Spring

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  330
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

69 معمولی

1 دنبال کننده

درباره Spring

 • درجه
  کاربر فعال
 • تاریخ تولد تعیین نشده
 1. درود هر آغازی را پایانی است فعالیت بنده نیز در این انجمن به پایان راه رسید، این تاپیک دیگر به روز رسانی نمیشود، در این مدت از دوستان مطالب زیادی آموختم و از دوستانی که امکان شرکت بنده در تاپیک اختصاصی را مهیا کردند سپاسگزارم. تاپیک به صلاحدید مدیریت بسته یا پاک شود. من الله توفیق
 2. متاسفانه بنده 206 پلاس یا 207 ندارم نیازی هم ندارم هر روز افرادی دارای 206 و 207 به عنوان مراجعه کننده دارم. این کد تدارکاتی هم که در تصویر درج کردید چیزی نیست جز همان کد 01 که در صفحات پیشین خود بنده عنوان کردم و بیان شد این قبیل کالاها با کد آخر 01 جنس اصلی بود که اغلب سال ها است دیگر در سیستم ایران خودرو موجود نشدند. حالا کجای این تصویر موید وجود فنر اصلی بدون رنگ بندی است قضاوت با دوستان. در خصوص سایر ادعاهای شما و این قبیل ادبیات حق با شما است واقعا جز سکوت چیز دیگر نمیتوان گفت بهرحال هر زمان چه شما چه دیگران فنر اصلی اکبند با کد حک شده با قیمت 49 هزار تومان تک یا جفت برای خریدی واقعی سراغ داشتید به دوستان معرفی کنید تا مستفیض شوند در غیر اینصورت بیان و درج این موارد واهی چیزی جز گمراهی برای مراجعه کنندگان به این تاپیک نیست. این آخرین نوشته بنده در این تاپیک بود و طی مدت سپری شده هر چه بوده و هست را در در رابطه با موضوعات مورد پرسش بیان داشتم.
 3. بنده نقل قول از کسی نمیکنم هم فنرهای اصلی دسترسی دارم و هم نرم افزار پژو نصب شده دارم، صحبت شما هم مثل این مورد هست که بنده بیام بدون هیچ عکس مدرک لینکی بگم خودروی بنده که از 82 دستم هست دارای موتور توربو هست خودمم دارم و باید به حرفم صرفا اتکا کنید، هیچ فنر اصلی بدون کد رنگ و کد حک شده نیست اگر به این مورد شک دارید به نرم افزار سرویس باکس مراجعه کنید در غیر اینصورت بیان این صحبت ها چیزی جز گمراهی برای کسانی که به این تاپیک مراجعه می کنند نیست. پیشنهاد میکنم به گفته افراد چه من نوعی چه مکانیک و جلوبندی ساز ماهر و .... صرفا اتکا نکنید چه شما چه دیگر دوستان زمانه پیشرفت کرده و هر نوع اطلاعاتی در اینترنت موثق قابل استناد است. سال ها پیش دوستانی به دنبال نصب کروز بر روی 206 بودند و با پیگیری از ایران خودرو و مهندسان آن مداوم نا امید شده و آن را کاری غیر نا ممکن میدانستند آنقدر ممارست بخرج دادند که اکنون نصب کروز و دیگر آپشن ها در هر کوچه برزنی قابل انجام است. در خصوص فنرها هم فرضا کد آبی متعلق به 206HDI است ولی فروشندگانی بودند که در شبکه های اجتماعی این فنر را با اصرار و اطمینان 100 درصد به خریداران دارای خودروهای 1600 به فروش رساندند و در آخر هم جوابگوی عزیزان خریدار نبودند و هزاران مثال دیگر پیشنهاد من اول و آخر دانلود و نصب نرم افزار سرویس باکس در اسرع وقت است.
