mehrdadghp

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  2,045
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  51

تمامی ارسال های mehrdadghp

 1. سلام محمد خان تا 15 مشکلی نداره ولی بستگی به سلیقه داره و با لاستیک 195/55 بسیار زیبا میشه. برای 206 و سایز 14 فاق 60 و 65 هست ولی به ندرت فاق های دیگه هم پیدا میشه در مورد استوک که فرمودید اگه تمیزه و رنگ نشده و زدگی نداره و به قیمت باشه خوبه.
 2. سلام امیر خان منظورتون از بقیه را متوجه نشدم اگه منظورتون بقیه روغن های خارجی هست والوالین حرف اول را میزنه ولی متاسفانه وارداتش قطع شد حتی از نمایندگی هلندش. رکتول عالیه ولی اون هم معلوم نیست درست حسابی وارد بشه یا نه. ادینول طبق شهادت بسیاری از دوستان شاید روتین ترین و بهترین روغن خارجی در دسترس باشه. رو غن های دیگه ای هم هست ولی واردات درست حسابی و پیوسته ای ندارند ولی خوب هستند.
 3. مبارک باشه قیمت را هم خیلی خوب گرفته.
 4. سلام روی مدل های جدید دیدم این رینگ را میزنند. سلیقه ای هست و ساخت ایران. تورنادوهایی هم که زیر 206 یا 207 هست ایرانیه. قیافه اش هم سلیقه ای هست. در کل بدک نیست. تورنادو فرانسوی هم هنوز گیر میاد همچنین یک رینگ دیگه هست به نام موناکو که 14 هست و اریجیناله.
 5. برای تیپ 5 یا tu5 حدود 3.3 تا 3.5 با فیلتر که بریزید کافیه. بعد با گیج دستی هم که کنترل کنید می بینید که فول شده. ما بقی روغن اضافه است و موجب مشکلاتی از این دست میشه.. با گیج دستی زمان سرد بودن موتور کنترل کنید اگه اضافه هست حدود نیم لیتر ساکشن کنید و دفعات بعد به حرف های تعویض روغنی ها زیاد گوش نکنید. حدود 17 ساله این موتور تولید میشه هنوز بسیاری از این تعویض روغنی ها نمیدونند چقدر روغن میخواهد بنابراین خودتون این جور موارد را کنترل کنید.
 6. سلام بله این کمک معمولی اریجینال هست.
 7. مبارک باشه چرخش بگرده
 8. سلام آرمین خان متاسفانه واقیعت همینه!! ایساکو بیشتر یک بازرگانی پر سود تامین قطعه و بیشتر یک لیبل هست. اینجور شرکت ها در شرایط سخت هست که امتحان پس میدن همچنان که دیدیم در شرایط تحریم ها بسیار بد عمل کرد و هر اشغالی بود را لیبل زد و فروخت و خیلی ها را گرفتار کرد (مالی و یا جانی) همچنان که تو خودروهای تولید شده 92 تا 94 دیدیم. در شرایط عادی هر بازرگانی میتونه سفارش قطعه بده و جنس اریجینال وارد کنه!! در مورد بند آخر هم درست میفرمایید شرکت اگر بخواهد قطعه اصلی درست حسابی روی خودرو های تولیدی بندازه 206 حدود -70- 60 در می اید که با شعارهایی که میدن تفاوت داره. این که قیمتش خیلی بالا نرفته نه اینه که شرکت قیمت را کنترل میکنه بلکه از داخلش می دزده!! متاسفانه همیشه هم مشتری هم ضررش را میده. اگه خوبه که چرا یکی از مدیران ایران خودرو ماشین ایرانی سوار نمیشه!!!
 9. 4 لیتر خیلی زیاد ریخته
 10. عموما شمعی که روغن زده یعنی روغن به محفظه احتراق نشت کرده. اگه مشکلی ندارید که هیچ خدا را شکر. احتمالا دوده بوده که اون هم طبیعی هست.
