..amir

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  324
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

301 کاربر خوب

درباره ..amir

 • درجه
  کاربر فعال
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا
 • محل سکونت
  Tehran
 • نوع خودرو
  ۲۰۶ تیپ ۶
 1. وقت‌بخیر بنده خودم برای تعمیرات موتور و گیربکس دستی اصلاً تابحال جایی دیگه نرفتم.مخصوصاً برای تعمیرات موتور نمیتونم به شخص دیگه‌ای اعتماد کنم. خودرو دسته دو‌هم‌قصد خرید داشته باشم با ضمانت ایشون خریداری میکنم. به نظرم چندتا تعمیرکار مراجعه کنین به ایشون هم مراجعه کنین و در نهایت یک جمع بندی کنین و به هر کدوم که منصف‌تر و استادتر بود اعتماد کنین. در حقیقت بنده نمیتونم کسیُ تضمین کنم
 2. وقت بخیر دارو از امریکا وارد نمیشه بعد اکتان وارد بشه؟!!
 3. البته امکان داره بخاطر شمع و‌نوع سوخت و مشتقات سوخت هم باشه. اگه معاینه فنی دارید پس از بابت عدم آلایندگی مشکلی نیست و اگر مصرف ایده‌آلی دارید که خیلی هم عالی.. اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..
 4. وقت بخیر مدتی قبل‌تر تبلیغی در سایتی نظرمُ جلب کرد، در توضیحات قید شده بود که لنت تکستار طرح ایساکویی! عکس‌هایی هم که ضمیمه شده بود دقیقاً بسته‌بندی مشابه ایساکو بود. گمان کنم لنت‌های تکستار ایساکویی که برخی از دوستان تهیه و نصب کردن و راضی نبودن از این قبیل باشه.. اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..
 5. وقت بخیر کویل چطور؟ با یک کویل سالم تست کنید اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..
 6. بنده هفته پیش بودم گلها فلومکس ۵لیتری ۴۰-۱۰ به بنده ۱۵۰ قیمت دادن!!
 7. شب‌خوش اگه لبه دیسک در حد ۱میل باشه و تراش ندیم، چه مشکلی ممکنه ایجاد کنه؟؟
 8. وقت بخیر فلومکس ۴۰-۵ ، ۴لیتری هم داره؟
 9. وقت بخیر متأسفانه فکر هم نکنم الان جای دیگه دست به ماشینتون بزنن! اگر از صحّت تعمیراتشون مطمئن هستید، بنظرم بدون هماهنگی صبح تشریف ببرید پیشش. بنده یک گاراژ میشناسم سمت خیابان پیروزی که کارشون خوب هست و میتونین کنار ماشین هم بایستید و بجز برق خودرو همه‌ تعمیراتی دارن. جلوبندی ساز ماهری داره و نصفه روز ماشین تحویلتون میده اما قیمت بسیار بالایی معمولاً دریافت میکنه مکانیکش هم که آشناس اما خیلی وقتش شلوغه و اصلاً فکر نکنم پذیرش کنه. باز اگه مد نظرتون بود بفرمایید آدرس بدم تشریف ببرید قیمت بگیرید و از نزدیک کارشون نظاره کنین. در هر صورت خودتون ناراحت نکنید پیشامد هست و تجربه.
 10. وقت بخیر بلی پارس ۴۰-۵ و ۳۰-۵ هم داره. الان که شما ایرانول ۴۰-۵ استفاده میکنید، خودروتون صدای مازاد داره؟
 11. وقت بخیر مگه از سال بعد طرح زوج و فرد برداشته نشد؟!! اخباری شنیدم به این مضمون که هر پلاک ۲۰روز مجوز تردد در مناطق طرح زوج و فرد دارد فارغ از زوج یا فرد بودن و بعد از ۲۰روز باید مبلغی بپردازد تا وارد مناطق زوج و فرد شود..
 12. وقت بخیر رینگ‌های بنده ۱۵ هست و زاپاس۱۴. بنده خودروم کم باد که شد از همون زاپاس ۱۴ استفاده کردم و مشکلی هم پیش نیامد تا به مقصد برسم، فقط فرمان به سمت لاستیک کوچکتر که جلو بود کشیده میشد.
 13. وقت بخیر دسته موتور گرد پایین که بنده تهیه کردم اون برآمدگی داخلی ۲تا بود. یعنی حالت بعلاوه بود. یکی خیلی قطور تر و دیگری کمی نازکتر. که قَطور عمود به زمین نصب کرد و نازکترِ بصورت افقی نسبت به زمین شد.
 14. البته بنده حدوداً ۴سال پیش تهیه کردم و تا الان هم نصب هست و خوب کار کرده. تو ‌پک رنو بود و برند جینیون. من که هرچی گشتم ۸۳ نبود(اصلاً رو جعبه‌اش درجه نزده فقط نوشته با درجه اسمی) البته شما اطلاعاتتون بیشتر هست..
 15. وقت بخیر حتماً مورد بررسی قرار بدین این مشکل و تأکید کنید ۲سر پلوس بررسی کنن. پلوس در حرکت بِبُره( اسم تخصصی نمیدونم) کمترین خسارت ماشین پرت میکنه به اطراف! اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..