 4. کلیه فنرهای اصلی شرکت پژو چه 206 و چه مدل های دیگر دارای لکه های رنگ هستند و با استفاده از همین کد های رنگ داخل نرم افزار پژو تطابق آن ، مدل پژو نوع گیربکس و نوع موتور و وجود یا نبود تجهیزات ایرکاندیشن قابل تشخیص است، نرم افزار سرویس باکس داخل اینترنت قابل دانلود هست و چیزی نیست که توسط عوامل انسانی به خصوص از نوع ایرانی قابل تحریف باشد. در حقیقت فنری که دارای لکه های رنگی نمی باشند 2 حالت است یا به سختی و تحت عواملی ناشناخته پاک شده است و یا فنر اصلی نیست. شرکت های فنرسازی داخلی نیز با کپی کاری از همین الگوی رنگ تولیدات خود را منقش به لکه های رنگ کرده اند و وجه تمایز فنر های ایرانی و متقرقه با اصلی حک شدن کدی چند رقمی در انتهای فنر است.
 5. تا جایی که بنده اطلاع دارم فنر اصلی که داخل سیستم ایران خودرو بود فنرهایی با کدهای 3 آبی و 2 بنفش و 2 نارنجی با همان کد 01 بود و قیمت هم جفتی 52 هزارتومان زمان دلار 1000 و خورده ای بود. با معلومات ناقص بنده زیر هیچ 207 یا 206 پلاس تولیدی ایران خودرو هم فنر اصلی نصب نشده است، اگر اشتباه نکنم خودروی یکی از دوستان همین انجمن تحویلی سری اول سری اول 207 فنر 2 قرمز آبی مرسوم بود که هیچ کد حک شده ای در انتهای فنر مشاهده نشد. باز اگر دوستی 207 دارند و فنر خودروشون کد حک شده ای دارد در تاپیک عنوان کنند ممنون میشوم.
 6. در خصوص قیمت های سیستم ایران خودرو مطلبی عرض میکنم یک سری کالاها در سال های دور با کد 01 یا همان نونه اصلی داخل سیستم ثبت شده هستند سال ها هم گذشته و موجود نشدند از جمله فرضا کلاتچ اصلی یا طبق های trw داخل کیسه مشمایی، مسلما قیمت های ثبت شده مربوط به همان سالها و شرایط گمرکی و نرخ دلار بوده و هست و دیگر قیمت ها آپدیت نشده اند در حال حاضر هم انحصار فروش قطعات توسط ایران خودرو شکسته شده و چندین شرکت چه در تهران چه در شهرستان از کشور های همجوار نظیر ترکیه و ... با توجه به نرخ کنونی و پرنوسان دلار و شرایط گمرکی کالاهای اصلی را در بازار توزیع میکنند(هر چند کم) استعلام قیمت از خود شرکت وارد کننده و مقایسه با قیمت های ثبتی سالهای دور سیستم ایران خودرو کاملا قابل توجه است.
 7. سلام نزدیک ترین کیفیت سواری به ارتفاع شتری ایران خودرو فنر بنفش 180 هزار تومان.
 8. 82 موجود با 95 هزار کارکرد!
 9. سلام موجود ندارم قابل تهیه است به تعداد محدود 180 هزار تومان.
