mp2006

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  7
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 معمولی

درباره mp2006

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد تعیین نشده
 1. سلام دقیقا شک من هم به کویل ماشینته ، برای تستش با کویل یه ماشین سالم عوض کن ببین درست میشه بعد برای خرید اقدام کن ماشین من هم چنین مشکلی داشت با تعویض کوئل حل شد
 2. به این علت که 2 تایپیک متفاوت بود 1 - روشن شدن چراغ چک 2 - ریپ زدن و بد کارکردن موتور و من هم هر دو مشکل را داشتم ، اگر هر دو موضوع مربوط به یک مشکل است چرا هر دو تایپیک را در هم ادغام نمی کنید
 3. با تشکر از دوستانی که نظر دادن همانطوری که نوشتم وقتی که دیاگ می زنه هیچ error نشون نمیده راستش بنزین رو هم عوض نکردم ( نصف باک بنزین دارم) دیروز غروب واسه خودش درست شد ، امروز صبح روشن کردم دوباره چراغ چک روشن شد و باقی ماجرا . . . .
 4. سلام لطفا دوستانی که اطلاعات فنی دارند منو راهنمایی کنند ماشین من 206 تیپ 2 با 8000 کارکرد است الان 2 روزه که به شدت ریپ می زنه و چراغ چک روشن میشه و چشمک می زنه . موتور خیلی بد کار می کنه ، اصلا قدرت و شتاب نداره 2 بار بردم نمایندگی دفعه اول دیاگ زد و گفت هیچ ایرادی نداره و مشکل از بنزین نامرغوب است و چراغ چک خاموش شد و ظاهرا مشکل حل شد ، چند ساعت بعد که ماشین رو دوباره روشن کردم دیدم دوباره چراغ چک روشن شد و . . . . دفعه دوم بردم همان نمایندگی دوباره دیاگ زد گفت ایرادی نداره ، فیلتر بنزین را عوض کرد شمع ها را تمیز کرد و دوباره جا زد و باز هم ظاهرا مشکل حل شد امروز صبح که ماشین را روشن کردم دوباره همان آش و همان کاسه . . . . به نظرشما چی کار کنم ؟
 5. سلام لطفا دوستانی که اطلاعات فنی دارند منو راهنمایی کنند ماشین من 206 تیپ 2 با 8000 کارکرد است الان 2 روزه که به شدت ریپ می زنه و چراغ چک روشن میشه و چشمک می زنه . موتور خیلی بد کار می کنه ، اصلا قدرت و شتاب نداره 2 بار بردم نمایندگی دفعه اول دیاگ زد و گفت هیچ ایرادی نداره و مشکل از بنزین نامرغوب است و چراغ چک خاموش شد و ظاهرا مشکل حل شد ، چند ساعت بعد که ماشین رو دوباره روشن کردم دیدم دوباره چراغ چک روشن شد و . . . . دفعه دوم بردم همان نمایندگی دوباره دیاگ زد گفت ایرادی نداره ، فیلتر بنزین را عوض کرد شمع ها را تمیز کرد و دوباره جا زد و باز هم ظاهرا مشکل حل شد امروز صبح که ماشین را روشن کردم دوباره همان آش و همان کاسه . . . . به نظرشما چی کار کنم ؟
 6. با سلام من برای خودرو 206 ثبت نام کرده ام ( فروش نقدی و تحویل 45 روزه ) از طریق سایت ایران خودرو پیگیری کردم دیدم وضعیت قرار داد را آماده تخصیص اعلام کرد ولی پس از چند روز وضعیت قرار داد به بدون اعتبار تبدیل شد می خواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره یا اطلاعاتی از مراحل واگذاری در ایران خودرو داره و می تونه من را راهنمایی کنه به نمایندگی هم زنگ زدم ، گفتند سایت اشتباه است . الان حدود 40 روز است که از ثبت نام می گذره ، به نظر شما طبیعیه ؟