hamidgipsy2000

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  1,271
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  8

آخرین بار برد hamidgipsy2000 در 28 بهمن

hamidgipsy2000 یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

1,596 کاربر عالی

4 دنبال کننده

درباره hamidgipsy2000

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا
 • محل سکونت
  تهران
 • نوع خودرو
  ۲۰۷i دستی
 • شغل
  کارمند

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,421 بازدید کننده نمایه
 1. دقیقا. فکر کنم سال دیگه بگیم کاش خریده بودیم
 2. سلام این ماشین ارزش خرید داشت فقط ۲۷ کارکرد اونم مدل ۸۹ یعنی صفر .
 3. بله فروش فوری
 4. پس از همون خروجی مخزن باید چک کنید حالا که از سلامت شلنگ ها و چشمی اطمینان پیدا کردید
 5. سلام سعید جان من به ندرت آب اضافه میکردم اونم خیلی جزیی
 6. 🔹 دلایل کم شدن آب رادیاتور خودرو 1- هر دوماه بخاطر تبخیر آب حدودا یک سانتیمتر سطح آب پایین میره 2- نشتی در سیستم خنک کننده و لوله های آب 3- خرابی واتر پمپ 4- سوختن واشر سرسیلندر که این مورد به دو شکل ورود آب به محفظه احتراق و یا ورود آب به کانال های روغن انجام می گیرد. ⬅️برای تشخیص ورود آب به روغن می توان روغن را بازدید کرد. قطرات آب در روغن مشخص است و معمولا روغن به رنگ شیری در می آید . ⬅️برای تشخیص ورود آب به محفظه احتراق می شود در اتومبیل هایی که محفظه انبساط ندارند رادیاتور را پر از آب کرد، اگر حباب های هوا از آب بیرون می آمد نشاندهنده سوختن واشر سرسیلندر است و یا می توان از روی چکه کردن آب از اگزوز در روزهایی که هوا سرد نیست به سوختن واشر سرسیلندر پی برد .
 7. سلام کاملا درست میگید . تورنادو فرانسوی بستکی به تمیزی از یک میلیون دویست تا یک میلیون هشتصد میفروشند . کاملا نو هم پیدا کردم که فروشنده از قدیم تو انبارش داشت ۲ میلیون می‌فروخت . رینگ جدید آکبند هم بین ۱۳۰۰۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰۰۰ قیمت داره . از رینگ جدید استفاده نکردم برای همین نمیتونم در مورد کیفیت نظری بدم . دوستان نظرشون بگن ممنون میشم
 8. 🔹 فروش فوری مرموز خودروسازان ! ▪️ پس از افزایش قیمت های عجیبی که در بازار خودرو شکل گرفت حال دو خودروساز بزرگ کشور شرایط فروش فوری خود را اعلام کرده اند ، در این باره چند سوال پیش می آید و " مجله خودرو " به آنها پاسخ میدهد ۱ - خودرو را چه کسی گران کرد ؟ - توان گران کردن خودرو را کسانی دارند که میتوانند بازار را کنترل کنند و عرضه قطره چکانی خودروسازان دلیل اصلی است ۲ - پیشفروش برای سود یا جلوگیری از افزایش قیمت ؟ - خودروسازان معمولا پس از هر موج افزایش قیمت شرایط فروش فوری خود با قوانین عجیب را اعلام میکنند و با حمایت عجیب مردم مواجه میشوند ، اگر این فروش فوری برای کاهش قیمت هاست چرا پس از افزایش قیمت ها انجام میدهید ؟ ۳- کدام خودرو را میفروشند ؟ - مسئله اصلی اینجاست که خودرویی برای فروش وجود ندارد و ثبت نام کنندگان با موعد تحویل شهریور ۹۶ هنوز خودرو خود را دریافت نکرده اند ، اگر خودرو موجود است پس چرا به تعهدات عمل نمیکنند ؟
 9. ♻️راهکارهاي کاربردی جهت کاهش مصرف سوخت خودرو 1⃣تنظيم موتور به موقع و اهمیت به تعمير و نگهداری خودرو(شستشوی انژکتورها _ بازدید شمع و وایر _ فیلرگیری و ...) 2⃣تعويض به موقع فيلتر هوا و استفاده از فيلتر هواي استاندارد(این مورد در کاهش مصرف سوخت و سالم ماندن موتور خودرو بسیار تاثیر گذار است) 3⃣استفاده از سوخت متناسب با سطح تکنولوژي و نياز خودرو 4⃣ حرکت اولیه در فصل زمستان(از کارکرد زیاد خودرو در حالت درجا اجتناب شود و از دنده های سنگین جهت گرم شدن موتور خودرو استفاده شود) 5⃣ رانندگي با دنده مناسب(اجتناب از دنده مرده و همچنین اجتناب از حالت پرگاز ) 6⃣ پيش بيني موقعيت‌ها و شرايط در حين رانندگي و خودداری از شتاب غير ضروري(در صورتی که می دانید سرعت گیر و یا تقاطعی جلوتر وجود دارد از شتاب بی مورد پرهیز کنید) 7⃣ پرهيز از سرعت بالا(سرعت مناسب جهت کاهش مصرف سوخت در جاده های بیرون شهری بین 80 تا 100 کیلومتر است) 8⃣تعويض به موقع روغن موتور(باعث روانتر شدن قطعات داخلی موتور شده و اصطکاک کمتری ایجاد می شود در نتیجه مصرف سوخت پایین می آید) 9⃣ تنظيم باد لاستيکها(تنظیم استاندار باد لاستیکها باعث می شود خودرو اصطکاک کمتری با سطح جاده داشته باشد در نتیجه زودتر شتاب گرفته و قدرت کمتری نسبت به حرکت نیاز داشته باشد) 🔟اجتناب از حمل بار اضافی مخصوصا از طریق باربند (حمل بار از طریق باربند علاوه بر وزن آن حجم آن نیز بر اثر برخورد باد باعث مصرف سوخت چندین برابری می شود)
 10. آیدین جان استارت خیلی خوب خریدی همین طور لاستیک . من قبل گرونی ها رفتم پمپ بنزین vdo بخرم گفت ۳۵۰ گفتم گرونه بزار بعدا میخرم دیروز قیمت گرفتم حدود یک میلیون با خودم گفتم کاش خریده بودم. تازه قبل عید هم شرایط سخت بود ولی لاقل جنس فراوان بود الانم که میگن هرچی مشابه داخلی داره ورود اون ممنوع هست همین جنس ها که الان گرون شدن دیگه پیدا نمیشه
 11. پس شلنگ از ابتدا مسیر دنبال کنید احتمالا یک جا گرفتکی داره . وقتی شیشه شور عقب می زنید بینید زمین خیس نمیشه
 12. دقیقا درسته . پول داشته باشی ایران بهشته واقعا
 13. پس خونه نبوده کاخ بوده . من رفتم سرباتری بخرم فروشنده بهم میگه وضع مالیت خوبه که تعمیر نکردی میخایی بخری
 14. سلام چشمی برف پاک عقب داخل چراغ ترمز هست . چراغ با احتیاط باز کنید شلنگ آزاد کنید بازم امتحان کنید ببنید بدون چراغ پاشش آب داره یا نه .