kingroad

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2 معمولی

1 دنبال کننده

درباره kingroad

 • درجه
  تازه وارد
 • تاریخ تولد 9 آذر 1368

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  آقا
 • محل سکونت
  ایران
 • نوع خودرو
  ۲۰۶ تیپ ۵
 1. اینم چک کردم علیرضا جان، فشار رو گرفتن در حالت های مختلف، کاملا سالم بود پمپ بنزینش.
 2. ممنون حمید جان، ولی من کل وایرها رو اون موقع که شدید ریپ میزد عوض کردم و نوشو انداختم، اون سه تای بقیه هم که سالم بود رو برداشتم باز با نوش عوض کردم که حدود 2 هفته بدون مشکل بود اما بعد دو هفته این وضعیت پیش اومده. ضمن اینکه برای بارهای بعدی که بردمش چکش کردند مشکل وایر نداشت کلا. الان نمی دونم علت چیه که با یه خاموش روشن کردن لحظه ای هم ماشین درست میشه بطور موقت.
 3. با سلام، با مشکلی درگیر شدم که بعد از چند بار بردن به تعمیرگاه ها هنوز حل نشده. ماشین من بعد از یک ماه خواب، بار اول که استفاده کردم، دچار ریپ های شدیدی شد و مدام چراغ چک روشن میشد که این مسله با عوض کردن وایر سیلندر چهار حل شد. اما بعد از 2 هفته اینبار ریپ زدن در شتاب اولیه آن هم بعد از حداقل 30 دقیقه رانندگی مداوم (بدون خاموش کردن موتور) و زیر فشار قرار گرفتن موتور (از جمله عبور از سربالایی ها) شروع شد ولی این ریپ زدن فقط در حالت شروع گاز خوردن در همه دنده ها اتفاق میافته و بعد از اون دیگه قطع میشه تا اینکه بره به دنده دیگه که اوخ دوباره یه چند تا ریپ دیگه میزنه و وقتی هم شروع میشه مسله شامل فقط سربالایی ها نمیشه و تو همه پستی بلندی های شهر و رانندگی عادی هم تو شتاب اولیه ریپ هست. در این مواقع ماشین در هنگام شتاب گیری اولیه چند تا ریپ میزنه و بعد شتاب می گیره و دیگه ریپ نمیزنه که جالبه که گه گاهی چراغ چک در حد یکی دو ثانیه و این اواخر هیچ وخ روشن نشده. این اتفاق تا خاموش کردن موتور ادامه داره و به محض خاموش شدن موتور حتی به مدت چند ثانیه همه این مسائل حل میشه و بعد روشن شدن انگار نه انگار که ماشین ریپ خور بود. و باز جالب اینکه خیلی بندرت موتور یهو میافته به لرزش شدید طوری که سرعت در یه حدی می مونه و دیگه از یه حد کمی ، دیگه ماشین گاز نمی خوره که در این مواقع من سریع هرجا باشم ماشینو می کشم کنار رو و زود خاموش می کنم که باز انوقت کلا حل میشه و موتور به حالت اولیه بدون هیچ ایرادی شروع به کار کردن می کنه. در طی این جریانات. تا حالا، وایر سیلندر چهار تعویض کردم، فیلتر بنزین تعویض شده و سیستم پمپ بنزین کلا چک شده و سالم بودنش رو تایید کردن. حالا اما مشکل کجاست؟ اومدم اینجا تا از تجربیات و راهنمایی ها شما هم استفاده کنم بلکه بلاخره تونستم دلیل این وضعیت رو بفهمم. اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنونتون میشم. در ضمن 206 من قدیمی هست و از اون سری اولی هاست.
 4. با سلام خدمت استاتید کولر ماشین من اتومات هست. این کولر هر از گاهی کار می کنه و خیلی خوب ماشین رو سرما میده ولی یهو قطع می کنه و فقط فن کار می کنه. مثلن تو جاده رو درجه 14 ساعت ها فنش فقط کار می کنه و هوا بیرون رو فقط میده تو. بعد یهو کولر کار می کنه و هوا رو میاره رو 14 بعدش باز قطع می کنه دوباره باز بی دلیل دوباره شروع می کنه و درست کار می کنه. ماشین تیپ 5 هستش. کجاش ایراد پیدا کرده بنظرتون؟ راهنمایی می کنید؟ تشکر