 10. لنت OEM کارخانه های اتومبیل سازی در خودروهای شهری سرامیک نیست(بحث سوپر اسپورت و یا خودروهای اسپرت با کالیپر برمبو از سواری جدا است)، بنده هم برای خودروی RAV4 خودم لنت جلوی داخل پک تویوتا 240 خریدم ساخت TRW آلمان بود. برای خودرو 206 هم لنت EBC سری رد لاین گرفتم 320 برایم تمام شد با متریال سرامیک، در اینترنت هم سرچ بفرمایید هر دو تولید کننده در حد برند های تاپ مثل استاپ تک و برمبو و ....نیستند ولی لنت 206 با وجود کوچکتر بودن صرفا به لحاظ سرامیکی واقعی گران تر تمام شد. الان هم اشتباه از بنده بود در این مسایل با خودم عهد کرده بودم وارد چنین بحث هاایی نشم و تمام وسلام بخرید و لذتش ببرید. از آنجایی که اطلاعات بنده از خط تولید از شما بسیار کم تر هست این بحث ادامه نمیدم و از محضر شما خواهشمندم در وبسایت KYB پارت نامبر مدل تولیدی برای پژو 206 را مشخص فرمایید. در خصوص ارجاع به لینک های Alibaba , ebay هم مطلع هستیم قابل استناد نبوده و فیک هستند.
 11. به این جنس کار ندارم ولی از خودمون بپرسیم شرکت های ژاپنی که تولیداتشون برای اتومبیل های کشورشون و امریکاایی است چطور برای خودرو فرانسوی که دیگر خودرو به روزی نیست لوازم تولید می کنند و ریسک ایجاد یک خط تولید میپذیرند آن هم با این قیمت نازل... کمکی که تولید بلژیک هست با دلار 4 تومن و هزینه گمرک و واردات و سود وارکننده و عمده فروش و خرده فروش چطور ممکنه 240 تمام بشه؟ همین بحث سر یکسری برنهای تولیدی لنت هم بود... لنت آلمانه 70 تومن لنت ژاپنی سرامیکی 80 تومن!
 12. این عکسی که بنده میبینم کمک مونرو اصلی نیست!
 13. جسارتا دوستان این لنت های ارزان قیمت چه الیگ چه بندیکس و .... علیرغم ادعا.... سرامیکی واقعی نیستند نوعی بنام ارگانیک بوده که نسبت به سمی متالیک ها گرده و صدای کمتری تولید می کنند. لنت های سرامیک واقعی هم در اینترنت سرچ کنید از حدود 70 دلار به بالا هستند.
 14. سلام مزایای بنفش: کیفیت سواری بهتز مزایای آبی: ارتفاع سواری حدودی 1 سانت کمتر فنر سبز سفید از دلالان شوشی باید تهیه کنید. پرسش های متداول (اصلاح شده) 1) پس از نصب فنر ها فاصله گلگير از لاستيک چقدر خواهد بود؟ 6 سانت و نيم 2) برای هر خودرو چند جفت نياز است؟ يک جفت 3) نشانه فنر اصلی چيست؟کدام فنر مختص 206 است؟ کد حک شده در يکی از 2 انتهای فنر و رنگ بندی عنوان شده در نرم افزار سرويس باکس پژو 4) ارسال به چه صورت است؟ پنجشنبه ها با تيپاکس, دوستان تهران حضوری 5) نسبت به فنر فابريک ساخت داخل اين نوع فنر چه تفاوتی دارد؟ فنر ايساکو فابريک به طول 42 سانت است، اين فنر ها به طول 37 سانت مي باشد. 6) آيا نياز به تعويض کمک جلو است؟ به شرط وجود کمک فابريک خير ليکن کمک اصلی پژو توصيه مي شود. 7) آيا توانايی های حرکتی تغييری ميآبد؟ ارتفاع 206 فرانسه، صلابت بهتر در ترمزگيری، هندلينگ بهتر 8) آيا ارتفاع عقب نياز به رگلاژ دارد؟ بسته به کاربری شما هم بلی هم خير 9) رنگ بندی فنر ها به چه صورت است؟ فنر 3 آبی 5002-P4 برای 1400، فنر 2 بنفش زرد 5002-W6برای 1600 10) برای ارتفاع کمتر فنر ديگری موجود داريد؟ تعدادی فنر Mad هلند موجود است، استوک، قيمت هر جفت 250 تومان، فاصله تا گلگير 2 سانت 11) هزينه ارسال به چه صورت است؟ تيپاکس پس کرايه
 15. گزینه ای برای ارتفاع 3 سانت برای خودرو شما جهت پیشنهاد موجود ندارم.