 11. قربان شما اقا مصطفی
 12. مبارک باشه یک عکس اگه ممکنه از رینگ ها زیر ماشین بگذارید.
 13. سلام منظورتون را متوجه نشدم ولی این عکس را دارم که کمک صادراتی هست: نمیدونم برای موردی که منظورتون هست مناسبه یا نه.
 14. اگه در حد دوده خشک باشه طبیعیه ولی اگه کاملا خیس هست مشکل داره.
 15. آلمانی ها یک روغن دیگه هم دارند که بسیار عالی و قدیمی هست به نام رکتول. روغن بی نظیری هست. اخیرا زمزمه هایی بر ورودش تو بازار هست.
 16. سلام در مورد این شمع های آپکو نظری ندارم ولی اتولایت های بازار امریکا مکزیکی هستند. تو صفحات قبل عکس هایی که از اون ها گرفتم را گذاشتم.
 17. تیپ 5 و 6 داره
 18. عموما تو ماشین های ایران خودرو بستگی به ماشین داره. هر ماشینی یه رفتاری داره و کلی نمیشه گفت. روی کاغذ بله تاثیر بسیار کمی داره و بیشتر از اون هم روی مصرف تاثیر داره. من 2 مدل 89 دیدم برای یک ماه تولید که یکی بنزین سوپر میریزه شتابش کمی بهتر میشه و مصرف کم و یکی دیگه برعکس! خیلی نمیشه رو این مورد حساب کرد. از موارد دیگه شاید بهتر جواب بگیرید. بعد مسئله دیگری هم که هست اینه که بنزین سوپر که میزنیم معلوم نیست واقعا اکتان بالا هست یا نه!
 19. بستگی به انصاف طرف داره حدود 10 تا 20 میگیرند برای دیاگ و یونیت خاص نمیخواهد. کروز را جا میزنند و بعد تعریف بوسیله دیاگ.
 20. زمان خاصی نداره باید باز بشه و بررسی بشه که ایا ترک یا پارگی یا هر عیب ظاهری داره یانه.
 21. بله حتما فنر جمع کن میخواهد و در عین سادگی کار کم خطری هم نیست.
 22. سلام امیر خان رنگ روغن خیلی ملاک نیست و بستگی به فورمولاسیون روغن داره بعضی روغن ها رنگ های خاص دارند مثل آترود. از بین خصوصیات ظاهری روغن موتور شفافیت روغن مهم تر از رنگش هست. روغن های تصفیه شده شفافیت کمتر دارند به نسبت روغن های اولیه.
 23. دوست عزیز تاییدیه داشتن یک روغن توسط یک کمپانی با توصیه کردنش برای خودرویی خاص کمی متفاوت هست. لطفا دقت کنید.
 24. بله بیشتر اجناسش را تامین میکنه و خودش نداره! برخی از اجناسش را ببینید 5 فروشنده داره و هر کدوم یک قیمت!!! بله بیشتر اجناسش را تامین میکنه و خودش نداره! برخی از اجناسش را ببینید 5 فروشنده داره و هر کدوم یک قیمت!!! بله جنس چینی هم تقلبی داره!!! جنس های چینی 2 نوعند یا برند یا غیر برند. برند مثل اپل، انواع لوازم صوتی، کفش ورزشی و غیره برندهای بزرگ که تنها به دلیل کاهش قیمت کارگر کارخانه را از اروپا یا امریکا به اونجا منتقل کردند. نوع دوم اجناسی هست که مدل جنس های اصلی میزنند و قیمت پایین داره و به کشورهای بی در و پیکر که دنبال چیز ارزون هستند به سفارش تجار محترم منقل میشه. این نوع جنس ها هم درجه 1 تا 3 داره. این اجناس بارکد حسابی نداره و فله ای وارد کشور میشه و اینجا هر مدل جعبه و باکدی میخواهند میزنند.
 25. مبارک باشه چرخش براتون بگرده