز كردن سر باطري و شوك دادن به انژكتور كار رو راه انداخت!‌[/JUSTIFY][JUSTIFY]فرداش مجدد چند بار اينطوري شد كه بردم پيش مكانيك همه چيز رو چك كرد دياك زد هيچ ايرادي وجود نداشت اخر چند روز موند پيشش گفت يه بخشي از سيم كشي مشكل داشته و دو تا سنسور عوض كرده اكسيژن و اينا گفت درست شده ما هم گرفتيم چند روز سوار شديم باز اون چراغ انژكتور هفته اي يكبار يهو مي زنه ماشين خاموش ميشه واقعا نه دياگ چيزي نشون ميده نه هيچي ديگه ضمن اينكه از دريچه دور موتور تا شمع ها همه رو هم عوض كردم اين ماشين فوق العاده ماشين خوبي بوده و هست البته ولي اين مورد نمي دونم چيه! [/JUSTIFY][JUSTIFY]با يكي صحبت كردم مي گه از جعبه فيوز زير فرمان شايد باشه و دليلش يا دزدگير يا رطوبيت به اين خاطر دزدگير رو هم از روش باز كردم اما درست يك هفته بعدش باز اين اتفاق افتاد. ECU رو هم در همان فاز اول پروژه بروز رساني كردند چك كردند از اون نبود! [/JUSTIFY][JUSTIFY]حالا من ماندم و استرس چراغ انژكتور ؟! بيپ بيپ خاموش !‌[/JUSTIFY]

لینک به ارسال

مال منم یه بار چراغ انژکتور توی راه روشن شد البته خاموش نکرد ولی بد کار میکرد .دیدم فیش مپ سنسور توی محلش لق میخوره و قطع و وصل میشه اونو درستش کردم خوب شد.یه بازدید از مپ سنسور ضرری نداره

لینک به ارسال
مال منم یه بار چراغ انژکتور توی راه روشن شد البته خاموش نکرد ولی بد کار میکرد .دیدم فیش مپ سنسور توی محلش لق میخوره و قطع و وصل میشه اونو درستش کردم خوب شد.یه بازدید از مپ سنسور ضرری نداره

ممنون دوست عزير اين مپ سنسور كجاي ماشين هست خودم مي تونم بازديد كنم!؟

باز ساير دوستان اگر نظري دارند راجع به BM34 جعبه فيوز داخلي و احتمال عيب از اون قسمت هم لطف كنند

لینک به ارسال

یه اتحمال کوچیک هم هست.

اونم اتصال در سیمکشی.

مپ سنسور هم همونیه یه کنار دریچه گاز هست.

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز یدفه یه صدای بییپ از ماشین اومد بد حس کردم یه چراغ که فک کنم قبلش روشن نبود روشن شد ، چراغه زرده , بالای چراغ ترمز دستی فک کنم شکل یه هلیکوپتر یا یه چیزه دیگس چون شکل خاصی نداره . اما دوستم تلفنی گفت چراغ انژکتوره .

من ماشینو روندم هیچ مشکلیم حس نکردم اما نگرانم این از چی میتونه باشه و چیکار کنم ؟؟؟

لینک به ارسال
سلام دوستان امروز یدفه یه صدای بییپ از ماشین اومد بد حس کردم یه چراغ که فک کنم قبلش روشن نبود روشن شد ، چراغه زرده , بالای چراغ ترمز دستی فک کنم شکل یه هلیکوپتر یا یه چیزه دیگس چون شکل خاصی نداره . اما دوستم تلفنی گفت چراغ انژکتوره .

من ماشینو روندم هیچ مشکلیم حس نکردم اما نگرانم این از چی میتونه باشه و چیکار کنم ؟؟؟

الان از چک کردم : چراغ چک هست

لینک به ارسال

باید دیاگ بزنید ببینید چه خطایی داده!!

لینک به ارسال

یکی از موردهای ممکنه، میتونه از نامرغوبی بنزین باشه که با زدن سوپر تا مدتی این مشکل حل میشه. کلا انژکتور 206 زود کثیف میشه . دیاگ نشون میده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری