khani

روشن شدن چراغ STOP ، چک(ENGINE CHECK) ، روغن، خطا های ثبت شده و دلایل انها

1,194 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من تازه وارد هستم وچندروزیست که ماشین روتحویل گرفتم روز اول متوجه این موضوع نبودم وقتی رسیدم منزل وبرای باردوم ماشین رومیخواستم استارت کنم متوجه شدم چراغ اخطارفشارروغن روشن نمیشه یعنی درهیچ حالتی روشن نمیشه سویچ روهم درتمامی حالتهاقراردادم عصرهمان روزرفتم نمایندگی زیبایی واقع دراهوازاین موضوع رودرمیان گذاشتم گفتندعادیه دوتا206تیپ5 روهم نگاه کردم چراچراغ اصلا روشن نمیشه از کجابفهمم فشارروغن بعد ارتعویض روغن وفیلیتر مشکلی نداره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته.روشن نمیشه و طبیعیه

فقط در صورت کمبودن فشار روغن روشن میشه

لینک به ارسال

با سلام.

دوستان تازگي به مشكلي برخوردم مي خواستم نظرتونو بدونم. تازگي وقتي با سرعت بيش از 80-90 كيلومتر به ماشين فرمون مي دم (مثلا اگه جاده پيچ داشته باشه، موقع فرمون گرفتن) يهو چراغ STOP و يكي ديگه از چراغا (يادم نيست كدوم! فكر كنم ترمز دستيه) براي چند ثانيه كوتاه به صورت چشمك زن روشن ميشه و صداي بيپ هم شنيده ميشه. مشكل به نظرتون چيه؟

ضمنا آمپر آب هم از 70-80 بالاتر نميره. طبيعيه؟

ماشينم تيپ 2 / 84.

با تشكر

لینک به ارسال

کم بودن سطح روغن ترمز...

لینک به ارسال
کم بودن سطح روغن ترمز...

ممنون از جوابتون. درسته سطح روغن ترمز كم بود. چك كردم ديدم چرخ عقب سمت راننده روغن پس زده. تا حالا همچين مشكلي برام پيش نيومده بود. نياز به تعمير داره؟

لینک به ارسال

نمیدونم چک باید بشه

لینک به ارسال

سلام

لوازم ترمز چرخ عقبتون خراب شده و باید تعویض بشه

لینک به ارسال
کم بودن سطح روغن ترمز...

ممنون از جوابتون. درسته سطح روغن ترمز كم بود. چك كردم ديدم چرخ عقب سمت راننده روغن پس زده. تا حالا همچين مشكلي برام پيش نيومده بود. نياز به تعمير داره؟

حتما نياز به تعمير داره سر پيچ چون سطح روغن ترمز پايينه روغن در مخزن به يك طرف ميره و سنسور فرمان خالي بودن مخزن صادر مي كنه و بوق به صدا در مي ياد ،‌سيستم ترمز در خودرو خصوصا 206 شوخي بردار نيست تا درد سري درست نكرده اقدام كنيد

لینک به ارسال

روغن ترمز زرد نگیر سبز نگیر من بردم نمایندگی ماشین رو گفت چک کنید چرخ سمت راننده چرا صدا میده پمپ ترمز و همه چی رو چک کرد رسید به روغن ترمز گفت روغن ترمز داره ماشینت یادت باشه خواستی روغن ترمز بریزی ابی بخر سطح کیفی خوبی داه گفت همون زرد و سبز هم همون سطح کیفیت هست اما تعریفی نیست ایران خودرو هم فقط ابی میریزه تو ماشینا.....گفتم به شما هم بگم موفق باشی

لینک به ارسال

سلام.

من هم پدال 5 سیم نصب کردم هم کروز کنترل ولی دقیقا از وقتی که کروز نصب کردم هر وقت با کروز کار میکنم خوبه ولی وقتی چند ساعت بعد استارت میزنم خطای antipollution همراه با روشن شدن چراغ انجین میده.

مطمئنم مشکل از کروز هستش .

کروز رو از فرد معتبری گرفتم میگم نکنه دریچه گاز را خراب کرده باشه؟آخه من کارم جوری هست که با کروز کار دارم ولی اینجوری موندم معطل از اساتید عزیز اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم.

در ضمن ماشین من 206 اس دی مدل 89 هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری