endwaiter

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  5,005
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  131

تمامی ارسال های endwaiter

 1. موضوع اصلا ربطی به واچیک نداره. مساله اصلی اینه که یه بنده خدایی از لج من بهش توهین کرد. اونم بدون داشتن ذره ای شناخت و از صدها کیلومتر اون طرف تر. حالا اگه به جای واچیک سعید یا حسن یا مرتضی هم بود قضیه همین بود. بنده خدا آقا آرمین منظور منو متوجه نشده و به نظرم سوءتفاهمی پیش اومده. یادش رفته دنبال شکایت بود که ال می کنم و بل می کنم. حالا میگه از من یاد بگیر که پیام دوستانه دادم و مشکل رو حل کردم. ولش کن، هرچی بیشتر بخوام توضیح بدم، این سوءتفاهم بیشتر میشه. من دیگه راجع به این موضوع حرفی ندارم.
 2. من از خدامه. کی بهتر از تو قند و نبات؟!...
 3. شوش آباد
 4. همش تقصیر توئه...
 5. اینی که میگم اصلا از روی عقده گشایی شخصی نیست و اصلا هم به شخصه مخالفتی با برگشتن اون آقا ندارم. اما مثلا همین آقا آرمین که فرمودن امین ازش عذرخواهی کرده، بعد از اون قضیه اومده پیام خصوصی آرمین خان رو برای من فرستاده تا پیش من خرابش کنه. منم توجهی نکردم و اهمیت ندادم. به نظرم اگه قرار شد ایشون برگرده دوباره این بچه بازیا رو راه نندازه بهتره. منم بارها شده از فلان پست فلان شخص خوشم نیومده، دلیل نمیشه سریع جبهه بگیریم و جنگ و جدل راه بندازیم. خیر سرمون انسانیم و تو قرن ۲۱ زندگی می کنیم.
 6. دوستان خیر، به نظرم بیشتر کمک هاتون رو به کودکان اختصاص بدید. چون اینا آینده سازان مملکت هستن و واقعیت اینه که یه بچه عقده ای امروز، فردا حداقل ده نفر رو خراب می کنه که اونا هم هر حدوم ده نفرو و ادامه ماجرا. اما برعکسش هم هست. یه بچه غیر عقده ای و سالم ممکنه پروفسور سمیعی بشه، ممکنه علی دایی بشه، ممکنه دانشمند یا پزشکی حاذق بشه و...
 7. من به شخصه اگر باعث ایجاد دردسر یا ناراحتی برای هر کدوم از کاربران یا مدیران شدم ازشون عذرخواهی می کنم. واقعا اون یک بارم از دستم در رفت که عصبانی شدم. سعی می کنم از این به بعد اگه کسی دو سال که هیچ، بیست سال هم بهم بی احترامی کرد، تحمل کنم.
 8. جفتش هم خوبه.
 9. این آقا یکی دو سال پیش هم تو تاپیک عمومی و هم در خصوصی منو به بار فحش و دری بری گرفت، اما من محترمانه جوابش رو دادم. در حدی که یکی از کاربران اومد توخصوصی و شغل و سنم رو پرسید. تعجب کرده بود که چقدر با آرامش و مودبانه جواب این شخص رو دادم. از اون موقع این آقا شروع کرد به لجبازی با من. قبلا هم بهش گفتم لطفا کاری به کار من نداشته باش و به پر و پای منم نپیچ. فکرشو بکن بعد از شاید دو سال هنوز ول کن نیست. واقعا یکی ازش بپرسه دنبال چیه؟ مگه من تو این ۸ سال با کدوم کاربر مشکل داشتم یا بی احترامی کردم؟ والا من کاری به کارش نداشتم و ندارم. مگه بیکارم بیام اینجا با ملت کل کل کنم؟ منتها دلیل اون جوابم هم این بود که واقعا داشت از اخلاق من سو استفاده می کرد. جلوی چشم شما، همه شاهد باشید، دارم محترمانه ازش می خوام کاری به کار منو پستام نداشته باشه و در مورد پست های من و افرادی که معرفی می کنم هم با تیکه و کنایه حرف نزنه.
 10. آب با فشار کم بگیری مشکلی واسه سوکت ها نداره. سوکت ها همه آب بندی هستن، به خصوص مدل پایینا. مگر اینکه قبلا دستکاری شده باشه و از حالت استاندارد خارج شده باشه.
 11. احتمالا یه قسمتی شل شده. حالا باید دید یه دونه لامپه که می لرزه یا چند تا. اگه چندتاست از سوکتی چیزی باید باشه.
 12. برای روغن هیدرولیک و ترمز، توصیه من هر ۶۰ هزار کیلومتر هست. دقیقا با هر تسمه تایم.
