شاهین

کاربر سایت
  • تعداد ارسال ها

    4
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های شاهین

  1. با سلام من ماشینم 3000 تا بیشتر کار نکرده.چند روزی که تو پارکینگ میبینم که زیر ماشین روغن ریزی داره .به نظر شما از کجا میتونه روغن بریزه.با توجه به این که ماشین صفره . :!:
  2. با سلام مجدد.برادر بنده یه 206تیپ 3 مدل 89 داره که از اونجایی که همه میدونن که 206 های جدید هیچ کدوم درست راه نمیرن.چند روز قبل تو یه نمایندگی ایران خودرو که برای تنظیم موتور رفته بودیم.یکی اونجا گفت که برای ماشینها شتاب میزنه.یعنی یه کاری میکنه که به قول خودش ماشین پرواز میکنه.سرتونو درد نیارم.4 ساعت با ماشین ور رفت .وقسمت برقی ماشینو کلا به هم ریخت.طوری که دزدگیر ماشین از کار افتاد چرغها و برف پاکن جلو و عقب ماشین .تو حالتی که ماشین خاموش بود خود به خود کار میکرد.به گفته خودش میگفت برق قسمت دریچه گازو. زمانشو تغییر داده.حالا سوال من از شما اینه که ما باید چی کار کنیم .من از این میترسم با این کاری که این اقا انجام داده .چند روز دیگه کامپیوتر ماشین بسوزه. لطفن راهنمایی کنید .ما خیلی نگرانیم.با تشکر. اینو یادم رفت بگم که هیچ تغییری هم تو راه رفتن ماشین انجام نداد فقط کل سیستم ماشینو به هم ریخته.
  3. با تشکر از راهنمایهای شما.ببخشید از این که فرمودین در هنگام ایجاد تاپیک جدید، به محل باز کردن دقت کنین.متوجه منظورتون نشدم.عذر خواهی میکنم اگه اشتباهی مرتکب میشم چون تازه وارد هستم.ببخشید و این که به یه موردی یادم رفت اشاره کنم .این که اون اقا با دیاگ این کارو نکرده .و به صورت دستی سیمهای قسمت جعبه فیوز مانندی که زیر فرمون هستو دستکاری کرده.برای همینه که نمیدونم چی کار کرده و از عواقب بعدیش میترسم .
  4. سلام شاهین هستم 32 ساله از تهران.خوشحالم از این که این سایتو پیدا کردم.اطلاعات جالبی در مورد 206 میشه اینجا پیدا کرد.خودم هم یه 206 تیپ 5 مدل89 دارم تازه 2 ماهه که خریدم.