رخش

مدیران سابق
 • تعداد ارسال ها

  1,961
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

11 معمولی

درباره رخش

 • درجه
  کاربر با تجربه
 • تاریخ تولد 20 مهر 750

اطلاعات شخصی

 • علاقه مندی ها
  Web Browsing, Driving, Movies, Tuning, BMW 330i, BMW Z4 Roadster Matte Black
 • شغل
  دانشجو
 1. از اونجایی که جنس واشر موتور Tu5 فلزی هست برعکس موتور Tu3 نیازی به تعویض مقطعی نداره! احتمال واشر زدن این موتور در حد 10% هست اونم در شرایطی که شما رینگ بچسبونی بعد واشر بزنه
 2. سلام مجموعه ی کلید خور در 206 هاچبک که دوتاست و در SD سه تاست کلا از یونیت قفل جداست! این شکلشه: http://img.overpic.net/images/i/j/s/xijsn9awj4dn8eh5ch5.jpg' alt='URL>'> شما می تونید این قطعه رو جدا تهیه بفرمایید و بدین به کلید ساز تا براتون با کلید فابریک هماهنگ کنه.
 3. دوستان عزیز به زودی اطلاعات جامع و کاملی در خصوص تعویض موتور های استفاده شده در ایران به موتور 206RC با کد EW10J4S خواهم داد. منتظر باشید...
 4. سلام منظورتون از دکمه تهویه همون AC هست ؟ Temp رو بالا و پایین کنید نتیجه رو اعلام نمایید.
 5. بله 100% چهار بار نیست دو بار هست که عادیه روغن مخصوص گیربکس AL4 با فرمول 4HP20 و برند ESSO باید بریزید که تقلبیش هم موجوده. در مورد لیتراژ هم بهتره کسی که تخلیه می کنه تشخیص بده چون به طور دقیق مشخص نیست چه مقدار تخلیه میشه.
 6. سلام راجع به تمامی مشکلات شما در صفحات قبل بحث شده است. مورد روشن شدن دو چراغ اسپرت و اسنو از ضعف شیر برقی های گیربکس هست که اطلاعات کامل تری در همین تاپیک موجوده.
 7. بوش اورجینال فلزیه شما اگر قصد باز کردن دارید فلزی تهیه کنید بدید براتون پرس کنن تا آماده داشته باشید.
 8. آرش جان شما اگر به موقع دسته موتور های جانبی رو بررسی و تعویض نمایید دست موتور زیر به مشکل نمی خوره. دسته موتور زیر ارجینال فلزی هست ولی مدل های ساخت وطن پلاستیکی ساخته میشن که راحت جا برن و نیازی به باز کردن مجموعه و بردن زیر دستگاه پرس نباشه. اگر بوش رو از نوع فلزی تهیه کردید مجموعه رو باز کنید بدید تراشکار براتون با پرس جا بزنه که همچین مشکلی پیش نیاد براتون اگر هم پلاستیکی باشه که درجا میشه جا زد راه حل بهزاد عزیز هم می تونید استفاده بکنید ولی به شخصه کار اصولی رو بهتر می پسندم ضمن اینکه علت اصلی کج شدن دسته موتور مذکور خرابی دسته موتور های بالاست که وزن موتور رو به صورت نا میزون متحمل دسته موتور پایین می کنند.
 9. سلام مشکل ترتر درجا از دنده برنجی هم می تونه باشه.
 10. لامپ رو چک کردید ؟
 11. سلام با توجه با ظاهر قضیه ممکنه موتور یا شاسی شما کمی نا میزونی داشته باشه. البته امکان این هم هست که تعویض کار قبلی به خوبی بوش دسته موتور رو جا نزده باشه. مورد دیگه از دست موتور زیر ECU و باطری هم می تونه باشه به طوری که مدت طولانی یکی از این دو خراب بوده و موتور سر جاش نبوده. راستی برای تعویض بوش دسته موتور زیر از بوش پلاستیکی استفاده کنید اینطوری نیازی به باز کردن پایه دست موتور از روی موتور و پرسکاری در تراشکاری هم نیازی نیست.
 12. در حال حاضر مشکل استارت سرد فقط و فقط مربوط به بنزین های بی کیفیت هست! متاسفانه بنزینی که به تازگی در حال عرضه شدن هست از کیفیتی بسیار پایین برخورداره که حتی بعد از حدود 3 دقیقه از روشن شدن موتور به خوبی کار نمی کنه و دچار خام سوزی و خفه گی است.
 13. سلام فشار زیاد و تعویض دنده ی یک به دو در تمامی گیربکس های پژو در دور بالا موجب خرابی کشویی میشه و این مشکل متاسفانه نقص در گیربکس های پژو هست. برای اینکه دنده یک رو سر دست انداز ها جا بزنید بهتره یکم گاز بدید تا دنده راحت تر جا بره. در خصوص واسکازین هم می تونید از فرمول 75/80 که برای گیربکس 206 تعریف شده استفاده کنید.
 14. روغن ریزی زیر چرخ راننده از شیر فرمان هیدرولیک هست. در کل حذف فشنگی و اغلب سنسور ها که تاثیر زیادی در پارمتر های حیاتی ندارند کار درستی نیست. مطمئن باشید در ابتدا اگر نیازی نبود روی ماشین نمیذاشتن. برای این فشنگی هم می تونید از فشنگی های خط تولید که فکر کنم ساخت شرکت کروز هست استفاده کنید. البته اگر روی این 206 جدید ها حذف نشده باشه پارسال استفاده می شد.
 15. 50 خیلی خوبه قیمتش یکی از آرزوهای من 206 سفید با Pack Look بوده و هست