mg2

تازه وارد
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

6 معمولی

درباره mg2

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا
 • محل سکونت
  تهران
 • نوع خودرو
  رانا
 1. دوستان ماشین منم تسمه دینام یه خونه بیرون می افتاد که خود تسمه سالم بود ولی تسمه سفت کن مشکل داشت بین این همه برند متفرقه ای که هست دو تا از همه شناخته شده تر هستن P.M.T و یا آرسام پارت که خودشون ادعا می کنن بهینه کردن و با تعویض فنر قدیمی به فنر اسپیرال تا 140 هزار کیلومتر کار می کنن البته من تونستم مارک T.G.E که فروشنده ایساکو می گفت زیر مجموعه P.M.T هست رو با قیمت 160 هزار تومن بگیرم فعلا که مشکل حل شد خیلی جالبه که هزینه تعویض این قطعه که سه تا پیچ هست 30 هزار تومن حساب کردن و کلا 2 دقیقه زمان نبرد تعویض کردنش یعنی باز و بست پیچی 10 هزار تومن.
 2. والا چه عرض کنم مطمئن باش خودشون خبر دارن که شاید جنس واشری که تو خط تولید استفاده کردن مشکل داشته که با اطمینان می گفت 80 درصد مشکل حل می شه ولی زیر منیفولد دود کمی خیس می شد، اینم بگم که چون کاتالیست هم باز شد و واشر اونم تعویض شد کمی بیشتر خرج برداشت به هر حال مشکل کم کردن آب سرجاشه، که می گفت اگه درست نشد باید سرسیلندر باز بشه و تراشکاری بشه که خودشون انجام نمی دادن ولی می خوام بگم TU5 اگه واقعا جایی نشتی نداشته باشه یک قطره هم آب کم نمی کنه
 3. با سلام ماشین من با 45 هزار کارکرد TU5 مدل 94 چند وقتی بود که هر دو هفته یه لیوان کوچیک آب کم می کرد تا اینکه نمایندگی شماره 1 مرکزی ایران خودرو به یه دلیل دیگه وقت گرفتم و این موضوع رو هم گفتم که خودشون گفتن فراخوان داریم و باید کل سرسیلندر تعویض بشه که چون گارانتی من تمام شده بود انجام ندادن گفتم برای دوستانی که هنوز گارانتی دارن در صورتی که آب کم می کنه مراجعه کنن البته برای من گفتن می تونیم واشر منیفولد دود رو تعویض کنیم که به احتمال 80 درصد مشکل حل می شه خلاصه با دستمزد و لوازم 300 هزار تومن خرج کردن که مشکل هم حل نشد حالا بماند وقتی ماشین رو تحویل گرفتم چون من خونم نزدیک نمایندگی هست یه 10 دقیقه ای زمان برد که رسیدم خونه، همین که اومدم پایین دیدم داره از زیر ماشین ضدیخ می ریزه همونجا برگشتم. گفتم اینا اگه امروز برنگردم دیگه قبول نمی کنن و حدس زدم به احتمال زیاد یه گندی زدن سرتون رو درد نیارم من تا خواستم برسم جلوی نمایندگی دو تا شیشه نوشابه آب ریختم تو ماشین، چون همین جوری ضدیخ می ریخت و فقط حواسم بود که جوش نیاره و واشر سر سیلندر مرخص نشه، وقتی رسیدم اول قبول نمی کردن بعد از بررسی رئیس خط تعمیرات مشخص شد پیچ هواگیری بالایی رو یادشون رفته ببندن و پیچ رو جا گذاشته بودن زیر برف پاکن، فکر کنید نمایندگی شماره 1 ایران خودرو اینجوری کار می کنن خلاصه می خوام بگم مشکل خودروسازی ما واقعا جایی دیگه هست و با این سیستم به جایی نمی رسه.
 4. با سلام چند وقتی بود صبح ها ماشین با استارت اول روشن نمی شد و باید سویچ رو کامل می بستم و باز می کردم تا دوباره روشن بشه به قول دوستان تا 2 الی 3 دقیقه اول هم بد کار می کرد تا ماشین کمی گرم بشه، خلاصه یه روز کلا چراغ چک روشن شد که بردم نمایندگی شماره 1 ایران خودرو مرکزی، بعد از بررسی مشخص شد سنسور اکسیژن مشکل داره که البته به علت موجود نبودن تعویض نشد ولی مشکل استارت سرد رو کامل برطرف کردن، چون ماشین گارانتی نداشت و پولش رو خودم پرداخت کردم چیزی که برای من نوشتن به روز رسانی نرم افزار ECU، و قطعه ای هم تعویض نشده بود به نظرم احتمالا خطاها رو پاک کردن و توی آپدیت جدیدشون مشکل سنسور اکسیژن رو تا حدی برطرف کردن تا باعث نشه که خطایی در سیستم ایجاد بشه به هر حال خواستم تجربه خودم رو بین دوستان به اشتراک بزارم شاید به درد کسی بخوره. ماشین من موتور Tu5 کارکرد 45 هزار که در سرویس 40 هزار تعویض شمع و روغن و کلیه سرویس های مورد نظر انجام شده بود.