 13. مظلوم نمایی و دیگر هیچ... حوصله طومار نوشتن ندارم، ولی طرف از خودش نمی پرسه چکار کردم که طرف فحاشی کرد؟ چکار کردم که بعد از حدود دو سال طاقتش تموم شد؟ چرا انقدر اصرار به لجبازی کردم؟ اینا رو از خودش نمی پرسه. نمیگه دو سال چرت و پرت گفتم و طرف خودشو کنترل کرد. اما اینکه بعد از حدود دو سال تحمل، یه بار از کوره در رفت، باید سریع اخراج بشه تا من کیف کنم. اینکه ۸ ساله عضو فعاله و تا حالا به کسی توهین نکرده مهم نیست. مهم اینه که من طاقتش رو تموم کردم و به من فحش داده، پس باید اخراج بشه. اینکه من قبلا چند بار تو خصوصی و عمومی هرچی از دهنم دراومده بهش گفتم یا مثلا به پدر مرحوم فلان کاربر توهین کردم اصلا مهم نیست، چون من استثنا هستم و مجازم توهین کنم. فقط دیگران باید اخراج بشن. یه سوزن به خودمون بزنیم، یه جوالدوز به مردم.
 14. استفاده نکردم. ولی یادمه قبلا دوستان گفتن به درد نمی خوره. کلا با عقل ناقصم هم جور در نمیاد. فنر هرچی بیشتر بازی کنه بهتره. حالا مگه لول های بالا و پایین فنر به هم ضربه می زنن که ما بیایم وسطش لاستیک بذاریم؟ همینجوری روش دقت کنی معلومه که هیچ کارایی نداره. نونواری ماشینم مبارک باشه. ولی زیر کاپوت و موتور و غیره رو با اسپری تمیز نکن. چون تمام جرم و کثیفی از بالا شره می کنه میره لابلای سیم و سوکت ها و بعدا مشکل ساز میشه. خواستی تمیز باشه، هر یکی دو ماه با فشار آب کم بشور. قبلش کف مالی کن و بشور. فقط بذار خوب سرد بشه که شمع و قطعات حساس دیگه به تنش حرارتی آسیب نبینن. مثل من یه دست شمع دنسو IKH20 رو فنا نکنی. روی هرزگردها هم خیلی آب و کف نگیر. رطوبت زیاد قاتل بلبرینگ هاشونه. بعدش هم که یه کم آبش رفت ماشینو روشن کن و یه دور بزن تا آب توی قسمت های مختلف یا بریزه یا تبخیر بشه. حتی بعد از استفاده از اسپری موتورشور هم (در موارد استثنایی) پشت بندش آب گرفته بشه بهتره.
 15. مزخرف و بی تاثیر.
 16. دمت گرم که پولتو نمیدی به دشمن خودمون⁦☺️⁩
 17. ممکنه یکی از شمع ها شرایط مجاورتش با هوا، رطوبت یا مواد مختلف، متفاوت باشه. اون سیاهی هم همینطور. شمعی که در هر دقیقه کارکرد هزاران بار جرقه می زنه و عمل احتراق رو صورت می ده، طبیعیه که بعد از هزاران کیلومتر کارکرد این تغییرات رو هم داشته باشه.
 18. اون زردی چینی به خاطر حرارته و موادی که به مرور زمان اونجا جمع میشه. چیز خاصی نیست. اما خب عمر مفید شمع ها هم تمومه.
 19. از رینگ و روغنه
 20. احیانا محافظ ایسیو نصب نکردی؟ اگر نصب کردی زود بازش کن که قاتل ایسیو ۷.۴.۴ هست و ارورهای ناشناخته هم میده.
 21. از واچیک سوال کن. ضمن اینکه کارش مکانیکی هست، تو این سال های گذشته معمولا خودش همیشه یه ماکسیما هم داشته. احتمالا بدونه دردش چیه. ۰۹۱۲۱۳۴۲۹۲۴
 22. یعنی تو ۵ سال کلا ۳۰ هزار تا راه رفتی؟ اگه اینجوریه اصلا چرا ماشین خریدی داداش؟
 23. سه لیتر روغن خوبم حتما تعویض کن. روغن خیلی برای این گیربکس حیاتیه. پیچ تخلیه رو باز کن و سه لیتر تعویض کن. فقط روغن مطمئن بگیر. پرو های موجود به درد نمی خورن.
 24. اگر وایر اصلی پیدا بشه که حرف نداره. راحت ۱۰۰-۱۲۰ هزار تا هم کار می کنه. ولی اگه نباشه میشه همون ایرانی خوبش رو با قیمت کمتر گرفت و نهایتش هر ۶۰ هزار تا تعویض کرد. ایرانی خوب هم بگیریم حداقل نصف اصلی که کار می کنه.
 25. فکر می کنی فقط اون یه دونه خیامی رو داریم؟ صدها مدیر از خیامی بهتر داریم. منتها اجازه کار نمی دن. خاوری بانک ملی ورشکسته رو تو مدت کوتاهی تبدیل کرد به بزرگترین بانک جهان اسلام. نتیجش چی شد؟ یه انگ و تهمت اختلاس و خداحافظ...