mani16

اعضای انجمن ساکن کرج

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

70 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

لطفا اگر تو کرج متخصص گیربکس اتوماتیک مسلط و با انصاف سراغ دارید معرفی کنید.

در ضمن در مورد شیر برقی اصلی و لوازم اصلی گیربکس اتوماتیک (نشانی، قیمت و ...) هم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا اگر تو کرج متخصص گیربکس اتوماتیک مسلط و با انصاف سراغ دارید معرفی کنید.

در ضمن در مورد شیر برقی اصلی و لوازم اصلی گیربکس اتوماتیک (نشانی، قیمت و ...) هم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید.

سلام دوست عزیز

"206 اتومات رو فقط باید برد نمایندگی ایرانخودرو در خیابان زنجان تهران و لا غیر" این جمله چکیده تجربیات یکی از دوستام هستش بعد از 9 سال داشتن 206 اتوماتیک و س***ت در کرج !

لینک به ارسال

سلام دوستان برای فعال کردن و نصب آپشن ها جاهایی که کار درست و خوش انصاف هستن در کرج رو می خواستم معرفی کنید

لینک به ارسال

219748 سلام دوستان برای فعال کردن و نصب آپشن ها جاهایی که کار درست و خوش انصاف هستن در کرج رو می خواستم معرفی کنید

سلام دوست عزیز

پیدا کردن آدمی که واقعا تو کار آپشن های 206 هم وارد باشه هم منصف تو کرج خیلی کمه .بعد کلی جستجو تونستم یه بنده خدایی رو پیدا کنم .خودش هم تو کار موتوره 206هستش هم آپشن.

45 متری گلشهر _انتهای خیابان پونه شرقی نرسیده به 4 راه پونه تعمیرگاه دوویل (جنب نمایشگاه ) .بگید از طرف پرهام (206 قرمز بگین متوجه میشن) :thumbsup:

لینک به ارسال

154277
هشهری های عزیزی که برای خودروشون نیاز به PPS دارند بنده میتونم براشون انجام بدم.

بنده هم سمت 45 متری هستم که کسی نیاز به PPS وراه اندازی آپشن و سوپرچیپو برنامه 2 سنسوره داشت بنده در خدمتم

دوستان آدرس دقیق تون رو هم لطف کنید.

من میخوام یه آپشن فعال کنم، یه نفر با دیاگ زد راه نیوفتاد cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'>

دوستان در صورت امکان ادرس بفرمایید

لینک به ارسال

154425
هشهری های عزیزی که برای خودروشون نیاز به PPS دارند بنده میتونم براشون انجام بدم.

بنده هم سمت 45 متری هستم که کسی نیاز به PPS وراه اندازی آپشن و سوپرچیپو برنامه 2 سنسوره داشت بنده در خدمتم

دوستان آدرس دقیق تون رو هم لطف کنید.

من میخوام یه آپشن فعال کنم، یه نفر با دیاگ زد راه نیوفتاد cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'>

سلام دوست عزیز

اپشنی که میخواید فعال کنید چی هست؟

اقا میهان ادرس میفرمایید،نیاز فوری

لینک به ارسال

دوستان pps تو کرج کسی رو میشناسین انجام بده؟ واسه پرشیا اتوماتیک میخام ، نمایندگی هام فقط کاویانی داره که خراب شده دیگه نداره

لینک به ارسال

سلام خدمت همگی دوستان، کرج 206 بازای زیادی داره که متاسفانه همگی پراکنده هستن، یه گروه تلگرام برای این کار ساخته شده برای جمع کردن دوستان و برگزاری همایش بچه هایir206تو کرج ، از اساتید هم داخل این گروه حضور دارند مثل آقای جوادی و...

ایدی تلگرام رو تنونستم بزارم تو سایت متاسفانه

از 2طریق میتونین عضو بشین

1.پیج اینستاگرام krj_206

2_پیام خصوصی بدین که ایدی رو تو تلگرام بدم خدمتتون.

لینک به ارسال
در در 1391/02/26, 10:59:27، کمیل گفته است :

خدمت دوستان کرجی سلام عرض میکنم .

به تازگی بنده یه 206v8گرفتم و میخواستم هم آپشنهاش رو فعال کنم ویکسری لوازم از قبیل lcdتایپ bوکروز کنترل و...نصب کنم لطفا"راهنمایی کنید کجا مراجعه کنم درضمن اصطلاحRT3 توی آپشن چیه ؟Komak.gifممنون و متشکر

سلام :آپشن روی یه سری از 206 ها قرار داده و قابلیت خواندن MP3 رو دارد.
علاوه بر اون با قرار دادن سیم کارت داخل دستگاه شما قادر خواهید بود کلیه تماسها و SMS ها رو از طریق دستگاه انجام بدید.
علاوه بر اون سیستم دارای GPs هست که در صورت نصب نقشه میتونید از قابلیت اون استفاده کنید.
قطب نما هم از طریق آنتن GPS میتونه مسیریابی کنه و از همه مهمتر اینکه کلیه اخطارهای خودرو و اطلاعات مربوط به خودرو روی صفحه نمایش داده میشه.
البته قبلا دوست عزیزم آقای بابک اصفهانی که جاشون توی سایت خیلی خالی هست اطلاعات کاملی رو در مورد سیستم RT3 رنگی توی تاپیک مربوطه دادند و من اینجا سعی میکنم در مورد RT3 مونوکروم(نوع CT یا دیسپلی D) که فابریک 206 هست صحبت کنم.
اول از همه عرض کنم که یونیت RT3 نوع VAN شامل چند مدل هست که یه سری از اونها فقط با دیسپلی رنگی کار میکنه و یک سری مخصوص سیستم مونوکروم یا غیر رنگی هست.
یعنی به فرض یونیتی که خروجی فیبر نوری داره فقط با دیسپلی رنگی کار میکنه و نمیشه از اون برای راه اندازی سیستم مونوکروم استفاده کرد

لینک به ارسال

سلام دوستان. تصمیم گرفتیم روز جمعه ،۴ آبان ۹۷ یه دورهمی بزاریم که هم دوستان ساکن کرج و ساکن تهران با همدیگه باشن .مکانش هم پیشنهاد دوستان سمت دریاچه خلیج فارس که برای همه یه جورایی اوکی باشه.اگر مایلید همینجا اعلام کنید.اگر بالای ۱۵ نفر حتمی بیان،فیکسش میکنیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری