regera

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  20
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

10 معمولی

درباره regera

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد 14 آبان 1372

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا
 • محل سکونت
  تهران
 • نوع خودرو
  ۲۰۶ تیپ ۵

آخرین بازدید کنندگان نمایه

288 بازدید کننده نمایه
 1. دوستان غرب تهران کسی رو میشناسید که وارد و قابل اعتماد باشه برای سرویس کولر و گازش؟پیشاپیش ممنون!
 2. دوستان من میخوام شمع تیپ ۵ ایرانیزه رو عوض کنم،بعد از دو ماه دنبال کردن تایپیک به این نتیجه رسیدم که شمع بوش FR8MP انتخاب بدی نیست.دو تا سوال دارم یکی اینکه دوستان توصیه دیگه ای دارن برای نوع شمع و اینکه تو تهران جای مطمئنی میشناسید واسه خریدش تو خصوصی بهم بگید؟
 3. مبارک باشه،پس لطفا نظرتون رو بعد از استفاده بگید.
 4. این که نوع شمع سرده مشکلی درست نمیکنه؟اینو به خاطر این میگم که من یک سال و نیم پیش PLFR5A رو انداختم و به شدت هم خوب کار کرده.بعد از ۶ ماه هم وازش کردم تمیزش کنم هیچ فرقی با زمانی که نو بود نداشت.این شمعی که من گفتم گرمه و اونی که شما گفتید سرد و فکر کنم فقط یک نوعش جواب بده رو این موتور.
 5. سپاس از آقا آیدین و آقا مهرداد عزیز.یکم جست و جو کردم و تسمه سفت کن زیر رو پیدا کردم: https://esam.ir/item/12937067/غلتک-سفت-کن-تسمه-تایم-موتور-206-تیپ-5-ina با این حساب خود تسمه و سفت کن رو میشه با کمی جست و جو پیدا کرد اما برای هرز گرد مارک اینا باید بگردم درسته؟
 6. دوستان میخوام تسمه تایم ماشینم رو عوض کنم (تیپ ۵) این پک کامله برام و نیازی نیست چیز اضافه ای روش خریداری کنم؟ https://hidikala.com/index.php?route=product/product&product_id=542 یه سوال دیگه که دارم اینه که با مطالعه صفحات قبل متوجه شدم این سایت اکثر جنس هاش قابل اعتماده ولی گرون تر میده.دقیقا این پک رو میتونم از ایساکویی ها تهیه کنم؟یا اگه ایساکویی ها ندارن جایی رو سراغ دارید قابل اطمینان باشه؟
 7. ممنون بابت اموزس مفیدتون سر فرصت حتما انجامش میدم.امروز پشت چراغ که وایساده بودم و تهویه هم روشن بود ماشین خیلی میلرزید که با خاموش کردن تهویه درست میشه.ماشین دوستم هم که هم مدل منه هم این مشکل رو داره.فکر کنم این ایده این مشکل رو برام حل کنه.
 8. دوستان من جدیدا یه تیپ ۵ ایرانیزه گرفتم و خواستم لنت عقبش رو عوض کنم اما اشتباهی اینو گرفتم که مال تیپ ۵ های غیر ایرانیزس و فکر کنم لنت های عقبشون از مال من بزرگ تره. لنت ها رو از جعبه دراوردیم که نصب کنیم اما وقتی دیدیم نمیخوره دیگه از نایلنش بازش نکردیم.دوستانی که تهران هستن جهت تمایل برای خرید پیام بدن به شمارم: ۰۹۱۲۶۹۳۲۸۱۳ قیمت هم ۱۲۰۰۰۰ تومان سپاس
 9. خطر ورود آب تو این متد جدید به نظر میاد وجود داره،نه؟
 10. دوستان یه مشکلی واسه ماشین من بعد آپدیت پیش اومده،همه ایراد هایی که از قبل داشت من جمله بد روشن شدنش رفع شده اما مشکل جدیدی که درست شده برای کولره،تو حالت عادی وقتی کولر روشن میکنیم یه صدای تق میاد که فکر کنم صدای درگیر شدن کمپرسور کولر باشه و یه مدت کار میکنه و بنا به حرارت باد تا یه مدتی درگیر نمیشه اما بعد آپدیت کولر رو که میزنم وقتی میخواد کومپرسور درگیر کنه به جای اینکه یک بار اون صدای تق بیاد با سرعت و پشت سر هم هی درگیر میکنه و ول میکنه و اگه از بیرون ماشین گوش کنیم صدای تق تق تق ش هم میاد با سرعت.این مشکل بد آپدیت کردنه یا مشکل تو جای دیگس و تصادفا این دو مورد با هم اتفاق افتادن؟
 11. من دو روز پیش رو مدل ۹۳ آپدیت رو انجام دادم.هم مشکل روشن نشدن با تک استارت رفع شد هم مشکل آمپر بنزین.اما سنسور دنده عقب نه فاصله رو رو ال سی دی نشون میده نه صدا میده.ایرادش رو دوستان میتونن راهنمایی کنن دوباره برم رفعش کنن؟
 12. دوستان الان 3 روزه که شمع های NGK PLFR5A رو روی ماشین به همراه یه کویل والئو بستم.تغییراتی که تو ماشین دیدم اینه که ماشین راحت تر روشن میشه مخصوصا وقتی موتور گرمه ، صدای موتور کمتر شده ، نسبت به شمع های بوشی که قبلا روش بود لرزش موتور کمتر شده و خیلی کم هم احساس میکنم شتاب و کشش بهتر شده.در کل راضیم از این شمع عای جدید و خریدش رو توصیه میکنم!
 13. دوستان این کویل های والئو برای تیپ 5 که ایساکو آورده اصل و قابل اعتماده؟قیمتش حوالی 230 هست درسته؟کدش رو هم میشه بگید؟
 14. شمعی که الان انداختم گرمه و از این لحاظ مشکل نیست.یه کویل والئو هم گفتم برام بیاره دوستم از مغازش که مثل اینکه وایر هم داره با خودش.امیدوارم این بار نسوزونه شمع ها رو.
 15. ذوب نشده بود ولی قرمز و گداخته بود.یادمه تو بقیه ماشین ها که تک و توک جلوم باز شده بود شمع ها این مشکل رو نداشتن.واقعا گیج شدم نمیدونم طبیعیه یا کویل یا وایر ها مورد دارن.